Page 16 of 31
Re: BMW R1200GS
Posted: 19 Nov 2013, 13:14
by mindaugasa
jo, del traukimo paleidus vaira tai forumuose buvo kalba "gali buti"
vienzo, reikia ziureti vietojoe
ojy, bus juoko pavasary
visus kvieciu (mieziu ir avizu taip pat) pasijuokti
Re: BMW R1200GS
Posted: 19 Nov 2013, 13:49
by wundis
tai jeigu nesa i viena puse, gali but kad keliones i magadana metu netycia sugrisit su draugu i Lietuva (kur nors pro kybartus).
Re: BMW R1200GS
Posted: 19 Nov 2013, 23:20
by zil130
Nu kiek pamenu desniuko ar aist rėmą atsukus ir palenkus pavažinėt tai atrakcija būdavo nereali, aišku į veiną pusę apsisukti labai lengva.
Re: BMW R1200GS
Posted: 20 Nov 2013, 08:34
by mindaugasa
toliau testi diskusija atsisakau: bnv neturi remo, o susuktas remas ir lygiagreciai stovintys ratai turi vaziuoti ne taip pat
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2013, 18:01
by mindaugasa
tai uzmaciau pas drauga: der felge
matosi (lopas) kad slifavo du kartus: pirma - kad suvesti ratus i viena linija, antra - nuslifavus atramine plokstuma, pradejo remtis stebule kur nereikia.
lopas.
ir dar reikes nudrozti ratlankio tvirtinimo varztus, bo anie remiasi tiek, kiek nudroztas ratlankis. 3.5mm.
3.5 x lopas
Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2013, 19:19
by El Traxo
Skaitot taip nulengvinus perteklinius metalus, laikys iki Magadano?
Pašlifavus dar drąsiau (kedžiau) galima būtų nudažyti ryškesne spalva (rekom. - raudona) ir išmesti, o draugas gautusi pro-lopas

Re: BMW R1200GS
Posted: 08 Dec 2013, 21:11
by mindaugasa
+1
Jau net nejuokingi tie draugo nusvaigimai: paskaito internetuose, kad kazkas nudrozes ratlanki vazineja, ir puola daryti. Man rodosi, brauksiu as ji is draugu saraso ir tiek.
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Re: BMW R1200GS
Posted: 09 Dec 2013, 00:26
by tckd
2014 metu trendas jei neturi ktm reiskias neturi nieko, matau bandomas islaikyt spalvu gama. Nipraidiot pigus bajeriukai.

Re: BMW R1200GS
Posted: 09 Dec 2013, 07:26
by mindaugasa
Spalva - oem, nubia jelou. Tai cia syta ktm nusiziurejo? Fantazijos stoka, mieli austrijokai!
mobile mindaugasa
Re: BMW R1200GS
Posted: 13 Dec 2013, 21:29
by storms
buvau primiršys. Pirminyks buvą EICMAJ
Re: BMW R1200GS
Posted: 14 Dec 2013, 12:12
by Yvl
BMW sportsteris? '07?
Re: BMW R1200GS
Posted: 25 Dec 2013, 22:24
by El Traxo
Persidažei?

Re: BMW R1200GS
Posted: 25 Dec 2013, 22:46
by mindaugasa
bet galinis guolis jau matosi prie pabaigos, nia?
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 20:10
by mindaugasa
labadiena,
durnejam toliau
haynes manualas 'abs equiped' motorcyklam stabdziu sistemos nuorinimo net neduoda. mol, bmw oem testeris reikalingas ir stabdzius nuorinti gali tik autorizuotas&kvalifikuotas.
kai tuo tarpu youtubej neautorizuotas lenkas moca pasistates ant kelmo, svilpaudamas keicia stabdziu skysti abs equiped motorcykle be jokiu testeriu. matyt nespejo jo bmw nugasdinti ir perspeti?
ir uz ka draugas (lopas) 100lt ismete? uz manuala be proceduru? hahaha
debilejimas
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 21:53
by tckd
Lenkas geriau uz oem proceduras zino kaip ka i po kiek pilt :ja perdolie: