Page 15 of 33
Posted: 11 Aug 2009, 11:07
by Dzuku_Briedzis
Siulau pasukti Arunui (Guru) is Nemencines... jis pastoviai turi kazko
+37068455379
Posted: 11 Aug 2009, 11:19
by tckd
dzukui pliuszas tarpinis
nes pas aruna lyg ir butu variantas reik lekt i nemencine
avtopliuse vakar keli skambuciai nedave rezulto arba 17 arba 19
tomasn pas dainiu dar nauja oboda yra uzrades..
vienzo wundi teoriskai eiskok trecio, gal net pavyktu kazkas

Posted: 11 Aug 2009, 11:34
by wundis
as paplociau, tik tas zodis "teoriskai" manes nedziugina.
katras norit buti trecias?

Posted: 11 Aug 2009, 11:37
by tomasn
Vilniuje yra "busi trecias" kafeterija. gal ten tokiu galima rast?
Posted: 11 Aug 2009, 11:39
by tomasn
tckd wrote:dzukui pliuszas tarpinis
nes pas aruna lyg ir butu variantas reik lekt i nemencine
avtopliuse vakar keli skambuciai nedave rezulto arba 17 arba 19
tomasn pas dainiu dar nauja oboda yra uzrades..
vienzo wundi teoriskai eiskok trecio, gal net pavyktu kazkas

tuckau, sakyk dainiui, kad matalinsi m9, o ten gi nuolaidu ivairiu uz tai pas dainiu galima gaut. smaugk ant maksimalios ir smaugk moto9-iose!
Posted: 11 Aug 2009, 11:40
by Dzuku_Briedzis
tomasn wrote:Vilniuje yra "busi trecias" kafeterija. gal ten tokiu galima rast?
NEBERA "Busi trecias", dabar yra "
Mano alibi"
Posted: 11 Aug 2009, 13:36
by Ziune
dedu + sa tomsonui uz tendensinga agitacija
negi bus taip, kaip da nebuvo - Afriku daugiau nei hardu
tomasn wrote:tckd wrote:dzukui pliuszas tarpinis
nes pas aruna lyg ir butu variantas reik lekt i nemencine
avtopliuse vakar keli skambuciai nedave rezulto arba 17 arba 19
tomasn pas dainiu dar nauja oboda yra uzrades..
vienzo wundi teoriskai eiskok trecio, gal net pavyktu kazkas

tuckau, sakyk dainiui, kad matalinsi m9, o ten gi nuolaidu ivairiu uz tai pas dainiu galima gaut. smaugk ant maksimalios ir smaugk moto9-iose!
Posted: 11 Aug 2009, 16:10
by Ziune
zinute ziurovams - yra suderinta kad nuo 12:00 bus galima pasismaginti 6-iais kartingais, Kachergines teritorijoje esanciame kartodrome.
zinute dalyviams - Steikhausas visus dalyvius ryte vaishina kava/arbata.
zinute dalyviams - Voras gal net shiandien (gal rytoj) pristatis renginio medalius. Originalius, vienetinius ir nerealius (kas mate Pabrades taures, supranta apie ka kalba). Diplomus gaus visi finishave dalyviai. materealius prizus taip pat isteige Euro Part, EMSI, Motobaltic, Motul, MOTO+. Shampanu nugaletojus laistis "Kojotes"
Aktyviau naudokites MITAS moto dovanojama 40% nuolaida padangoms.
chiao
Posted: 11 Aug 2009, 20:16
by Dzuku_Briedzis
wundi, o tu paklykauk kur AnduroKlab forume gal... ar bent jau R18 forume.. Gal ziurek ir nuskils... Koks dede ir pasirasys...
Posted: 11 Aug 2009, 22:34
by Ziune
Wundi - dievas su tavimi -
http://www.enduroclub.lt/forumas/viewto ... 6058#16058
matyt tikrai zmogus norejo.....

Posted: 11 Aug 2009, 22:39
by El Traxo
nu to tak. Sklando gandas, kad tckd susimilo ir pajams wundį į kamandą (pameistrius)
Posted: 11 Aug 2009, 22:46
by Ziune
kaliega, jei nerasi varianto, galiu pakalbinti utenishki Sigita (Zabariu), jis toki pati turi, gal paskolins rata..
skambek jei reiks pagelbos.
tckd wrote:dzukui pliuszas tarpinis
nes pas aruna lyg ir butu variantas reik lekt i nemencine
avtopliuse vakar keli skambuciai nedave rezulto arba 17 arba 19
tomasn pas dainiu dar nauja oboda yra uzrades..
vienzo wundi teoriskai eiskok trecio, gal net pavyktu kazkas

Posted: 11 Aug 2009, 22:52
by wundis
tai taip, sklando gandas kad iki 5adienio turi apsiapruvinti tautine komanda "Pumpurëlis".
Last minute bilietai ten po dvampenkis girdejau.
Posted: 12 Aug 2009, 14:38
by tckd
3.. 2.. 1.. stai ir atejo laikas moto9 bigbang njuvsui:
po ilgu derybu nutarta enrursexpartners jama wundi an threesome ir tuo sukelia Panika bei paseje neismatuojama baime dalyviu tarpe.. PArjojam Visi is Kelio!
*ypatingai dreba berniukai an dviepenkiasdesimtuku [-o<
tyyyZeriukKas is busimo renginiOO
toby contynued..
Posted: 12 Aug 2009, 15:02
by tomasn
enRURsexpartneriai! nais!
