Page 152 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 17 Jul 2011, 22:55
by tckd
kuris cia paprotino an XRo? tigi afrika yra motociklizmo virsune :rock: ir i krosa ir prie juros (zvyrais!). nu zodz 1966 prevet lunatikam. :hello2:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 17 Jul 2011, 23:16
by zil130
Aušrius? o blin Tynta?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 18 Jul 2011, 00:52
by wundis
patiko. ir (ne)motyvacinis patiko.
+1 ir welkam

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 03 Aug 2011, 18:01
by mindaugasa vol.2
siulau baikeriui ceverekvestui duoti ne daugiau kaip 5darbo dienas parasyti vieno posta.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 04 Aug 2011, 09:32
by Qu'est ce que c'est
paragintas, parasau viena posta: vienas postas
po poros savaiciu parasysiu antra apie tai, kaip hondu galvos laiko kalnu ir nekalnu keliuose. :binky:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 04 Aug 2011, 10:26
by mindaugasa vol.2
:pagausiu:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:00
by Bilas73
Sveiki,
Aš Rolandas, 38 m., Vilnius. Sesės neturiu.
Turiu Suzuki GSXR, kodėl, todėl kad Hondų galvos nelaiko.Bandau (smaugt) NŽ, kol kas 1.22 min. Moto stažas nuo 1989 m.
Esu hetero, mėgstu išgert, stipriai domiuosi papais.
Čia atėjau, kad palaikyti britvinykus ir palot ant traktoristų. Endūras taip pat mėgstamas.
Mėgstu motociklų lenktynes.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:02
by jara
netiketas postas!
galvojau, kad siemet jau prie MF neprisijungs niekas! :)
wellcome

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:03
by Yvl
wuoba. ir matos kad biski paskaites kas prie ko ir kaip. witamy!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:08
by El Traxo
tabulai. Tik suzukis - gaidys. Teks parduot, jei norėsi čia būt :)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:09
by Dzuku_Briedzis
wlekom tutaj

matosi nuoseklus paskaitymas pries pirma posta. Idomu kas paprotino...

Bet istikimieji klausytojai pasigenda atsakymu i esminius klausimus:
*) kiek un ratelia nuvaziuoji?
*) ar esi smauges tiek, kad kvadrateliais vaizdas butu?
*) ar turi kontrstyrinimo licenzija?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:20
by mindaugasa vol.2
bilui +1 uz suski ir 1,22

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:28
by storms
bet tai pala, gi suskis gaidys?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 16 Sep 2011, 11:35
by mindaugasa vol.2
tai jo. uztai ir faina, kad vaziuoja su gaidziu: galima palot
duok pliusa

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 17 Sep 2011, 14:06
by Bilas73
Suskis ne gaidys, bet paukštis net manyčiau koks erelis ar sakalas. :bq