Page 16 of 37
Posted: 31 Oct 2008, 10:15
by Yvl
kaip skaitot?

Posted: 31 Oct 2008, 11:16
by Renaz
Kada renginys vel neparasei!
Posted: 31 Oct 2008, 11:19
by Yvl
Parasysiu is karto kai tik suzinosiu!
Posted: 31 Oct 2008, 11:35
by _heyy
t.y. kai ismoksit skaityt, tada parasysit, kada sitas renginys?
Posted: 31 Oct 2008, 11:52
by didzhej
o data ant bukleto?
Lap.22?
Posted: 31 Oct 2008, 23:36
by tts
o intejimas mokamas?

Posted: 31 Oct 2008, 23:41
by _heyy
turiu blata, jei su manim bendrausi, tau iejimas tik 20 lt, su motacyklu tik 20 lt. $ pervesti i mano saskaita

Posted: 31 Oct 2008, 23:54
by Renaz
ka jus cia svaigstat? kol Yvl neparase kada rebginys, da niekas neiasku.
Posted: 01 Nov 2008, 14:52
by wundis
o kur jis bus (kazkada) ?
EDIT: YVL, parasykble!
Posted: 01 Nov 2008, 19:15
by didzhej
niekad nebuvau joniski.
noriu paziuret buliu kautyniu...
as in
Posted: 22 May 2009, 08:34
by Yvl
ermh...
2009 05 23-24
LR čempionatas III etapas Kėdainiai, LT
Kazkaip niekur nerandu kokios klases vaziuoja. ar visos? juliau?
Posted: 22 May 2009, 08:41
by zil130
Čempionate važiuoja visos, tik moterų ir ižų klasės nebera

Posted: 22 May 2009, 08:43
by Yvl
zil130 wrote:Čempionate važiuoja visos, tik moterų ir ižų klasės nebera

klausiu, bo berods pernai buvo ten primakaluota su klasem ir etapais...
tai shkias reik ytraukt Uspaskixishkiu vizitacija i savaitgalio planus..
Ale pragrama vis tiek butu gerai rast...
Posted: 22 May 2009, 09:34
by _heyy
tai paskambink organizuojamam klubui.
krosistai interneto dar neisrade.
Posted: 31 May 2009, 20:41
by tomasn
http://picasaweb.google.lt/morkiukas/Eu ... oIIIEtapas#
truputi nuotrauku is Europos jauniu motokroso cempionato III etapo Aleksandrijoje