Page 16 of 19
Posted: 19 Mar 2007, 10:10
by Rashyd
tai savaitgali lekiam su wr ri ttr, tamsta?
Nusipirk avansu tepalo ir filtru, kad nebepareitu zinutes, gavau wr, ka darytiu toliau, nesikuria ir negaliu vaziuoti...
Renaz wrote:Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.
Posted: 19 Mar 2007, 10:47
by _hey
rashyd

Posted: 19 Mar 2007, 12:33
by Rashyd
Posted: 19 Mar 2007, 18:52
by Renaz
Zirgelis tvartelyje. Penktadieni aplaistytuves!
Posted: 19 Mar 2007, 18:55
by w919
sveikiname! kuriasi?

Posted: 19 Mar 2007, 22:32
by Renaz
Kuriasi. Pradzioj kapitalei uzsiurbem, bet veliau atkale procedura vedem is vieno kiko. Patiko!
Posted: 19 Mar 2007, 22:44
by _hey
idedam paparaciu nuotrauku :!:

Posted: 19 Mar 2007, 22:54
by Rashyd
Rimtai atrodo! Reik purvais apdrabstyti!
Posted: 19 Mar 2007, 23:28
by didzhej
ee. faina, o kure RENAZ?????
Mocas tai toks kaip jis uzsake!
Posted: 20 Mar 2007, 09:15
by storms
kas cia per gejukas?
kodel jis be apatiniu dantu?
Posted: 20 Mar 2007, 09:17
by Arvis
Kapishonas kaip renaz'o...

Posted: 20 Mar 2007, 09:22
by storms
Arvis wrote:Kapishonas kaip renaz'o...

nu bet kiek is kitu fotkiu esu mates, tai renas bent jau abiejuose zandikauliuose po keleta dantu turejo...
Posted: 20 Mar 2007, 10:42
by Renaz
Malchatj, gospoda gusary!

Posted: 20 Mar 2007, 11:13
by Vee Crunchy

Linkiu iki ausu apsitapsnoti shudais. Priimsit mane i galiorka?
Nusimato 400cc shootoutas

Posted: 20 Mar 2007, 11:22
by Renaz
As tai neprisijungsiu, nes neprisijungsiu. Neplanavau! Reik tepalus pasikeist, be to nezinau kaip iki misko su krosinem padugnem vaziuot - Pirelli MT 32! Gaila!