Page 16 of 38

Posted: 22 May 2010, 23:21
by tckd
ajnanax an kiek raudona akyse :finga: :fc: :rock: :jerkit: :teeth:

Posted: 23 May 2010, 07:52
by Dzuku_Briedzis
Na tai tokia ne viena karve lipo vakar ant pakylos :D

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 11 Aug 2010, 21:43
by El Traxo
Su sąlyga, kad savaitgaliui bando užrašyti į vIrus, ėjau kalbėtis su XR'u.

XR'as pasiskundė, kad priekyje mažoka stabdžių skysčių - pažadėjau, kad nupirksiu naujas kalades ir skysčio vėl bus pakankamai. Bet paskui nusileidau ir sutikau dapilti (ne kažką kainuoja). Susiruošus dapilt cilindriuko rezervuaro varžtas atsisukt atsisakė ir nusisuko galvą. Galva laimingai išgręžta kairiniu gražtu (bet prieš tai reikėjo pasitaisyti drėlę). Moralas - laiku pasukinėti varžtus yra gerai.

Po to sėdau XR'ui skaityti pasakos iš repair manualo. Pasaka buvo apie priekinės pakabos laimingus (standartinius) nustatymus. Patikrinus XR'ą, nustatyta, kad viršutiniai varžteliai vos ne išsukti nx ir iš suspensijos. Susukau kaip liepta pasakoj. Gal ryt pratestuot ant Bukiškių? - paklausė manęs XR'as ir nusisukęs užmigo...

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 11 Aug 2010, 22:06
by mindaugasa vol.2
ijo, kazkas sake varys i bukishkas

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 12 Aug 2010, 00:44
by storms
ryt busiu

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 00:02
by El Traxo
beje, skelbiu konkursą priekinio suporto kaladžių pin'o išsukimui.
Užkepęs na net.
Galvos neprasukau, bet trūksta nedaug. Galva - vidinis 5mm 6kampis. Dabar ten jau 5,5mm.

Pradžiai galvoju pabandyt iki esamo diametro nuzulint storesnį 6kampį.
Jūsų variantai?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 00:02
by didzhej
eik pas dede su karsta ugnim. kitaip sukisi ir 6 ir 7.. finale nulausi ir reikes visokiu nejuokingu!

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 00:08
by Yvl
akaip nasciot LABAI SALTO purskalo?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 00:10
by didzhej
su salyga, kad aplink aliumas arba kazkas panasaus, tada jo - yvl variantas

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 08:13
by El Traxo
Yvl wrote:akaip nasciot LABAI SALTO purskalo?
pvz?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 08:17
by storms
savo varianta, kuris tikrai veikai jau sakiau: kali per jega vos didesnio diametro zvaigzde ir turetum issukt.
temperaturinimas ir galetu padet

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 08:33
by Renaz
El Traxo wrote:
Yvl wrote:akaip nasciot LABAI SALTO purskalo?
pvz?
Pvz. shaldiklyje iki -16 atsaldytas tualeto oro gaivklis

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 08:59
by zil130
Imi pvz feną, pakaitini ir atsisuka. Garantuotai. Vakare galiu prigriebt feną, ir užlėkt pas tave, nes užlėkt vistiek reiks.
Beje nuo kelintos valandos įsijungi telefoną?

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 16 Aug 2010, 09:08
by El Traxo
zil130 wrote:Beje nuo kelintos valandos įsijungi telefoną?
telefoną įsijungiu iškart, kai pamatau, kad išjungtas :oops:

Re: Honda XR650R kampelis

Posted: 17 Aug 2010, 22:31
by El Traxo
labas vakaras, konkursas tęsiasi.
Pinas išbruteforcintas. Pjautas per pusę, galva gręžta, įkaltas 6kampis raktas ir išsukta.
Pino likutis kitoje suporto pusėje išgręžtas, bet daugiau neišsikrapšto. Sriegio nepaliečiau.
Ką dar pavartoti, kad ištraukti likučius? Atrodo kaip suaugęs su suporto aliumu ](*,)
oj.jpg
oj.jpg (65.14 KiB) Viewed 1349 times
Tuo pačiu ieškau naujo pino, (OEM #45215-HA5-672) http://s7d2.scene7.com/is/image/Motospo ... ?$oemlarge$ - nr.15