Page 156 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 08 Dec 2011, 13:51
by Abbath

As darau isvada, kad penktadienio dziaugsmas yra atvirksciai proporcingas laikui praleistam anonimiskai.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 14:57
by PSG
Taigi
Vedes tris kartus, trys (buvo 4) vaikai - sunus, dukra ir Bergas (2006m FE 550), XT atidaviau Aruno(moto pramoga) globai,
Patritis: 2+ metai, daugiau krentu ir stumiu moca nei vaziuoju, nors kolegos sake, kad turetu buti atvirkciai, tai mokinuosi
Planai: Artimiausi planai nulekti i karpatus
Megstamiausia spalva: geltona su melyna/juoda
Laisvalaikis: viskas kas aktyvu
Darbas: IT
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:11
by mindaugasa vol.2
parasyk, kad sirdyje visuomet norejai brytvos arba prisistatymas neuzskaitomas >:/
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:15
by PSG
mindaugasa vol.2 wrote:parasyk, kad sirdyje visuomet norejai brytvos arba prisistatymas neuzskaitomas >:/
NX man ta britva, man ir enduro gerai
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:17
by mindaugasa vol.2
moderatoriai, kas apruvino toki tipaza???
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:19
by rprznt
praejo botu kontrole? kontrole prasta...
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:24
by Abbath
Eik tyliai i murziu kaNpeli ir daugiau niekam nieko nesakyk.
PS Bled kai susinervijau.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:28
by PSG
tai gal jus padarykite prisitatymo sablona ir surasykite ko norite is naujo nario, nes jausmas toks, kad sedite kakur uz klaviaturos ir rasineju shto za ja, shto za ulipka u minia, normaliai atrodo prisitaciau ko dar reikia?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:31
by Dzuku_Briedzis
keushu
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:34
by Wobbler
Dzuku_Briedzis wrote:keushu
Bull's eye
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 15:43
by sai
axujet. kad uzregistruotu uz tave ir prisistatyma parasytu? ko tu dar noretum? papu ir alaus nemokamai?
bergas automatiskai nebesuteikia nieko. dj purviniu kvota jau uzpernai isnaudota. abbath parase kaip elgtis, laikykis gairiu.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 16:11
by Ziune
bet tai kay a
bičas lyg ir surašė viska norm, stengėsi matosi, gal būtu ir prašokęs šį laiptelį, bet!!
ne vietoje ir ne laiku ištartas "nx" pakišo po velėna
tai ką rašai yr viena, kokiu tonu tai darai yr antra.
dabar žinos, kad keiktis ČIA, reik statusą turėt

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 16:14
by ezhiukas
nu kur cia normaliai. Normaliai butu jei nebutu sudabrydzio paminejes. Kazkaip MF pasidare kazkokia nepritapusiu gimtajame endurniuku forume susirinkimo vieta. Liudna blet. Siulau nauju metu proga istrint nx puse endurniuku is mf. Teisingumas turi triumfuoti!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 16:14
by tckd
ech jautrus IT specialistas. spaudimas matyt padidintas jau. bergas irgi tik didina. nieko gero nebus
edit: tai eziuka, kryziu ir panasiai galima priskirti kaip nepritapusius normaliuose rusciu rokeriu forumuose. ir taip pat pasalinti

o pirmininkas su juzefu ir draugais gali eit i biteplius. zodz laikas uzdaryt MF.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 12 Jan 2012, 16:18
by mindaugasa vol.2
kur nueisime, jei belenkas tik uzejes prases rasyti "nx brytva"?!?! jau ir taip nuejome, bet negi kam pasakysi? geda.
siulau parodomaji, kad kiti issigastu, susidorojima su izuliu naujoku: trint, banint, neziurint i tai, kad turi berga.