Page 17 of 21
Posted: 17 Dec 2009, 09:55
by Teo
pilkas yra labai gražu. tik tada reikia maziau blizgučių.
Posted: 31 Mar 2010, 00:39
by El Traxo
Žiemos namų darbų spaišotas "prieš-ir-po"
Nei remontas, nei customas (išskyrus chrome-handmade numerio laikiklį) - visur standart HD detalės.
Norėjosi baikui tinkančios spalvos bei pakeisti kičinius/masyvumą priduodančius elementus į labiau klasikinius.
Taigi, perdažytas, nuo abiejų sparnų nuimtos chrominės/šviečiančios cackos + FLHR šikna perdaryta pagal FLHX (vientisesnė, bagger'inė

).
Skaitau, tuom harlio "puošybą" ir baigsiu - važinėti way linksmiau.
BlueLaguna>BlackReborn Ready to Roll:

Posted: 31 Mar 2010, 07:34
by Arvis
Nekazinkas is nuotraukos matos. Komentuosiu gyvai

Posted: 31 Mar 2010, 08:27
by El Traxo
Arvis wrote:Nekazinkas is nuotraukos matos. Komentuosiu gyvai

Pora mažmožių liko padaryt, tai dar nevilkau į dienos šviesą. Spaišot yz spaišot

Posted: 31 Mar 2010, 08:37
by ezhiukas
as irgi noriu tokiu posukiu

Posted: 31 Mar 2010, 08:46
by Teo
ezhiukas wrote:as irgi noriu tokiu posukiu

aš irgi norėjai, kol sužinojau jų kainą...
Posted: 31 Mar 2010, 09:13
by Username
A cia kuri foto pries ir kuri foto po?

Posted: 31 Mar 2010, 09:24
by El Traxo
Teo wrote:ezhiukas wrote:as irgi noriu tokiu posukiu

aš irgi norėjai, kol sužinojau jų kainą...
turint laiko ir kantrybės, galima paimti už normalią kainą.
Posted: 31 Mar 2010, 09:26
by Teo
neižiuriu spalvos, bet ar tik ne tu busi tas "kolega su tauranu" užsisakęs matine spalvą?

Posted: 31 Mar 2010, 09:31
by El Traxo
Teo wrote:neižiuriu spalvos, bet ar tik ne tu busi tas "kolega su tauranu" užsisakęs matine spalvą?

hehe, aprasojęs bišky, bet ne matinis.
Posted: 31 Mar 2010, 09:37
by ezhiukas
El Traxo wrote:Teo wrote:ezhiukas wrote:as irgi noriu tokiu posukiu

aš irgi norėjai, kol sužinojau jų kainą...
turint laiko ir kantrybės, galima paimti už normalią kainą.
a tai kiek gavosi normali kaina?

Posted: 31 Mar 2010, 09:57
by El Traxo
Jei neklystu - 104lt (su siuntimu; be vidurių, pravodkės)
Posted: 31 Mar 2010, 09:59
by ezhiukas
pigu
Posted: 31 Mar 2010, 09:59
by Teo
El Traxo wrote:Jei neklystu - 104lt (su siuntimu; be vidurių, pravodkės)
hehe, laimės kūdikis. nes kainos vaikšto eilės 100-150 usd
Posted: 31 Mar 2010, 10:04
by El Traxo
Teo wrote:El Traxo wrote:Jei neklystu - 104lt (su siuntimu; be vidurių, pravodkės)
hehe, laimės kūdikis. nes kainos vaikšto eilės 100-150 usd
nu gal metus "pasinau" ant ebėjaus

Pagrinde nueidavo nuo 60 iki 120$