Page 15 of 17

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 11:41
by jara
sveiki gyvi,

stafai? ispudziai ant stalo! nes vienintelis is MF atstovaovo butent stafas! sorry, ir tomas.
realiai oras buvo visai geras smaugimui. pirmoje treniruotes dalyje maloniai sviete saulute, o antroje jau buvo apsiniauke. bet sake, kad vaziuot nebuvo salta. padangos nuo 3 uzvaziavimo silo normaliai.
vaziuoti buvo galima i valias. kas nedalyvavo, gali nusigrauzt nagus :roll:
foto, netrukus!
laukiam kita kart KLP bataljono!
aisku, ir VNO irgi :)

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 11:46
by nitruxa
del saules tai true, true... :D netgi biski nudegem veidais :D

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 11:49
by M`BaubZ
Image

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 14:21
by Dzuku_Briedzis
M`BaubZ wrote:Image
Idealus amotikonas.. bus dedamas i galierRYje

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 18 Apr 2011, 17:02
by stafas
Jo vaziuot galima buvo i valias, trasos perkrovimo irgi nepastebejau, jei butu buve apie +18C, sakyciau but buves idealus trackday'sas...

Mano pirmas isvaziavimas siemet su mocu sutapo su trackdaysu, tad trasa ir motociklas nebuvo isnaudoti itin efektyviai, nekalbant jau apie maksimalius resursu panaudojimus ....

O, bet, taciau, pavyko ivykdyti plana minimum - nekristi :cheers:
Be to, buvo pastebeti ir pasalinti, kai kurie blogi techniniai sprendimai, atsirade kwaka transformavus i track baika. Paminesiu kelis: cliponu varztu metymas, bloga stabdziu rankeneles padetis, gazo troso uzstrigimas ir t.t,... jauciu,kad su pastaruoju gedimu, kolegos technikai norejo pagerint mano rato iveikimo laika. nepavyko ...
Taip amebiskai, kaip si syk, ko gero vaziavau tik per pirmus isvaziavimus i NZ. Labai bijojau saltu padangu :oops: , o visi kiti nieko nebijojo ir vare na vsie dengi :rock: :
Greita grupe vaziavo kaip visada greitai, o naujoku grupe taip pat vaziavo labai greitai, tik keistom trajektorijom, maciau vienas TL'as nukirtinejo kampa per pieva uz azuolo.

Sveikinu cofferacerius su pirmu, bet "neprisviliusiu blynu" siemet :occasion5: , laukiam pratesimo.

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 19 Apr 2011, 00:23
by nitruxa
http://sportas.delfi.lt/motorsport/moto ... d=44558535" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 20 Apr 2011, 19:54
by speedmonkey
jara wrote:sveiki gyvi,

stafai? ispudziai ant stalo! nes vienintelis is MF atstovaovo butent stafas! sorry, ir tomas.
realiai oras buvo visai geras smaugimui. pirmoje treniruotes dalyje maloniai sviete saulute, o antroje jau buvo apsiniauke. bet sake, kad vaziuot nebuvo salta. padangos nuo 3 uzvaziavimo silo normaliai.
vaziuoti buvo galima i valias. kas nedalyvavo, gali nusigrauzt nagus :roll:
foto, netrukus!
laukiam kita kart KLP bataljono!
aisku, ir VNO irgi :)
A kam pasasalint reik,kad taptum MF nariu :la:,kaip tai jau pora metu juo jauciausi, o cia va tau surudijusi vinis i sikna :lopinys:Yspudziais nesidalinsiu ,nes ne prie kompanijos ir nebuvau ten :bigfinger:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 20 Apr 2011, 20:42
by jara
och Tu ple! spydmany, sorry! kazkaip Tu man su sportininkais asocijuojiesi, o ne su MF bezdzelnikais :albino: :rock:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 02 May 2011, 10:19
by jara
jau ateinati sekamdieni iskart po zboru smaugimas kacergoje!!
kvieciame registruotis - http://coffeeracers.lt/lt/events/attend/1" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 02 May 2011, 10:24
by mindaugasa vol.2
VISI Y SBORUS! t.y. y kacerga!!

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 May 2011, 19:05
by prodriver
Ar bus vaziuojanciu is frakcijos sekmadieni kacergineje?

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 May 2011, 19:06
by mindaugasa vol.2
storms varo

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 May 2011, 19:10
by storms
storms varo priklausomai nuo kompiuterines tomografijos rezultatu

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 May 2011, 19:12
by mindaugasa vol.2
ble. rimtai palikai raiscius?
tai bet jie siuolaikiniam zmogui nelabai reikalingi.
ar tu siuolaikinis zmogas?

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Posted: 16 May 2011, 19:21
by storms
kolkas neisivaizduoju kaip perkelciau koja per baika, ale jei daktarai leis - naudosim motoGP technologijas: uzkels aplinkiniai