Page 159 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 09:14
by wundis
Ciprasau as taip ir nesupratau, ar per ilgaja pertrauka (po 10:20) informatikos kabinete isvysime PSG sese?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 10:48
by Rammst
PSG wrote:
blyn kazkaip pasirode kaip mazvaikiai kamuojami chronisko nedapistito
nedaryk iš anksto JOKIŲ išvadų.
čia gal tik organizacinio darbo Pabradei-2012 dalis...
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 11:24
by PSG
Va apie si fakta net nepagalvojau, gal tikrai per anksti darausi isvadas. o jei apie Pabrade, tai ar yra kokie planai kada bus varzybos?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 11:41
by tckd
kadangi cia daug lenGtynininku. tai skaitau kad pasidaryk pats variantas siemet isbandytas atpisa viska.
skelbiama data, surandamas briedis matematikai ir stai jum ir gonkes na vse dengi.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 12:48
by Dzuku_Briedzis
pashly vy su matematika. nibinoriu. nebent direktorius pasakys, tai tada ok
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 12:48
by Dzuku_Briedzis
ir is vis, nesikam i tema bl../. shikimui yra kitos temos. cia naujokiu kampelis
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 12:49
by ezhiukas
briedis geriau papais pasirupins demesio nukreipimui

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 13:15
by zil130
tučkau tu ką trasų atmintinai nepameni?
Tigi tieisiai duobė (meta) tiesiai, po to dešinėn 5, papai-subinės 2009, po to kairėn 5 ,nuokalnė "kliukas" įkalnėn, dar kairėn5, pakalnė smėlėta vupsuota, dešinėn 5 , vel tiesiai, pavingiuoji, per smėlį ir kalnan (maz power), dešinėn, vingiai per mišką, stati nuokalnė nu traxo, tada lengvai į kalniuką per impizavus rastelius, ten dar šikanas yra ir toliau jau tiesiai 2010m. trasa, dešinėn 2009m.
Kuria važiuot?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 15:53
by Abbath
DSG!!! Dabar per tave puse forumo, zaliuoja. Negaliu kaip aki rezia.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 16:13
by PSG
Na ka as galiu paskyti iseitis parasta: keisk monitoriu i juodai balta- nebezaliuos
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 16:42
by jara
PSG wrote:Na ka as galiu paskyti iseitis parasta: keisk monitoriu i juodai balta- nebezaliuos
ple, smaikstuolis!
mindaugai, tapai moderu ir ka?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 16:58
by Username
reik imtis veiksmu. pradziai dienai, poto savaitei, poto ir suvisam
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 17:08
by sai
PSG wrote:Va net nepagalvojau
cia tai argumentas

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 13 Jan 2012, 17:09
by Yvl
gana shikt
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Jan 2012, 10:45
by mindaugasa
nu kablet? visi normalus baikeriai jau senai apruvinti. reikia uzdaryti tema ir foruma paslept toliau nuo googles. otaieina klounai su raidem ir skaiciais.