Page 16 of 23
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 11 Apr 2012, 09:20
by mindaugasa vol.2
Paskutiniame (?) Fast Bike yra faina motogp 800ccm periodo apzvalga. kodel taip nutiko, kas buvo idomesnio, kokia is to nauda ateiciai (ir gatviniams mocams) ir t.t.
rekomenduojama kiekvienam motogp expertui
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 11 Apr 2012, 09:32
by Username
tai kaip buvo galima spresti is bendros situacijos, naudos jokios? gatveje arba 600 arba 1000 (nu da isimtinai 750 pas kazkoki neaisku viena gamintoje)
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 11 Apr 2012, 09:51
by mindaugasa vol.2
nevisai. naud1 turime jau dabar:
1. 800 be elektronikos nevaziavo. teko investuoti daug milijonu i elektra (ar ne pirmas islaidu straipsnis motogp?). beje, ta elektra po truputi pasiekia ir gatvinius baikus.
2. tuomet neatlaike finansavimo lenktyniu, iskrito kwakas ir suskis. iskrite gamintojau daugiau demesio (pinigu) eme skirti wsbk = gatviniams baikams. tuomi jau turime nauda mes, gatviu motogp lenktyninkai (zr. paskutini zx10r).
3. puciantis biudzetams, dornai teko ieskoti vaistu. tuomi gonkese atsirado CRT baikai. o tai yra gerai, nes inesa ivairoves.
ir t.t.
skaitykite fast baikus.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 11 Apr 2012, 13:15
by Username
Sutinktu su 1 ir 3 punktu. Antras toks idomus. Is serijos, neleiskime inzinieriams dalyvauti MotoGP, nes tuomet jie dirbs mocu gamykloje ir lipdys geresnius motus
Prasom Burgesa pastatyti prie 2013m zx10r konvejerio kad butu geresnis oem setupas ir traukos kontrole !
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 12 Apr 2012, 10:01
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
tai 2013 wsbk pereina prie 17' gatviniu ratlankiu. ha, kai pasipils ebejui pigiuku 16.5? tai tik motogp liks su pamazintais ratais?
o bet gal ir gerai gerai, kad mazeja alternatyvu 17coliu? padangu paduos ant septyniolikos
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Nov 2012, 09:01
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
Tai vis tik rossi raso, kad aplink lenktyninininkus besisukancios mergos yra privalumas.
?
blefuoja nenaudelis, nia? viesuju rysiu akcija
dar yra juokingas, kad jo tevas, net valei tapus cempijonu, atvykes i gonkes miegodavo masinos bagazineje. jis ten mol, ciuzini pasiklojes ir jauciasi kaip namie, o viesbuciai ir vales treileris jam nelimpa.
ir kaip po to nepatikesi jo pirma zmona, kuri sake, kad graziano ja jame i zmonas tik todel, kad buvo po avarijos, smarkiai galva susitrenkes?
tokia seimyna...
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Nov 2012, 10:10
by Username
Normalios seimynos tokiu kaip Rossis negimdo.
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Nov 2012, 10:23
by mindaugasa vol.2
+1
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Nov 2012, 23:04
by zil130
Ateiviai
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 30 Nov 2012, 13:37
by mindaugasa vol.2
dar vienas is edwardso kolekcijos
http://www.youtube.com/watch?v=NgmBDuzaJ_s" onclick="window.open(this.href);return false;
buvo jau?
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 20 Mar 2013, 16:27
by El Traxo
Youtube liepė man pažiūrėt apie Švancą ir Dūhaną. Nu gražu
http://www.youtube.com/watch?v=3HXqZh5oTK0" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 27 Mar 2013, 23:16
by mindaugasa vol.2
labasrytas,
ar jus turite tokia keistenybe, kad matalinant nevalingai smarkiai sukandami dantys. teko matyti, kad chebra matalina su kapomis? tai va! adrenalino vergai?
man buna, kad taip nutinka
senukuose yra kapu. gal visuomet buvo, bet akys kazkaip neuzkliuvo.
reikia jamt?
-1sek nuo rato?
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 28 Mar 2013, 06:27
by tomasn
mindaugasa vol.2 wrote:labasrytas,
-1sek nuo rato?
ir + greicio kardai uz sutaupytus dantistui skirtus pinigus, o tada dar -1sek nuo rato
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 28 Mar 2013, 09:28
by Username
Darau isvada - per daug isitempiate. O tai nepadeda pagerinti laiko. Gi yra posakis: 'vaziuok kaip per sviesta'....smoooooth
Re: Lenktynininku iprociai ir keistenybes
Posted: 28 Mar 2013, 10:05
by mindaugasa vol.2
o tai chulia kokie nors melandriai - rossiai varo su kapom? tikrai maciau gp klasej. imtu 50g pries starta, nereiketu kapos?