yvl celibata pasirinks savistoviai, aneinieko neitakotas, idant parodytu savo gelezine valia!Renaz wrote: zinoma ne, bet zinant koks Yvl istikimas ir padorus (bei dorovingas), esu isitikines, kad celibatas garantuotas.
Husqvarna kampelis
dedu pliusa tckd. jis zino uz ka!
ir desiu kiekviena diena, kol galu gale nepamirsiu!
dar.
husqvarna atlaike visus 129km orientacinio ~5+ val. + 2x GR karjere!!!
sumoje 1 batonas (visi ji mate, geda... ) kuros sunaudota ~20ltr... jauciu 3 motovalandos detos i vieta kaip niekas!!!
Bus filmuotos medziagos nuo salmo, kito komandos moto - priekio ir dar kito - galo.
Lekiau it patrakes. deja uzpiso (nebebijau to zodzio) du nauji GARMIN ZUMO 400.. veinas numire pries pat starta, kitas siek tiek pavaziavus (gal 5 check pointus), visus kitus 'checkus' rinkomes orientuodamiesi pagal vezes, surinkome +7
Normaliai skaitau, paskiau pamateme, kad netelpame i laiko norma ir pavareme nefotkindami, finisa pasiekem paskui kita komanda su navi (jie su 1/2 sunkeis leke... tiesiojoje taip foro duodavo, kad mat' vashu!) Ka dar galeciau bepridurti... hard'as sukurtas tokioms gonkems. Nebuvo net kur pastrigti normaliai, tiesa upeliai ir kitokios vandens talpyklos kele nerima, nes .. priezastys tam yra.
Tiesa, startavome pries paskutiniai overall- gal delto buvo paprasciau orientuotis pagal vezias. Ir dar, finisavome 8'i... hardu klaseje. Heh
ir desiu kiekviena diena, kol galu gale nepamirsiu!
dar.
husqvarna atlaike visus 129km orientacinio ~5+ val. + 2x GR karjere!!!
sumoje 1 batonas (visi ji mate, geda... ) kuros sunaudota ~20ltr... jauciu 3 motovalandos detos i vieta kaip niekas!!!
Bus filmuotos medziagos nuo salmo, kito komandos moto - priekio ir dar kito - galo.
Lekiau it patrakes. deja uzpiso (nebebijau to zodzio) du nauji GARMIN ZUMO 400.. veinas numire pries pat starta, kitas siek tiek pavaziavus (gal 5 check pointus), visus kitus 'checkus' rinkomes orientuodamiesi pagal vezes, surinkome +7
Tiesa, startavome pries paskutiniai overall- gal delto buvo paprasciau orientuotis pagal vezias. Ir dar, finisavome 8'i... hardu klaseje. Heh
—
didzhej
didzhej