traktoriu aktualijos

Motofrakcijos Chopper/Cruiser/Custom skyrius
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

mano pagrindinis saltinis amerikoniskas ebay. Eziukas labiau megsta lenku turgu (bo jis turtingesnis) :D
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Arvis wrote:mano pagrindinis saltinis amerikoniskas ebay. Eziukas labiau megsta lenku turgu (bo jis turtingesnis) :D
tipo lenkuose brangiau? bet kurtais paprasčiau - atėjai, pamatei, nupirkai:)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Turi gi but priezasciu kodel Ezhiukas juos megsta ir man niekad nesako kada vaziuos ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

gal jis ten fliaku vazineja?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

O kodel niekam kitam nesako ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Arvis wrote:O kodel niekam kitam nesako ?
gal gėda? pvz. man fliakai neskanūs, ir netgi šlykštūs...
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nemoku as tuo ebay naudotis. Reiks per ziema ismokt, gal tada as irgi naudosiu. Lenku turgus uzknisa. Labai pavargsti kol ten nuvaziuoji ir grizti. Masinoj normaliai nepamiegosi. O del kainu tai xz ar ebejuj bus smarkiai pigiau. Dadedi parsiuntima, muitus, pvm ir matai kad ta pati huinia kaip ir lenkuose. Ypac jei didesne detale imt, kurios siuntimas yra brangus.
Beje, fliakai man nepatinka. As jau geriau koki zhurek paimu... :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

pagaliau pasikeiciau savo traktoriui kaladeles. Norint jas pasikeisti butinas 1/4" 12-kampis raktelis, kurio pas mane rakteliu komplekte nebuvo, o galvute buvo sesiakampe, del to netiko. Be to, Alterna sugebejo sumaisyti du skaiciukus ir vietoj FDP2097P kaladeliu, paduoti FDP2079P. Del situ priezasciu kaladeliu keitimas biski uzsitese. Bet siandien i darba pagaliau vel atvaziavau matasyklu, sekmingai lengdamas kamsciuose stovincias skarbonkes. Tuo paciu suzinokime, kad laidai per vaira buvo pravesti sekmingai, sujungus viskas veike is pirmo karto :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

sestadieni pasijungiau ir susiprograminau power commanderi. Paprasciausias senovinis laptopas su com portu ir windows 98 SE puikiai veike. Galbut ankstesni bandymai nepavyko del windows xp? Pirmi ispudziai - valina biski geriau, kuro sanaudos per sekmadienini rideouta net mazesnes nei iprastai, be power commanderio. Tiesa, kadangi keliukai buvo gana siauri ir vingiuoti, tai greitis nebuvo itin didelis, gal tai kazkiek itakojo kuro sanaudas. Kita vertus pastovus stabdymas ir isibegejimas turejo kompensuoti nedideli greiti. Atgal jau buvo vaziuojama normaliu greiciu.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

radau visai naudingą aksesorių:
http://www.wdpllc.com/products.html

ypač gerai pasitarnautų kelionėje kiečiant pradurtą kamerą :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Beje parashyta, kad tik touringam tinka. O pas touringus ner kameros. Skaitau balionchikas geriau.


:-k nzn nzn.... :-k
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Arvis wrote: O pas touringus ner kameros
būna kad ir būna :) pvz FLHRC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Arvis wrote:Skaitau balionchikas geriau.
vien balioncikas nieko vertas! reik dar deKtuku fuchkela turet su savim! netiki? certeskesto paklausk!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Siuomi pasigirsiu, kad nuprikau fuelpak'a. Laukite istorijos tesinio.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply