Page 16 of 17

Re: WSBK 2012

Posted: 24 Sep 2012, 22:33
by Username
Kol jara ziuri WSBKGonka1, as perziurejau Superstock1000 reisiuka.

Pastebejimas-Isvada: tiesiojoje panigale gauna ne tik nuo bemso bet ir nuo kawos.Akivaizdziai.

Tai vel sukure nevalinanti dukukuti? Ka veiks kitais metais sheka?

Re: WSBK 2012

Posted: 24 Sep 2012, 22:35
by storms
Esportc daba viska kartoj. Ss suziurejau su malinumu, sbk netaipgrazu

Re: WSBK 2012

Posted: 24 Sep 2012, 23:27
by Username
sbk1 buvo gera, poto stk buvo gera ir ss gerai. Dar beje buvo BSB Race2 gerai. Va. Visi kiti - average.

Re: WSBK 2012

Posted: 07 Oct 2012, 14:03
by Username
Nu siandien pirma gonke almost kaip filme. Gaila neistempe saiksas iki galo ant auksciausio laiptelio, bet kazkokia intriga vistiek bus.

Taip pat cirkininkas Rea rode show. Ypac patiko rodeo ant zvyro :D :D Tas tai dauztas konkreciai :dark1:

Re: WSBK 2012

Posted: 07 Oct 2012, 14:09
by storms
:zx10r: :kermit:

Re: WSBK 2012

Posted: 07 Oct 2012, 17:44
by Username
Nuostabybiskiausios antrosios lenktynes :skvydukas: :grauziu: :grauziu: :rock: :rock: :sup2:

Nu viskas kaip pagal scenariju. Po 28 gonkiu, chempionas paaiskejo 0.5 tasko!! :grauziu: :grauziu:


Liuuuks sezonas :zx10r:

Re: WSBK 2012

Posted: 07 Oct 2012, 23:55
by Wobbler
vach! sezono pabaiga - geriau nebuna

noriu tik pasakyt, kad mrs. Guintolli yra grozio karaliene :love10:

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 08:38
by mindaugasa vol.2
tai pasisakymu cia nepakaks
kur photkes? >:/

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 10:59
by Wobbler
:hitit:

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 11:16
by Username
O man labiau patiko jos drauge...

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 11:28
by mindaugasa vol.2
as norejau pasakyti, kur karstas photo reportazas is ikaitusios wsbk trasos, kur vyrai lekia kaip pisasi?

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 11:38
by Wobbler
zinom mes ka tu norejai pasakyti, dirty old man
te dar

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 11:41
by storms
Image

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 11:55
by Username
Mindaugai, nu tai gal...ftp? :evil: :evil: :evil:

I da HD kvalitetu :glasses7:

Re: WSBK 2012

Posted: 08 Oct 2012, 12:40
by mindaugasa vol.2
ti ten viskas mp3 formatu, paskum mano grotuvas neskaito. o media boxo dar neturiu, o laptopas nustojo su teliku draugauti aplamai, o telikas neismanusis
bet kazka reikes daryti. paklausiu, gal draugas paskolins?