Page 16 of 32
Re: ieskau
Posted: 04 Nov 2013, 17:49
by Username
Taip, priekaba yra patogiau. Ypac jeigu kokia dvieju asiu, ilga kad daug motu galima butu susikrauti. Ir dar padangu komplekta.
Re: ieskau
Posted: 04 Nov 2013, 18:36
by mindaugasa
espeiso gal, chryslerio ypac yra zjb sedyniu montavimas, bet taciau, pacios sedynes yra l. zemos. minivenai gi, ne mikrobusai.
ka sita tema mb vito? peugeotai? niekam neteko ciupinet?
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 08:24
by Arvis
Ieskau senos nebereikalingos 520 grandines, uzsegamos, 118 nareliu. Bandau issivest chainline and kaferacerio, naujos dar pirkt ir det nenoriu.
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 08:32
by zil130
Turiu. manau kad turiu, bet naudojimui netinkama, nebent eisit su viršuliškėnais aiškintis...
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 09:19
by Arvis
zil130 wrote:Turiu. manau kad turiu, bet naudojimui netinkama, nebent eisit su viršuliškėnais aiškintis...
jei vienam gabale-turetu tikt.
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 09:23
by mindaugasa
turiu labai tinkama SSS 520 grandine. kodel labai tinkama? todel kad laikosi istiesta, kaip liniuote. pridejai prie kaviresiserio ir viskas aisku, nereikia ten ant zaigzdziu vynioti. o pamataves gali naudoti kaip rodomaja lazdele, pvz prie givi stendo
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 09:35
by El Traxo
Irgi turejau, tik nesu tikras, ar neismeciau po paskutinio valymo
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 09:40
by wundis
neturiu 520. 520 - bobiskos grandines.

Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 09:47
by mindaugasa
520 yra pacanskos grandines. nanotechnologijos ir precizika
su pirsto storio "stalj3" lenciugais tasosi kūkaliai ir obuoliai
Re: ieskau
Posted: 20 Nov 2013, 13:47
by Arvis
Zilai, traxo, uzmeskit aki ar dar turit.
Re: ieskau
Posted: 27 Nov 2013, 21:21
by mindaugasa
Labadiena, gal kuris nors juridinis ar fizinis asmuo turi uzsilikusia nelabai naudota padangela ant 180/55-17? Street touringas. Draugui
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Re: ieskau
Posted: 27 Nov 2013, 21:59
by Arvis
Siauras galinis ratas
Re: ieskau
Posted: 27 Nov 2013, 22:10
by mindaugasa
Turime ne reisinginiu, ne sport ant 190?
Sent from my GT-P1010 using Tapatalk 2
Re: ieskau
Posted: 11 Dec 2013, 08:34
by tomasn
a kas mate lietuvoj pirkt tokius va sriubus ant M4? Agrotiekimas? M4? Nejuokinkit!
https://www.dropbox.com/s/mlta4aeuzf5xr ... .40.16.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: ieskau
Posted: 11 Dec 2013, 08:40
by mindaugasa
o vis tik ziurejai agrotiekime?
o paimti smeige ant 4 ir ant jos uzmauti gabala plastmases/gumos nedirba?