Page 15 of 17
Re: Salmas
Posted: 22 Sep 2015, 10:12
by mindaugasa
fabijoniskese agv darydavo is stiklo audinio ir epoksidkes.
o cia - nexx. skaitykit, ponas, idemiau
Re: Salmas
Posted: 22 Sep 2015, 10:19
by tckd
next to fabijoniskes? tai pasilaiciai arba perkunkiemis.
ar tik nebus pas briedi kepti? aiskiai norejo gamint "naxui"
bet pavadinima rase isgere tai ranka nuslydo..
Re: Salmas
Posted: 22 Sep 2015, 10:20
by storms
gavosi nexuj
šeškų produktas
Re: Salmas
Posted: 19 Nov 2015, 15:20
by mindaugasa
labadiena,
na tai gana tu diskusiju: ivyko realus shootoutas. skrudzas skotas pasidave ir po gal 7 nepavykusio relistinimo ebejuje, sutiko su siuloma kaina. is ranku-i rankas servisas patieke uab toras. sudirbo kaip laikrodys.
rezultatai: vis tik skaitau, kad x-lite salmai yra ryl shit, nia?
kodel?
su salyga, kad nemaza dalis touringiniu ir flip-up salmu kazkodel yra kepami is plastmases, x-lite composite fiber konstrukcija prideda.
teisingiau, atima. svorio.
saules vizorius nusileidzia rekordiskai zemai ir nebelieka plysio, per kuri gali gauti i aky isdavikiska saules spinduli (pvz net ir mano nolanas 43air turi toki beda, cabergai ten visokie ir t.t.)
na o n-com integralumas yra turbo (lyginu su scala rideriu, kabanciu salmo isoreje kaip sasas ir kelenciu rimta triuksma)
na o bet jeigu reikia pasakyti kazka nepozytivaus, tai pasakysiu, kad tokio tipo salmui uzsisegti butu galima naudoti ir paprastesni-patogesni buda, ne double-D sagty. na gerai, saugumas yra saugumas
tai va.
ir t.t.

Re: Salmas
Posted: 19 Nov 2015, 15:46
by Yvl
Visi žino, kad dabar Airoh
patys geriausi
Re: Salmas
Posted: 19 Nov 2015, 23:13
by tckd
Tai gal dede parasys kox te xlaitas? Nors skaitau flipup praeitis ir reikia pereit prie jeto, matos vysks narmaliai, vo tomaseno shoei jcruiser geras primeras.
Re: Salmas
Posted: 19 Nov 2015, 23:17
by tomasn
Tai pirmininkas atvirsciu keliu nuejo. Nuo jeto, prie flipupo
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 09:34
by mindaugasa
patys tokie
ce adventureris, t.y. model no. 551
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 09:56
by tckd
advencer danunax, gal magadanan varyt ir yra kazkokios prasmes, o tai vaziuot darban ar sodan? integralas su kazirka

Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 10:28
by El Traxo
tckd wrote:Tai gal dede parasys kox te xlaitas? Nors skaitau flipup praeitis ir reikia pereit prie jeto, matos vysks narmaliai, vo tomaseno shoei jcruiser geras primeras.
Kas praeitis? Jet yra praeitis. Geras tik urban cruising reikalui. Oro srovių voblinimas panosėj, arba šlapia, kai lyja. Flipapas rūlina.
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 10:49
by tomasn
Visoj kelionej shojaus jetas jokiu parkiu. Tiesa lietaus gauta tik kokie 20 km
Tapatok
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 11:18
by tckd
El Traxo wrote:Kas praeitis? Jet yra praeitis. Geras tik urban cruising reikalui. Oro srovių voblinimas panosėj, arba šlapia, kai lyja. Flipapas rūlina.
flipupas neblogai, bet kazkaip tas darinejimas pastovus ir ne itin lengvas biski dapisa.
jete pyst stykliuka i virsu ir vsio arba kartais net nereikia nieko daryt nes matomumas didesnis (pvz. stumdant motocikla po kiema flipupa jau atsidarau)
oru srautai ir slapia barzda butu minusas, bet gal koks rimtesnis jetas tikrai no problem?
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 12:08
by storms
Džetai jūs džetai
Mordos saugot jau nebereikia?
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 13:14
by alias
Kadangi tekstą skaityti nuobodu, o vizualines medijas įsisavinti yra nenuobodu - pageidaučiau daugiau vaizdinės medžiagos, palydinčios tekstinį tūrinį. Ačiū.
sent from tapšnatok
Re: Salmas
Posted: 20 Nov 2015, 13:52
by tckd
teip saugumas auskciau visko
