Page 16 of 17
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 02 Aug 2010, 16:01
by Username
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 02 Aug 2010, 16:06
by tckd
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 02 Aug 2010, 19:18
by efk0nas
Važiavau ir ne kartą, ramiai tik.
Skambino latvys. Užsakomi netinka, užsisakyt ir pats turi iš kur. Reikia dabar ir čia. Tinka ir naudoti, bet dabar! Ketvirtadienį atvažiuos į LT pirkt spydiko (jau su kažkuo sutaręs), tai za odno ir plastikus su dempferiu paimtų.
Beje, prisiminiau prikolą. Tas latvys yr mentas. O cibuką irgi nupirko mentas, tik kad lietuviškas. Bendraujam su struktūrom, t'sakant.
P.S. Jei mindaugas nebūtų toks senas ir sukriošęs pirdyla, jis prisimintų, kad ne tik aš, bet ir jis
važiavo su mano kawa.
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 00:20
by Username
Nu jeigu jau sugebejai su kawa pavaziuoti, tai jau progresas!!
Praktiskai gali jau pavaryti ant visokiu Stormsu dalyvavimu gonkese, kaip tikras egzpertas

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 10:17
by storms
eee
bulkutes tik netrupinam!
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 10:52
by efk0nas
Juozuk, nesinervuok! Virtualių gonkių skaičium ir nuotraukų prie tėčio tvoros kiekiu tavęs tikrai nieks neaplenks

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 16:23
by Username
Aijk aijk, ar sukai kada ratuka kacergoje? Kaip sekesi?

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 16:26
by efk0nas
Jei ką, tai sukau. Su savo mocu, ne tėčio nupirktu.
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 16:59
by Username
As irgi sukau.Irgi su savo mocu, o ne tecio pirktu. O kaip tau sekesi? Pravaziavai 1 ar 2 ratus?

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 17:00
by Yvl
Username wrote:As irgi sukau.Irgi su savo mocu, o ne tecio pirktu. O kaip tau sekesi? Pravaziavai 1 ar 2 ratus?

ciakuriam simtmety primink?

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 17:05
by Username
Yvl wrote:Username wrote:As irgi sukau.Irgi su savo mocu, o ne tecio pirktu. O kaip tau sekesi? Pravaziavai 1 ar 2 ratus?

ciakuriam simtmety primink?

Tavo kruva isgalvotu istoriju ir nesamoniu kurias cia sukurei apie mane, po biski pradeda lysti sudais i virsu?
Pasiskaityk atitinkamas temas ir bus aisku kada.
lol. fail.
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 17:07
by Yvl
niekas niekur nelenda. lopinuk
tai trenk kreives ant stalo, kur kada ir kiek siemet nusmaugei

Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 17:15
by efk0nas
Juozuk, kažkodėl man atrodo, kad aš ten esu sumoj daugiau ratų apsukęs, jei įvertinsim visas transporto priemones. Taip kad eik tu ir toliau maigyt savo ps3, dažyt tėčio tvoros ar fotkint tėčio poršo. O normalias temas palik normaliems žmonėms. Ačiū.
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 19:04
by Username
Kazkodel man atrodo kad daugiau antro begio neesi ten issukes...

Taip kad maziau pizdelink kaip kur kiti vaziuoja ar nevaziuoja didysis pasakotojau.
Re: Ninzės darbščiųjų rankų būrelis!
Posted: 03 Aug 2010, 19:06
by Username
Yvl wrote:niekas niekur nelenda. lopinuk
tai trenk kreives ant stalo, kur kada ir kiek siemet nusmaugei

Kokia prasme tokiam shudlochiui kaip tu ka nors sakyti ar rodyti? Vistiek kaip i kiaura kibira, vel poto kliedesi nesamones.