Page 16 of 21
Posted: 12 Dec 2007, 15:21
by El Traxo
Teo wrote:El Traxo wrote:
na, nei perpigiai, nei per brangiai - sau gi perku.
sau reikia už brangei - mažiau gemorojaus su remontu:) bet jeigu biudžetas nefontanai, tai tada jau kas išeina

Bėda ta, kad už pigiai paskutiniu metu išvis nėra.
Posted: 12 Dec 2007, 15:25
by ezhiukas
o ka tu laikai pigiai? Pries savaite 2007 mentovskas metu uz 6.4 isejo. Skaitau kad labai pigiai. Ar tu tikiesi uz kokius 4 paimt sveika roadkinga ir dar geru metu?

Posted: 12 Dec 2007, 16:22
by El Traxo
ezhiukas wrote:o ka tu laikai pigiai? Pries savaite 2007 mentovskas metu uz 6.4 isejo. Skaitau kad labai pigiai. Ar tu tikiesi uz kokius 4 paimt sveika roadkinga ir dar geru metu?

už 4 tik tu gali paimti

Aš už tiek nemoku

Posted: 12 Dec 2007, 16:29
by ezhiukas
jo, as tai galiu uz tiek pajimt. O kitiems grieztai draudziama

Posted: 12 Dec 2007, 18:55
by Arvis
Nu cia delikatus reikalas sau pirkt. Man visada dilema tarp baiko sveikumo ir drakono grumojimo.
Beje laukiu nesulaukiu kol ateis. Jau baigiu supirkt visas dalis. Siandie kaiptik nupirkau baka ir sparnus. Dar truksta galinio sparno laikikliu - pasirodo reta preke*
*Su salyga kad 2007 kitokie.
Posted: 12 Dec 2007, 20:11
by ezhiukas
man tai reikia chromintu sakiu stakanu. Kazin 2007 skiriasi? Nes situ tai pilna, o senesniu nerandu. Dynu tai tikrai zinau kad nuo 2006 ejo storesnes sakes, o kaip su softailais xz
Posted: 13 Dec 2007, 11:54
by Arvis
ezhiukas wrote:man tai reikia chromintu sakiu stakanu. Kazin 2007 skiriasi? Nes situ tai pilna, o senesniu nerandu. Dynu tai tikrai zinau kad nuo 2006 ejo storesnes sakes, o kaip su softailais xz
2007 flstc turetu but tas pats. Flstf skirias, bo ratas 17".
Posted: 14 Dec 2007, 08:13
by ezhiukas
sklando gandas kad vakar traktoristu gretos dar pasipilde. Ale kazkaip nesigiria

Posted: 14 Dec 2007, 08:23
by El Traxo
ezhiukas wrote:sklando gandas kad vakar traktoristu gretos dar pasipilde. Ale kazkaip nesigiria

Va va, /me irgi girdėjo gandą, kad kažkas pagaliau nusipirko kelių karalių

Posted: 14 Dec 2007, 08:37
by ezhiukas
bet kaip pasakytu tas kuris isejo, motociklai is amerikes yra blogiz. Sulipdyti is triju, remai kreivi, motorai uzkale ir tikrai ilgai nevaziuos

Posted: 14 Dec 2007, 08:47
by El Traxo
ezhiukas wrote:bet kaip pasakytu tas kuris isejo, motociklai is amerikes yra blogiz. Sulipdyti is triju, remai kreivi, motorai uzkale ir tikrai ilgai nevaziuos

Kiek coparte sedėjau, tai britvas Lithuania bidina kaip pablūdę (ir nemažai paima), o kiek dar perka per amerikinius loginus. O mums, traktoristams, ir iš 3 sulipdyti gerai ;) Svarbu, kad chromo daug būtų

Posted: 14 Dec 2007, 09:08
by ezhiukas
skaitau kad siandein sitas ais pygiai - 14532977 , nes ner daug chromo

Posted: 14 Dec 2007, 09:25
by El Traxo
ezhiukas wrote:skaitau kad siandein sitas ais pygiai - 14532977 , nes ner daug chromo

Tas, prieš tai paimtas 2007 m. mentovskas gražus buvo. Čiur tegu žmogus neperdažo - važinės sau po Lietuvą - "keliukai" pagarbą atidavinės

edit: ir pas Yvl kiną studijoj pasifilmint galės

Posted: 14 Dec 2007, 09:30
by ezhiukas
taigi MC paniatkes neleidzia su tokiu vazinet. Paliubomu perdazys
Posted: 14 Dec 2007, 09:32
by Yvl
El Traxo wrote:edit: ir pas Yvl kiną studijoj pasifilmint galės

aha aha, dar cia druskos papilk blia..
