Page 158 of 194

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 20:32
by Username
tckd wrote:ech jautrus IT specialistas. spaudimas matyt padidintas jau. bergas irgi tik didina. nieko gero nebus :nutkick:

edit: tai eziuka, kryziu ir panasiai galima priskirti kaip nepritapusius normaliuose rusciu rokeriu forumuose. ir taip pat pasalinti :blackeye: o pirmininkas su juzefu ir draugais gali eit i biteplius. zodz laikas uzdaryt MF. :ruko:
noreciau priminti kas yra tikroji mf dvasia ir jos tipas.

bet jau tiek to, nepriminsiu.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 20:37
by Username
wundis wrote:bet tai kai taikliai apruvinau naujoka

jauciau daug potencialo po raidemis PSG:
Image

akurat atspejau

nekreipk demesio i visus situos ruslenkius, jie uzsisedeje savo sultyse, tikisi kad ateis kas nors is hanerio aiksteles cia praskaidrint niurios kasdienybes.

dvasingaji kampeli rasi ten kur priklauso.

PS ar bus klipukas kaip husabergas aplenkia britva nx?
Bus!

http://www.youtube.com/watch?v=5RCHcVX9W4c" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 20:45
by Rammst
čia gi KTM :lopinys:

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 21:26
by Dzuku_Briedzis
reziumuojam: sitam forumiuke uzuojautos ir supratingumo nesitikekit!

hau!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 21:31
by Dzuku_Briedzis
myr druzhba balalaika.

:peace:

PSG: gal turi pilnamete sese iki 25-iu metu, kuriai patinka fotografuotis?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 21:42
by wundis
papildau: privalumas - didele krutine

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 21:48
by Wobbler
Pagaliau bazaras nukreiptas teisinga kryptimi
+1

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 22:16
by zil130
PSG frakcijoj su bergu prisistatė
http://www.youtube.com/watch?v=pI2gpZsIVPE" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 22:39
by PSG
Dzuku_Briedzis wrote: PSG: gal turi pilnamete sese iki 25-iu metu, kuriai patinka fotografuotis?
blyn kazkaip pasirode kaip mazvaikiai kamuojami chronisko nedapistito

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 22:42
by zil130
Ir dar visi anys ruslenkiai arba Utena

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 22:58
by sai
ligomis kaltini? ta proga anonsuoju, kad pirmininkas nesenai ivalde zaibo jega ir penkis jezaus kristaus prijomus. pirmininke, atsakymas nulems?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 12 Jan 2012, 23:53
by El Traxo
Ple, smagus durdomas ta matafrikcija :D

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2012, 00:12
by Username
Rammst wrote:čia gi KTM :lopinys:
pasiteisinimu krepselis paruostas: |___|

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2012, 08:59
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
PSG ir kt. naujiems lankytojams
gavau kazkokias moderatoriaus teises. nei moku naudotis, nei ka. bet jei reiks isbaninti, ismoksiu
briedis sake, kad backupins foruma del visa ko, hehe

dabar: motofrakcija nera draugiskas forumas.
uzeiti be jumoro jausmo ir su sudinais batais (neprisistacius) nepriimtina.
pirmais postais kelti savo reitingus, taip pat.
taip pat eisi niekam neidomus, jei uzejai vien tam, kad parduotum-nusipirktum kazkoki suda ar susireguliuotum voztuvus
kadangi esi ne 13metu, tikesimes, padarysi teisingas isvadas.
jei nepatinka taisykles, prasom naxui

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Posted: 13 Jan 2012, 09:05
by ezhiukas
cia buvo pirmininko zodis. Dekojame pirmininkui :)