Page 15 of 38
Posted: 09 May 2010, 00:26
by didzhej
ziurek per ka zeme gauna. voltmetras parodys pirstu.
Posted: 09 May 2010, 09:56
by El Traxo
didzhej wrote:ziurek per ka zeme gauna. voltmetras parodys pirstu.
sorry, nelabai supratau

Posted: 09 May 2010, 10:11
by didzhej
Jei pats jungei, pirma ziureciau kaip sujungima padariau, per kur posukiai ir gabaritai gauna minusa. Panasu, kad vienas is ju jos negauna, o per kita nueina, delto mirksi pakaitomis. O jei tik rele idejai... Tada kitas atvj. Gali but, kad pazeista pravidke.
Posted: 09 May 2010, 10:19
by El Traxo
dabar supratau

Posted: 09 May 2010, 10:23
by didzhej
Pasitikslint noriu: supratai abu postus, ar pirmas vistik mistika liko? ;)
Posted: 09 May 2010, 10:26
by El Traxo
Supratau, kad sliekai gali būti minuse.
Posted: 13 May 2010, 19:42
by tts
Posted: 13 May 2010, 21:36
by wundis
traxai? girdejau moto9iose i hardu klase?

Posted: 14 May 2010, 09:33
by El Traxo
wundis wrote:traxai? girdejau moto9iose i hardu klase?

Zilas sakė, kad esu nepasiruošęs ir nesertifikuos*
*
Ačiū Dievui 
Posted: 14 May 2010, 09:43
by zil130
Nieko neatsimenu. Bet sertifikatus visad galim aplaistyt.
Posted: 14 May 2010, 09:47
by tomasn
zil130 wrote:Nieko neatsimenu.
tai irodo, kad zilas gerokai ta dien pribaube alaus?

Posted: 14 May 2010, 12:38
by storms
Posted: 14 May 2010, 12:53
by Dzuku_Briedzis
storms wrote:radau traxiaus
kalna
Tik su dideliu saunyku mane ten uzvarytu
Posted: 22 May 2010, 23:16
by El Traxo
Pagaivinu skyrelį.
Hondinė paršavedė pavasariun atsivedė gražią rausvųjų bandą.
Skaitau laikas paraiškai Europos paramą gauti. Steigsim pavyzdinį veislyną.
O jei dar visus į motofrakciją suleist? Skaitau, baigtusi bergų dinastija..

Posted: 22 May 2010, 23:17
by El Traxo
Dzuku_Briedzis wrote:storms wrote:radau traxiaus
kalna
Tik su dideliu saunyku mane ten uzvarytu
Tik pasakyk, kada užvaryt. Šaunyką parūpinsim
