Page 16 of 67

Posted: 24 Sep 2007, 14:32
by Arvis
mano pagrindinis saltinis amerikoniskas ebay. Eziukas labiau megsta lenku turgu (bo jis turtingesnis) :D

Posted: 24 Sep 2007, 14:34
by Teo
Arvis wrote:mano pagrindinis saltinis amerikoniskas ebay. Eziukas labiau megsta lenku turgu (bo jis turtingesnis) :D
tipo lenkuose brangiau? bet kurtais paprasčiau - atėjai, pamatei, nupirkai:)

Posted: 24 Sep 2007, 14:41
by Arvis
Turi gi but priezasciu kodel Ezhiukas juos megsta ir man niekad nesako kada vaziuos ?

Posted: 24 Sep 2007, 14:43
by storms
gal jis ten fliaku vazineja?

Posted: 24 Sep 2007, 14:47
by Arvis
O kodel niekam kitam nesako ?

Posted: 24 Sep 2007, 14:55
by Teo
Arvis wrote:O kodel niekam kitam nesako ?
gal gėda? pvz. man fliakai neskanūs, ir netgi šlykštūs...

Posted: 24 Sep 2007, 14:57
by ezhiukas
nemoku as tuo ebay naudotis. Reiks per ziema ismokt, gal tada as irgi naudosiu. Lenku turgus uzknisa. Labai pavargsti kol ten nuvaziuoji ir grizti. Masinoj normaliai nepamiegosi. O del kainu tai xz ar ebejuj bus smarkiai pigiau. Dadedi parsiuntima, muitus, pvm ir matai kad ta pati huinia kaip ir lenkuose. Ypac jei didesne detale imt, kurios siuntimas yra brangus.
Beje, fliakai man nepatinka. As jau geriau koki zhurek paimu... :)

Posted: 26 Sep 2007, 15:44
by ezhiukas
pagaliau pasikeiciau savo traktoriui kaladeles. Norint jas pasikeisti butinas 1/4" 12-kampis raktelis, kurio pas mane rakteliu komplekte nebuvo, o galvute buvo sesiakampe, del to netiko. Be to, Alterna sugebejo sumaisyti du skaiciukus ir vietoj FDP2097P kaladeliu, paduoti FDP2079P. Del situ priezasciu kaladeliu keitimas biski uzsitese. Bet siandien i darba pagaliau vel atvaziavau matasyklu, sekmingai lengdamas kamsciuose stovincias skarbonkes. Tuo paciu suzinokime, kad laidai per vaira buvo pravesti sekmingai, sujungus viskas veike is pirmo karto :)

Posted: 01 Oct 2007, 10:13
by ezhiukas
sestadieni pasijungiau ir susiprograminau power commanderi. Paprasciausias senovinis laptopas su com portu ir windows 98 SE puikiai veike. Galbut ankstesni bandymai nepavyko del windows xp? Pirmi ispudziai - valina biski geriau, kuro sanaudos per sekmadienini rideouta net mazesnes nei iprastai, be power commanderio. Tiesa, kadangi keliukai buvo gana siauri ir vingiuoti, tai greitis nebuvo itin didelis, gal tai kazkiek itakojo kuro sanaudas. Kita vertus pastovus stabdymas ir isibegejimas turejo kompensuoti nedideli greiti. Atgal jau buvo vaziuojama normaliu greiciu.

Posted: 03 Oct 2007, 14:26
by Teo
radau visai naudingą aksesorių:
http://www.wdpllc.com/products.html

ypač gerai pasitarnautų kelionėje kiečiant pradurtą kamerą :)

Posted: 03 Oct 2007, 14:36
by Arvis
Beje parashyta, kad tik touringam tinka. O pas touringus ner kameros. Skaitau balionchikas geriau.


:-k nzn nzn.... :-k

Posted: 03 Oct 2007, 14:44
by Teo
Arvis wrote: O pas touringus ner kameros
būna kad ir būna :) pvz FLHRC

Posted: 03 Oct 2007, 16:01
by Yvl
Arvis wrote:Skaitau balionchikas geriau.
vien balioncikas nieko vertas! reik dar deKtuku fuchkela turet su savim! netiki? certeskesto paklausk!

Posted: 12 Oct 2007, 10:01
by Arvis
Siuomi pasigirsiu, kad nuprikau fuelpak'a. Laukite istorijos tesinio.

Posted: 22 Oct 2007, 09:41
by Arvis
Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?