Page 16 of 26

Posted: 20 Mar 2009, 14:12
by Arvis
Balandzio antra busiu isvykes :)...grisiu balandzio 14 gal. Tada tikrai leksiu :)

Labadiena :)

Posted: 08 Apr 2009, 16:57
by Abbath
Visai idomi tema sakyciau, ypac apie motoru tiuningavimus Lietuvoje, malonu, kad bent dar kazkas tuo uzsiima.
Del kreives galiu pasakyt kad visai reali, su tokiais velenais ir tokia kuro kreive tikrai nieko geresnio nesitikeciau. As buciau visai kitokius velenus pasirinkes.

Taigi labai lauksim palyginimo po reguliavimo kaune.
Manau situacija turetu pasitaisyti ~10NM

Del fine tiuningo ant stendo ir seip mapo iputimo atsakymas vienareiksmiskas, grieztai ir tik ant stendo. Mapa gali uzsipust atvaziavimui iki stendo. Variklyje per daug smulkmenu kurios gali itakoti misini.

Dar kazkada reikes man pabendraut su Vito del mano mapiedo fine tiuninimo.

Posted: 08 Apr 2009, 17:00
by storms
-1

Posted: 08 Apr 2009, 17:38
by didzhej
pirmas postas ir tiesiai pas ruscius baikerius.. oi neilgai tau liko gyvent, be prisistatymo ir paloxinimo proceduros. duriu dar viena minusa ikandin stormsiniam.

Posted: 14 Apr 2009, 11:24
by Arvis
Na spekit kieno traktorius prie T2 ofiso stovi :).

Jei ka domina - nepajutau kad ypatingai valintu.

Posted: 14 Apr 2009, 11:26
by Yvl
skaitau numatomas privalomasis isvaziuojamasis simpoziumas pas vito? :-k

Posted: 14 Apr 2009, 11:31
by storms
paprasta paziuret - jami kita stora berna ir dragini

Posted: 14 Apr 2009, 11:48
by efk0nas
Klausykit, reik suregistruot frakcijos spalvotuosius, kad koks vargšas vaikas iš kaimo kaip aš nesugalvotų paprašyt pralėGt :blackeye: :teeth:

Posted: 14 Apr 2009, 11:59
by storms
kazkokia dzibylishka ideja
-1

Posted: 14 Apr 2009, 12:02
by ezhiukas
bet tai ziuriu efkonui spalvotieji jautri tema. Nuskriaude kazkuris? Tu nesidrovek, pasipasokok, gal lengviau pasidarys :D

Posted: 14 Apr 2009, 12:06
by efk0nas
Nu nenuskriaudė. Gi sakau, kad po langais nuolat Night Rod'ą Limited Edition matau, ale neleidot prašyt pralėkt, bo, tipo, in ausį gausiu! :(

Posted: 15 Apr 2009, 10:55
by Arvis
Eziuk, parekomenduok koki tepala ir kiek pirkai sakem, kai keitei? Ai ir dar kur pirkai ir kiek pinigu mokejai.

Posted: 15 Apr 2009, 11:02
by ezhiukas
pas telekoma kazkoki sintetini motuli

Posted: 15 Apr 2009, 11:25
by Yvl
bet telekomas aliejaus bizni lyg spjove. liko gelezeles tik..

Posted: 15 Apr 2009, 14:01
by Arvis
Sian buvo prisuktos tases. Akylesni pastebes naujas rankeneles :)

Image