Page 16 of 88

Posted: 13 May 2008, 22:44
by didzhej
biski ir jo, biski ir ne.
tas ka reikes daryti 2T motorui po pasivazinejimu yra ne kap remontas, o .. kaip tau filtra susitepti su grandine, tai einami remontai, privalomi, kad toliau vaziuotum... kapið?

Posted: 13 May 2008, 22:49
by tckd
an tiek toli, kad be gpso negrystum? :-k

Posted: 13 May 2008, 22:51
by didzhej
gps'as, kad planeli padaryti, kaip numate renginio organizatoriai... vaziuosiu gi tame dzukijos brim bim 2008- vel kapið?

Posted: 13 May 2008, 22:55
by tckd
didzhej wrote:gps'as, kad planeli padaryti, kaip numate renginio organizatoriai... vaziuosiu gi tame dzukijos brim bim 2008- vel kapiš?
kaip ten ta mozarto 6 simfonija?

dzukija dzukija kokia tu istysusi
o toje dzukijoj baltos meskos pis...i :rockwoot:

Posted: 13 May 2008, 22:57
by didzhej
Oj, kaip smagu bus pamatyti meskas :)

Posted: 14 May 2008, 08:23
by Yvl
didzhej wrote:Oj, kaip smagu bus pamatyti meskas :)
as ten (turbut) tokiam Juliui techpagelboj busiu :)

Posted: 14 May 2008, 11:47
by Drakonas
kas kur bus..kodel as neinformuota..gauni minusa

Posted: 14 May 2008, 11:53
by Yvl
Drakonas wrote:kas kur bus..kodel as neinformuota..gauni minusa
vaziok y amerike ir neaiskink cia!

Posted: 14 May 2008, 12:24
by didzhej
oble. seimos razborkes online.pirka karta stebiu gyvai.
nuka.. statau +5$ uz drakona, yvl pralos visais atvejais!

Posted: 14 May 2008, 13:11
by Renaz
didzhej wrote:oble. seimos razborkes online.pirka karta stebiu gyvai.
nuka.. statau +5$ uz drakona, yvl pralos visais atvejais!
ir dar gaus kelias savites priverstinio celibato.

Posted: 14 May 2008, 13:12
by ezhiukas
del celibato tai negali buti tikras, drakonas gi ne vienintele moteris siam pasauly :D

Posted: 14 May 2008, 13:21
by wundis
Yvl'ai nepergyvenk - blogiausiu atveju, mes pasiruose tau isrinkt kita bilekuri drakona. polo pagalba.
:roll:

Posted: 14 May 2008, 13:22
by Renaz
ezhiukas wrote:del celibato tai negali buti tikras, drakonas gi ne vienintele moteris siam pasauly :D
zinoma ne, bet zinant koks Yvl istikimas ir padorus (bei dorovingas), esu isitikines, kad celibatas garantuotas.

Posted: 14 May 2008, 13:23
by Yvl
SHUDMALIAI JUS! VA!

Posted: 14 May 2008, 13:24
by wundis
:jerkit: