Page 16 of 49
Posted: 08 Mar 2010, 10:03
by El Traxo
Nebegeriama trim atvejais:
- nes jei išgeri, tai negali sustoti
- nes kai išgeri - prisičiudini tiek, kad po to turi nemalonumų
- nes atsirado sveikatos problemų
Kitais atvejais nematau priežasties neišlenkti taurelės ar bokalo
Posted: 08 Mar 2010, 10:06
by Abbath
El Traxo wrote:Nebegeriama trim atvejais:
- nes jei išgeri, tai negali sustoti
- nes kai išgeri - prisičiudini tiek, kad po to turi nemalonumų
- nes atsirado sveikatos problemų
Kitais atvejais nematau priežasties neišlenkti taurelės ar bokalo
O yra skirtumas tarp neisgertu bokalo ir nebuti girtam?
Po treniruotes pats nuostabiausias dalykas siam pasauly yra bokalas SALTO BALTO

Posted: 08 Mar 2010, 10:06
by Arvis
aisku kanka, bet sian bevartydamas komjaunimo tiesa atradau svyturio reklama, kur pasizada ir toliau naudot tik kokybiskus miltelius alaus gamybos procese.
Mindaugas pakomentuos.
Posted: 08 Mar 2010, 12:21
by Shadow
Prie to pacio bandysiu pridurti, jog netyciom atrastas zmogelis dirbantis Svyturio bravorely. Nuo siol Svyturio Extra negersiu. A tai sake eina milteliai ir tabletes. Zodziu gryna sintetika...
Posted: 08 Mar 2010, 12:35
by mindaugasa vol.2
abiem po minusa >:/
tigi alaus tema jau nudiskutuota: kas daugiau sklabimo milteliu ides.
uoshvis dirba kontoroj, kuri veza visiem bravorams is eiles fermentus ir kita chemija. juokingesne ta dalis, kai chemijos pagalba pagamina koncentrata, kuri veliau skiedzia vandeniu iki parduotuvines konsistencijos.
nera didelemis apimtimis gaminamo alaus is naturaliu medziagu aka senobiniu budu. nera ir taskas. nerentabilu.
Posted: 22 Mar 2010, 08:39
by Yvl
Posted: 22 Mar 2010, 08:53
by ezhiukas
gerai kad ne su degtine ejo, butu automobilis sudeges

Posted: 22 Mar 2010, 10:34
by Dzuku_Briedzis
Istoju i sita bureli artimiausiam menesiui
Posted: 07 May 2010, 13:57
by mindaugasa vol.2
ladabiena,
artejant tvankiam geguzio savaitgaliui, prikeliu aktualia tema
siuokart beldziuosiu i jusu, gerb. kolegos, sazines ir protus aktualiu pavyzdziu, kad alkoholis nepadeda:
tikras faktas, kad ne taip jau labai ir senai, viename Europos Alpe Adria motociklu ziediniu lenktyniu etape, vykusiame Brno, dalis sportininku startavo padaugine alkoholio.
gal kas mano, kad tai jiems padejo iskovoti prizines vietas?
ne! nepadejo!
varzybas laimejo blaivus sportininkai.
think!
Posted: 07 May 2010, 14:11
by Vito
Girdëjau vienas girtas kaip pëdas paèio pirmo rato ketvirtam posûkyje krito.
Posted: 07 May 2010, 14:17
by mindaugasa vol.2
anas buvo blaivus, bet per daug isitempes matyt?
Posted: 07 May 2010, 14:31
by Yvl
stai ka reiskia kai nervu nenuramini aukagoliaus pagelba...
Posted: 07 May 2010, 15:07
by Vito
Paantrinu yvelui.
Posted: 07 May 2010, 15:17
by mindaugasa vol.2
aikit i motoslemelje ar smth. prisnerksta kampa. >:/
Posted: 07 May 2010, 15:35
by Dzuku_Briedzis
Krapstau galva... Va kas buna, kai rustus rokeris meta gert... Prieinama iki SM..
