Page 16 of 45

Posted: 31 Jul 2009, 09:29
by ezhiukas
Teo, praleidai viena punkta - nekomercines siuntas, kai fizinis asmuo siuncia kitam fiziniam asmeniu. Komercines siuntos apmokestinamos kiek pamenu jei virsyja 75 litus

Posted: 31 Jul 2009, 09:31
by El Traxo
Teo wrote:o kaip tada:
Visas prekių siuntas, išsiųstas tiesiai iš trečiosios šalies gavėjui Bendrijoje, leidžiama įvežti be importo muitų, jeigu prekių savoji vertė kiekvienoje siuntoje neviršija 150 EUR
taip įtariu, kad muitnė žaidžia ant "komercinis-nekomercinis" sąvokos. Komercines apmokestina pa polnai.
Siuntos yra nekomercinio pobūdžio, jeigu:
· Nėra reguliariai siunčiamos;
· Susideda tik iš gavėjo ar jo šeimos asmeniniam vartojimui skirtų daiktų, nei savo pobūdžiu, nei kiekiu nepanašių į komercinius;
· Yra siuntėjo siunčiamos gavėjui be jokio užmokesčio.

Posted: 31 Jul 2009, 09:32
by xkuza
ezhiukas wrote:Teo, praleidai viena punkta - nekomercines siuntas, kai fizinis asmuo siuncia kitam fiziniam asmeniu. Komercines siuntos apmokestinamos kiek pamenu jei virsyja 75 litus
170 litu.

Posted: 31 Jul 2009, 09:32
by Arvis
Aha - o toliau tekste dar dvi vertes:
Importo PVM neapmokestinamos prekės, kurių muitinė vertė neviršija 75 Lt....
Importo PVM neapmokestinamos prekės, atsiunčiamos nedidelės vertės nekomercinio pobūdžio siuntmenose (dokumentų siuntose, pašto siuntose ar pašto siuntiniuose). Siuntmena laikoma nedidelės vertės, jeigu jos muitinė vertė neviršija 160 Lt.

Posted: 31 Jul 2009, 09:37
by Arvis
Skaitau traxas teisus, zaidziama ant komercinio/nekomercinio klausimo.

Reik atsispausdint sitas 3 salygas :)

Posted: 31 Jul 2009, 09:40
by Arvis
Bet!

Prisiminiau kelis atvejus kai akivaizdziai apmokestino PVM tik siuntimo islaidas, nes siuntoje nebuvo invoice.

Posted: 31 Jul 2009, 09:40
by mindaugasa vol.2
siulau traxa lietuvos pasto virsininku!

Posted: 31 Jul 2009, 10:30
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:siulau traxa lietuvos pasto virsininku!
pirmininkui -
Muitus dalina Muitinė. Paštas tik tarpininkas

Posted: 31 Jul 2009, 10:31
by mindaugasa vol.2
traxa - visos lietuvos muitines ir pasto virsininku!

Posted: 31 Jul 2009, 10:34
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:traxa - visos lietuvos muitines ir pasto virsininku!
ačiū, man užteks ir muitinės. Paštą dovanoju Akelienės IĮ :D

Posted: 03 Aug 2009, 17:39
by Teo
El Traxo wrote:pasikartosiu - apmokęstinti siuntimo paslaugą - tokio absurdo dar reikia paieškoti
:chain: :evil: :rembaks:
o kaip su tuom kovoti?

Posted: 03 Aug 2009, 20:31
by El Traxo
Teo wrote:
El Traxo wrote:pasikartosiu - apmokęstinti siuntimo paslaugą - tokio absurdo dar reikia paieškoti
:chain: :evil: :rembaks:
o kaip su tuom kovoti?
keičiant įstatymus :D
pvz. steigiam lobistinę grupę "siuntinukai", registruojamės ir stumiam savo idėjas politikams ir valdininkams ..arba patiems eiti į politiką (brr...) ir stumti..

Posted: 04 Aug 2009, 08:06
by Yvl
tai kad jie ten vaabsce randomu apmokestina.. neveraucko auksinis BMW ishmetimo kolektorius uz kalna penegu is amerikes atvaziavo be jokiu nalogu...
nu ir siaip manau visi esam gave ir brangiu siuntu ir be mokesciu ir pigiu ir su gausiais nalogais...

Posted: 11 Aug 2009, 13:19
by Teo
zaizaizai :)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 3D1&_rdc=1

ir jokių mokesčių. labai kokybiškai apiformintas siuntinys- gift, fashion watch, $38

Posted: 11 Aug 2009, 14:16
by storms
+1 uz teisinga inventoriu