Page 16 of 39

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 22 Jan 2013, 16:06
by mindaugasa vol.2
su kuo - salutine aplinkybe
pirma reikia atsakyti i egzistencini klausima: kam?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 22 Jan 2013, 23:14
by mindaugasa vol.2
Labasrytas. Tai greicio kardas uzvirintas, pripiltas vandens ir pastatytas nakciai lauke. Ryt bus matyti, kiek sprendziasi reikalai.

mobile mindaugasa

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 22 Jan 2013, 23:16
by wundis
o radio imtuva planuojate instaliuoti?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 22 Jan 2013, 23:21
by zil130
a jei naktį ledas pradės dvitakčiu stuksent, neišsigąs Balsiečiai?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 22 Jan 2013, 23:23
by mindaugasa vol.2
Jokiu audio. Prietaisu skydelyje numatytas tik laikrodis. Beje, laikrodis is porsche!

mobile mindaugasa

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 11:42
by mindaugasa vol.2
tai dabar taip,
kadras nr2 - greicio kardas, uzpildytas vandeniu iskeliauja i stingdanti nakties salti
kadras nr1 - po stingdancios nakties, greicio kardas parkeliauja i silta trobele.
rask 10 skirtumu?

jeigu kas neturite monitoriaus ar klavitura brailio rastu, tai paaiskinu: greicio kardas nepasikeite nei per viena zila (zilas - si sistemos vienetas matuoti salancio vandens pletimuisi). cia motuse gamta sumane pasijuokti ar kaip?
ateina tas momentas, kai anot kino kritiko, reikia atsakyti uz turgu! zilai?
>:/

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 11:45
by Yvl
kazkur esu skaites, kad kadais vienas laivas triume gabeno zirnius, ir anys biski pagavo dregmes. laiva sudraske per puse. seki minti?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 11:50
by mindaugasa vol.2
jei zirniai pagavo dregmes anie sudygo. gal ten jurininkai surijo visus zirnius?
kol kas laukiame, kaip zilas atisiskaitys uz sposa?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 11:59
by Yvl
zirniai pagave dregmes pirmiausia ISBRINKSTA, tobish issiplecia. ir netgi smarkiai. pilk zirnius arba ryzius ir vandeni. zaodno ir vaikai sotus liks

as galiu pateisint zila - vanduogi TIEK nesiplecia, kad is puslitriuko gautus trilitrinis. nu...

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 12:00
by wundis
klausimas nr. 1.

nuotraukos dydis 1,2 MB? tikrai?

klausimai nr. 2.

tai gal vandens nedapylet? o gal isbego vanduo? o galai turi buti labai sandarus ar nelabai?

pastaba nr. 1.

yvl'as teisinga minti rezga. esu girdejes kaip su ryziais analogiskai buvo.

pasiulymas nr. 1.

tai duok rashydui, anas ispus.

EDIT: pasiulymas nr. 2.

maciau moksliniams tikslams grezet magni. taigi galima didesne bambioske ikist i vidu. ar taip stipriai nepasitikit savo siulemis?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 12:01
by mindaugasa vol.2
niekas per karta ir neplanavo ispusti. dar turime laiko. planas buvo kozna nakti isgauti papildoma milimetra-du.
ZILAI????????

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 12:18
by Dzuku_Briedzis
:troll:

zilas papuole ant penegu?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 12:30
by mindaugasa vol.2
siulau pripilti zila vandens ir pastatyti nakciai balsiuose. ryte ziuresime ar pasikeite?

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 12:59
by tomasn
Siulau greicio karda prpilt kukuruzu, uzvirint ir padet ant ugnies. Uz bazara ir beskonius spragesius neatsakau

Re: Projektas: caferacer/clubman

Posted: 23 Jan 2013, 13:04
by mindaugasa vol.2
rezonatoriaus skonio spragesiai? kodel gi ne, zilai?