Page 16 of 17
Posted: 29 Jan 2009, 22:24
by chillis
kawa gi irgi stabdo savo veikla,manau brangs deveti motociklai

Posted: 08 Mar 2009, 18:24
by storms
nezinau ar ten pataikiau
taciau niekad nemaniauistarsiantis siuos zodzius....
noriu 2009 R1 (1vym dielam nujamciau ugly glusakus)
Posted: 08 Mar 2009, 18:38
by sai
stormsui parein pliuss uz atsivertima

Posted: 08 Mar 2009, 18:40
by mindaugasa vol.2
a jau lekei?
the most advance superbike on ze market!
Posted: 08 Mar 2009, 18:45
by storms
jau lekiau
bet ne su ervienu
ervieno seip noriu
spalva - baltai pink

Posted: 08 Mar 2009, 18:49
by mindaugasa vol.2
kul! shviezias vazdas tarp pilku panasoniku. bet zinoma HD Sportsteriui tai praloshia 100metu.
yama diktuoja madas: remo spalva biski rezia aky, bet tuoj priprasim ir juodi remai atrodys atgyvena, kaip dabar atrodo dusles is sono senobiskos.
o r1 dusles specialiai tokias idejo, kad aftermarketas badu nemirtu.
Posted: 08 Mar 2009, 18:53
by storms
is sono dar nieko
bet gyvai ziurint is galo tai vymtelt yra per mazai
kaip koks bkingas

Posted: 08 Mar 2009, 22:09
by Username

R1

Posted: 10 Mar 2009, 21:52
by mindaugasa vol.2
Posted: 10 Mar 2009, 23:31
by Username
Hehe, R1 atpisa visus, Suzas ziauriai ruko gale
Antroje vietoje kawa, kuri padare likusius be Yamahos?
Hehe.blia.
Posted: 11 Mar 2009, 08:52
by ezhiukas
xz, juokingi man tokie atpisimai ant poros sekundziu. Man atrodo patektu i paprasta statistine paklaida. Ir ne vienas eilinis hanerio egzpertas tokio rezultato neparodytu. Taip kad renkantis motocikla tokie testai eiliniam zmogui naudos duoda nedaug.
Posted: 11 Mar 2009, 09:43
by Kamstis
Uztad duoda pasitikejimo savimi.

Jei sedi uz r1 ir zinai kad testuose jis visus atpisa tai cia jau praktiskai didelis moralinis pliusas.

Posted: 12 Mar 2009, 19:53
by mindaugasa vol.2
Demesio!
siandien turiu svarbios infos:
1. hondu 954 galvos nelaiko!
2. kas nespejo pries sezona, tai uab kotrela varikliam voztuvus sinchronizuoja. gal kas pasidalintu su visais kotrelos telefonu? skaitau butina.
Posted: 13 Mar 2009, 08:59
by Qu'est ce que c'est
tay gi cia kanku kanka. kam uzdet minusa?
Posted: 13 Mar 2009, 17:41
by mindaugasa vol.2
tai taip iseina, kad dek man?
taip pat noriu paprasyti visu skaitanciu sita tema, uzdeti man minusa.