Page 15 of 19
Posted: 22 Feb 2007, 08:00
by Arvis
4779 Eur

Posted: 22 Feb 2007, 09:46
by _hey
yra vienas panasus ktm'as vilniuje, vazineja enduristas, tai kai pirko is vokieciu irgi eme kazkur 1000 eur branesni ir neuzmusta, jau keli sezonai tikrai visiskai be problemu vazineja.
nors manau ta kaina galima bandyti derinti kaip min iki 4000 eur

Posted: 22 Feb 2007, 11:14
by didzhej
Arvis wrote:4779 Eur
Nuu... dar 1000EUR ir naujas iseina.
Posted: 17 Mar 2007, 18:17
by Renaz
Nu lyg ir nupirktas... keliauja namo...
2001 m. WR400F

Posted: 17 Mar 2007, 18:22
by didzhej
Posted: 17 Mar 2007, 18:24
by _hey
sveikinima!
beje siandien bandziau kurti yz426f, ir pasakysiu, kad sunkiausias kurti hardas eva! tikiuosi wr'ai turi autodekompresoriu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 17 Mar 2007, 18:53
by Renaz
Turi dekompresoriu, bet kaip suprantu ne auto (yra rankenele),. Atkalus procedura, zmones sako, kuriasi max is antro karto. Buvau apakes kaip Raitas kure savo po ziemos pirma karta. Is ketvirto kiko yra. Technika paprasta - sipaudi dekompresoriu, ir lygiagreciai kojai vaziuojant zemyn ji atleidi. Taip 4 kartai is eiles ir veikia. Kuriau pats uzgeses. Be dekompresoriaus vienas kikckas ir veikia.
YZ kaip suprantu papiktintas ir zafarsovanas WR'o variants!
p.s. jei WR'as kursis sunkiai. Visus jus ismedziosiu (po viena), bo parinot man, kad tikras vyras turi moket kickint. Skaitau kita savaite sudesiu visiem po minusa profilaktikai.
Posted: 17 Mar 2007, 19:55
by Qu'est ce que c'est
ebayjuj pajamei? uzh kiek ?
Posted: 17 Mar 2007, 20:58
by Renaz
Qu'est ce que c'est wrote:ebayjuj pajamei? uzh kiek ?
Radau
www.motoscout24.de, uz 3,3k eurolitu...
Posted: 17 Mar 2007, 22:31
by didzhej
Tai tiek pakainavo, bent jau kickas tuninginis?
Posted: 18 Mar 2007, 16:21
by Yvl
nuuu, pagaliau isstojai is BBB (baikeriai be baiku) koalicijos?

Posted: 18 Mar 2007, 17:24
by tckd
jes!
kol dar aplaistes visko neuzmirsai:
a kokiu budu buvo apziuretas?
ikrautas ir gabenamas?
ps. nu bet oras

kol siandie isskrapsciau is namu i garazu
pradeti pilti tai teko pasukti nalievo, nedavaziavus garazo

Posted: 18 Mar 2007, 19:10
by Renaz
tckd wrote:jes!
kol dar aplaistes visko neuzmirsai:
a kokiu budu buvo apziuretas?
ikrautas ir gabenamas?
Atsakau sekanciai.
- buvo paziuretas internete nuotrauku apziurejimo budu, veliau vezikas (vezantis mocus is DE, apziurejo naturaliuoju budu ir paskambines susake ka mato)
- buvo atveztas vieno vyruko is Siauliu, kuris verciasi mocu pardavimu (autopliuse jo mocai, Viadas is Siauliu).
- ikrautas i triviete moto priekaba ir siuo metu gabenamas link Lietuvos.
Pargabenimas kainuos apie 200-300 EUR.
Posted: 18 Mar 2007, 19:48
by didzhej
Renaz wrote:
- buvo atveztas vieno vyruko is Siauliu, kuris verciasi mocu pardavimu (autopliuse jo mocai, Viadas is Siauliu).
- ikrautas i triviete moto priekaba ir siuo metu gabenamas link Lietuvos.
Atsiprasau, o cia rasant "laikai" nesumaisyti?
Tai ar jis atveztas, ar dar tik vaziuoja?
Posted: 18 Mar 2007, 21:28
by Renaz
Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.