Page 16 of 48
Posted: 26 Mar 2007, 10:30
by mindaugasa
Arviui +1!
Posted: 26 Mar 2007, 10:44
by Rashyd
IMUIMUIMU...
Stormsai, jo vieno siuntimas kainos pinigu!
Arvis wrote:OK siunciu uzsakyma siandien. Paskutynej pagaidavimaj prasom...
rashyd...imi ta mitala ar ne ?
Posted: 26 Mar 2007, 10:48
by storms
Rashyd wrote:IMUIMUIMU...
Stormsai, jo vieno siuntimas kainos pinigu!
Arvis wrote:OK siunciu uzsakyma siandien. Paskutynej pagaidavimaj prasom...
rashyd...imi ta mitala ar ne ?
imanoma...
Posted: 26 Mar 2007, 11:38
by efk0nas
Kas ten sakë, kad Dþinë mus skaito? Nebent èia ne ta pati Dþinë, kuri kà tik Bitëjplius paklausë, ar nieks nieko neuþsakinëja ið Louis, nes jai kaþko reiktø.
Posted: 26 Mar 2007, 11:42
by storms
tapati
Posted: 26 Mar 2007, 12:31
by Arvis
efk0nas wrote:Kas ten sakë, kad Dþinë mus skaito? Nebent èia ne ta pati Dþinë, kuri kà tik Bitëjplius paklausë, ar nieks nieko neuþsakinëja ið Louis, nes jai kaþko reiktø.
jai buvo suteikta detali info apie paslaugas ir kainas...matyt kazkas netiko
Posted: 26 Mar 2007, 12:41
by Arvis
efk0nas wrote:Kas ten sakë, kad Dþinë mus skaito? Nebent èia ne ta pati Dþinë, kuri kà tik Bitëjplius paklausë, ar nieks nieko neuþsakinëja ið Louis, nes jai kaþko reiktø.
efkonas...manau gali pasiulyt savo paslaugas ir gaut tam tikra marzha

Posted: 26 Mar 2007, 12:50
by Arvis
UZSAKYMAS ISSIUSTAS
Posted: 26 Mar 2007, 13:10
by Rashyd
skaitau motofrakcijoje, veikia kruciausias luiso parsisiuntimo kioskas ant lietuvos!
Posted: 26 Mar 2007, 13:16
by didzhej
Pagiriu ARVI
ir palaikau Rashyda!
Cia tai "firma"!
Posted: 26 Mar 2007, 13:18
by mindaugasa
luisas gali didziuotis arviu.
arba motofrakcija.
renas: kaip dukros vardas Louise? turetum lifetime nuolaida.
Posted: 26 Mar 2007, 13:21
by Arvis
Posted: 26 Mar 2007, 14:01
by efk0nas
Arvis wrote: efkonas...manau gali pasiulyt savo paslaugas ir gaut tam tikra marzha

Aèiû nereik. Uþtenka galvos skausmo ir be dar vienos bobos

Posted: 26 Mar 2007, 15:40
by Arvis
Visos motofrakcijos vardu parasiau laiska Louis klientu aptarnavimui.
Laiske mielashirdingai prasiau paspartinti uzsakymu administravima perziurint ir optimizuojant vidaus tvarka. Isreiskiau griezta pasipiktinima tuo jog praeita karta uztruko 13 dienu nuo uzsakymo iki issiuntimo. Lauksim rezultatu.
Posted: 26 Mar 2007, 15:53
by mindaugasa
nu Arviui dar +1.
tikiuosi parasei, kad jei nutruks grandine iki kol jie atsius ta gelzgali, tai as juos paduosiu i teisma ir nebepirksiu daugiau (ta prasme - nuostolei)
o tu nenori suderinti ju oficialaus atstovavimo lietuvos kaime?
jei bus pigios kainos, tai mesiuos i dali formuojant privaloma sandely.