Page 147 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 18:58
by mindaugas35
Sveiki visi,
bandau prisistatyt: vardas Mindaugas, miestas Vilnius. Issamesnė pazintis su mocu prasidėjo prieš 3metus, buva papirkta xrv750. Pasitrinta po miškus ir laukus ir supratau kad ana man per sunki. Ko pasekoje buvo pagrazinta eco kuro propogavimu (RAPSOL) DDD ir perleista naujam šeimininkui. Padrasintas Richardo insgijau raudonają kiaulaitę xr650r, su kuria sugebėjau praitais metais vidurį sezono kojų nusilaužti DDD. Sezoną pabaigiau endurindamas su ramentais DD. Išgert išgeriu, vėl/dar kolkas rūkau DD. Tai pradžiai tiek.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 19:18
by Wobbler
:welcome:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:06
by Dzuku_Briedzis
koks da welcome.. kas cia per meilumai?
:pizdujmikliainamo:

MindaugasA, radijos klausytojai klausia:
*) ar mocas lek ant 200?
*) kiek srebia?
*) ar pazysti Sanioka?
*) kiek ratu kacergoj praleki ant vienkes?

laukiamatsakymuaciu

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:43
by wundis
Ar moki kikint ranka?
Kiek nuspjauni jaucio aki?
Per kiek laiko pirštais permontuoji xr'o padanga?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:45
by tckd
bet tai pagaliau bnaujokas po x menesiu uzsuko =; :cheers: deciau pliusa bet rapsol xrv ko tai musa per kardana matyt berzas imtas vienas kitas :glasses7: a nu ka kalis!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:47
by mindaugas35
Dzuku_Briedzis wrote:koks da welcome.. kas cia per meilumai?
:pizdujmikliainamo:

MindaugasA, radijos klausytojai klausia:
*) ar mocas lek ant 200?
*) kiek srebia?
*) ar pazysti Sanioka?
*) kiek ratu kacergoj praleki ant vienkes?

laukiamatsakymuaciu
*) gal ir lekt un 200 :roll: , alia ukluninis gali anksciau islekt lauk #-o
*) kiek supili, visu susrebia nieku neina sutaupyt ir nalevo parduot :)
*) pazystu ir ni viena ;-)
*) o kas ta yr kacarga :-k

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:50
by mindaugas35
tckd wrote:bet tai pagaliau bnaujokas po x menesiu uzsuko =; :cheers: deciau pliusa bet rapsol xrv ko tai musa per kardana matyt berzas imtas vienas kitas :glasses7: a nu ka kalis!
kardanu pakeiciau lenciugu, dabu bus norma galima bus berzus ir jamt ir :chain:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 20:56
by mindaugas35
wundis wrote:Ar moki kikint ranka?
Kiek nuspjauni jaucio aki?
Per kiek laiko pirštais permontuoji xr'o padanga?
Moku kikint, issukus zvakelu.
Geda prispazint :oops:
Pirstu gaila, nemontuoju :grauziu:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 21:09
by Username
dar vienas shudabryninikas?

net nezino kas yra kacherga.

nu karoche, minusas.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 21:12
by jara
ir prie viso to atsakineja i kiekviena pousta :chain:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 21:39
by Username
paskutini karta i kiekviena posta atsakinejo kas? ar ne vobliaras?

EDIT: Ai ne, ten buvo kazkas kitas. Tas kuris jau uzbanintas. :-$

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Apr 2011, 22:55
by sai
sveiks atvykes, mindaugai35 :)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Apr 2011, 00:07
by rprznt
tikiosi 35 tai ne amzius...

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Apr 2011, 00:12
by storms
rprznt wrote:tikiosi 35 tai ne amzius...
:gayfight: :gay: :m69: :imwithgay:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 19 Apr 2011, 10:24
by liankas
:snorting: +1