Page 16 of 25

Posted: 20 May 2009, 20:56
by drzet'as
Vyrai is kur padangas perkate ?
Kokios geriausios is isbadytu jusu? :-k

Posted: 20 May 2009, 21:55
by Rashyd
imam is www.powersports.lt
krosiniai mitasai eina, dabar bandau vee rubber, nu laiko...
drzet'as wrote:Vyrai is kur padangas perkate ?
Kokios geriausios is isbadytu jusu? :-k

Posted: 20 May 2009, 22:13
by _heyy
geriausios yra tos, kurios skirtos vaziuoti ten, kur renkies vaizuot :)

jamu taip kaip ir rashyd is ten pat.

Posted: 20 May 2009, 22:16
by didzhej
siand is ten pat buvo paimtos Mitas E-09 ir C2?? ant dominatoriaus

Posted: 20 May 2009, 22:26
by zil130
Galim net už du butelius alaus ir permontuot, tik kameru isimesk keleta atsargai :blackeye:
Daba ant galo c20 mitas, ant kieto grunto tai slidineja, bet priprasim driftint

Posted: 20 May 2009, 22:35
by _heyy
didzhej wrote:siand is ten pat buvo paimtos Mitas E-09 ir C2?? ant dominatoriaus
e09 + c17

Posted: 20 May 2009, 22:50
by tckd
_heyy wrote:
didzhej wrote:siand is ten pat buvo paimtos Mitas E-09 ir C2?? ant dominatoriaus
e09 + c17
nu cia jau dzentelmenskas naboras
rimtesni jama c02 + c17
tie kurie rimteja toliau jim c20 + c19
pas pazengusius dar maciau c16 + c15

neradus powersports.lt einama i mitas-moto.lt

Posted: 20 May 2009, 23:09
by drzet'as
tckd wrote:
_heyy wrote:
didzhej wrote:siand is ten pat buvo paimtos Mitas E-09 ir C2?? ant dominatoriaus
e09 + c17
nu cia jau dzentelmenskas naboras
rimtesni jama c02 + c17
tie kurie rimteja toliau jim c20 + c19
pas pazengusius dar maciau c16 + c15

neradus powersports.lt einama i mitas-moto.lt
As tai mitas nlb esu patenkintas luzta dantys , greitai sudyla, asfalto lb bijo ir t.t

Posted: 20 May 2009, 23:19
by tckd
drzet'as wrote: As tai mitas nlb esu patenkintas luzta dantys , greitai sudyla, asfalto lb bijo ir t.t
nu tai jei papasokosi kas neluzta nebijo ir tt ir litu ne dvigubai atsiusiu puokste roziu i birzus. :hippy:

Posted: 20 May 2009, 23:26
by drzet'as
nu tai jei papasokosi kas neluzta nebijo ir tt ir litu ne dvigubai atsiusiu puokste roziu i birzus. :hippy:[/quote]


as perku dunlop galas kainuoja 200lt niekas joms neluzta ir laiko neblogai visai.
Taip kad laukiu roziu

Posted: 20 May 2009, 23:29
by zil130
kur?
Beje jei mitas lužta, o dunlop zjb, tai kokiu tikslu keliamas klausimas.

Posted: 20 May 2009, 23:30
by drzet'as
zil130 wrote:kur?
panevezy is motokrosininko tokio perku .

Posted: 20 May 2009, 23:32
by drzet'as
zil130 wrote:kur?
Beje jei mitas lužta, o dunlop zjb, tai kokiu tikslu keliamas klausimas.
Galvoju gal galima dar pigiau kaika isspausti :-k

Posted: 20 May 2009, 23:36
by tckd
drzet'as wrote:as perku dunlop galas kainuoja 200lt niekas joms neluzta ir laiko neblogai visai.Taip kad laukiu roziu
kadangi dunlopas galas uz 200 raidziu su skaiciais neturi, tai rozes rytoj is ryto issiusiu birzu seneliu namams. :duckie:


is kitos puses d756 r18 siai dienai niekas nepasiule. tik kazkada ateityje..

Posted: 20 May 2009, 23:38
by drzet'as
tckd wrote:
drzet'as wrote:as perku dunlop galas kainuoja 200lt niekas joms neluzta ir laiko neblogai visai.Taip kad laukiu roziu
kadangi dunlopas galas uz 200 raidziu su skaiciais neturi, tai rozes rytoj is ryto issiusiu birzu seneliu namams. :duckie:

tau gal dar ir foto atsisuti su gumos aprasymu :albino: