Page 17 of 130

Posted: 04 Dec 2008, 10:01
by mindaugasa vol.2
Vito wrote:Nedėk kaladžių visai. Stabdžiai tik bailiams.
del stabdziu tai of course, dabar mastau ar shakes det?

Posted: 04 Dec 2008, 10:58
by Username
Nedek ir shakiu. Svorio sutaupysi

:idea1:

Posted: 04 Dec 2008, 11:19
by danas
tiesa mindaugasavoldu, kaip tu taip tiksliai išmatuoji išlinkimą plunksnų? gal kokį superkosmonanometrinį prietaisą turi? (žinoma kalibruotą bei sertifikuotą)

Posted: 04 Dec 2008, 11:21
by Arvis
atsakau: is akies naudodamasis patirtim. Ima horizonto islinkima kaip atskaitos taska.

Posted: 04 Dec 2008, 11:27
by mindaugasa vol.2
tigi buvau imetes picsa: pasidariau V blokus ir turiu mikrometra ant kojos

Posted: 04 Dec 2008, 11:28
by danas
Arvis wrote:atsakau: is akies naudodamasis patirtim. Ima horizonto islinkima kaip atskaitos taska.
guli pas mane gsxr apynaujės šakės ir nežinau jų būklės, o tavo pasiūlytu metodu matuojant, regis kad jos superinės

Posted: 04 Dec 2008, 11:30
by danas
mindaugasa vol.2 wrote:tigi buvau imetes picsa: pasidariau V blokus ir turiu mikrometra ant kojos
einu ieškoti tavo phathagraphijos

Posted: 04 Dec 2008, 11:36
by mindaugasa vol.2

Posted: 04 Dec 2008, 11:37
by danas
mindaugasa vol.2 wrote:desimt puslapiu atgal, nu
http://motofrakcija.lt/forum/project-10 ... rt,75.html
aha jau apžiūrėjau:
paprastai ir tabulai, aisiu vakare saviškių mierot

Posted: 05 Dec 2008, 13:20
by mindaugasa vol.2
Na stai, mielas kanpeli, dar kokie trys menesiai ir galesiu belenkuriam endurininkui sakyti "tu".

Sakysiu: tu, tkdc?
Anas sakys: a. taip; b. ne
Tada bet kuriuo atveju sakysiu: ainam ant maksimalkes?
Anas sakys: a. taip; b. ne
O as jam: kokia ten jau tavo maximalke, a? 25km/h??
Enduristas susinervuoja, net parausta visas. Sako: a. taip; b. ne

Taip ir ishsiskirame.

Image

Posted: 05 Dec 2008, 13:22
by ezhiukas
o jei endurniukas pasiulys eit ant maksimalkes kroso trasoj? Kas tada? A? Acakyk!

Posted: 05 Dec 2008, 13:30
by mindaugasa vol.2
ezhiukas wrote:o jei endurniukas pasiulys eit ant maksimalkes kroso trasoj? Kas tada? A? Acakyk!
o kas jo klaus, po triju menesiu? enduristam niekas neduos balso teises. cia siuo metu tegu krykschtauja smelio dezeje.
toks status quo

Posted: 05 Dec 2008, 13:38
by _heyy
o tai po triju men, kokio ilgio bus ? o tai po triju men prie davrelio kiek restepo tasku gausi? o tai prie hanerio visi vaikai semku dos uz dyka o pupos eilej stoves?

Posted: 05 Dec 2008, 13:49
by mindaugasa vol.2
_heyy wrote:o tai po triju men, kokio ilgio bus ? o tai po triju men prie davrelio kiek restepo tasku gausi? o tai prie hanerio visi vaikai semku dos uz dyka o pupos eilej stoves?

:skvydopusbrolis:

heyjau, pats matai kiek privalumu.
junkis prie brytvininku

Posted: 05 Dec 2008, 14:05
by tckd
apie ka snekat berniukai?!
ko dievo varda minit be reikalo?
pro ta skyle priekyje vamzdis bus iskistas?
kodel tada tankas baltos spalvos?

kol nebus perdazytas zaliai, tol snekos virai nebus! :rembaks: