Husqvarna kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Renaz wrote: zinoma ne, bet zinant koks Yvl istikimas ir padorus (bei dorovingas), esu isitikines, kad celibatas garantuotas.
yvl celibata pasirinks savistoviai, aneinieko neitakotas, idant parodytu savo gelezine valia!
less teeth, more tits.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Ale kaip sushikot varnos kampeli.. Oj duos pizdulej donce, oj duos.... #-o
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Yvl wrote:Ale kaip sushikot varnos kampeli.. Oj duos pizdulej donce, oj duos.... #-o
donce duotuju metu uzsiemes dukatci kanpielio analize, tode tss :-$ nieko nesakykit gal nepastebes :P
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

as viska pastebejau, bet geriau jau duotoji tema butu kultivuojama cia, nei kazkur kitur... taigi, kaip manot, ar drakonas atims is yvl sexa ir alu? ar tik alu? ar tik sexa? - atviri atsakymai: rasyti cia!

didzhej
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

skaitau, atims seksa ir alga. alu paliks paguodai.
:occasion5:
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

tik ne alu! [-o<
Peace ДА!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

issidavei.
alu sexa ir alga... as uz tai!!
satau 5$, kad taip ir bus

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

didzhej wrote:issidavei.
alu sexa ir alga... as uz tai!!
satau 5$, kad taip ir bus
tai kad jau velu... :)
Drakonas telgrafavo, kad sekmingai nusileido Malpensoj ir laukia garlekio y Niujorka.
Taip kad man - LAFA ir 2 su kapeikom savaites ATOSTAGU! :br:
Peace ДА!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Yvl wrote:
didzhej wrote:issidavei.
alu sexa ir alga... as uz tai!!
satau 5$, kad taip ir bus
tai kad jau velu... :)
Drakonas telgrafavo, kad sekmingai nusileido Malpensoj ir laukia garlekio y Niujorka.
Taip kad man - LAFA ir 2 su kapeikom savaites ATOSTAGU! :br:
Kada plotas?
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Renaz wrote:Kada plotas?
tigi parasyta dvisupuse savaites nuo siandien.
nzn ar yvl'o kepenys atlaikys. #-o
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

skaitai ceroze garantuota?
tai su tokiu finisu, kam jai sexas ir alga?

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

didzhej wrote:skaitai ceroze garantuota?
tai su tokiu finisu, kam jai sexas ir alga?
ne jai o jam! :gayfight:
less teeth, more tits.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

dedu pliusa tckd. jis zino uz ka!
ir desiu kiekviena diena, kol galu gale nepamirsiu!

dar.
husqvarna atlaike visus 129km orientacinio ~5+ val. + 2x GR karjere!!!
sumoje 1 batonas (visi ji mate, geda... ) kuros sunaudota ~20ltr... jauciu 3 motovalandos detos i vieta kaip niekas!!! :)

Bus filmuotos medziagos nuo salmo, kito komandos moto - priekio ir dar kito - galo.

Lekiau it patrakes. deja uzpiso (nebebijau to zodzio) du nauji GARMIN ZUMO 400.. veinas numire pries pat starta, kitas siek tiek pavaziavus (gal 5 check pointus), visus kitus 'checkus' rinkomes orientuodamiesi pagal vezes, surinkome +7 :) Normaliai skaitau, paskiau pamateme, kad netelpame i laiko norma ir pavareme nefotkindami, finisa pasiekem paskui kita komanda su navi (jie su 1/2 sunkeis leke... tiesiojoje taip foro duodavo, kad mat' vashu!) Ka dar galeciau bepridurti... hard'as sukurtas tokioms gonkems. Nebuvo net kur pastrigti normaliai, tiesa upeliai ir kitokios vandens talpyklos kele nerima, nes .. priezastys tam yra.

Tiesa, startavome pries paskutiniai overall- gal delto buvo paprasciau orientuotis pagal vezias. Ir dar, finisavome 8'i... hardu klaseje. Heh

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Pala pala, Aukstaitojoj orientacinio buvo apie 400 km. Kas cia per "istvermes" su 130 km? Prasom padetalizuoti kur dingo tikrasis isbandymas.
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

Renaz wrote:Pala pala, Aukstaitojoj orientacinio buvo apie 400 km. Kas cia per "istvermes" su 130 km? Prasom padetalizuoti kur dingo tikrasis isbandymas.
su 400 km neperdadate ponas?
linkes buciau patiketi 200-300 intervalu
nebent baravykus pakeliui labai rinkt? :-k
less teeth, more tits.
Post Reply