Page 17 of 46
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 26 Apr 2011, 15:26
by tckd
paremciau fragcija 2%, kodel negaliu?

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 26 Apr 2011, 15:27
by mindaugasa vol.2
remk kava-reising
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 09 May 2011, 08:37
by mindaugasa vol.2
labdabiena,
tai kadangi pavyko pravaziuoti su varliumi, tai norisi emocijas islieti popieriuje. t.y. ekrane-monitoriuje. (dar yra variantas - po kaldra)
tai revjuvinu ferodo xtrac kalades: zergut. lyginant su vesrah sjrl, tai labai jauciasi kaip grieztai greibia nuo pat pradziu (hard initial bite. angl. aut. past.) vesrahas turejo aiskiai isreiksta progresija (kai terminai? husabergu kampelyjo tokiu niekad neisgirsi!). o ferodas griebia taip, kad jei per staigiai uzminsi, yra visi sansai padaryti stopy.
toliau: pakaba susukau pagal manuala ir pora klicku i kietumo puse. kadangi oem skirta 68kg raideriui matalinti vidutinisku greiciu.
tai noriu pasakyti, kad nieko ir nekeiciau per visa pasivazinejima. viskas dirbo narmaliai.
na gal biski prieki pasiminkstinti atmusima reiketu.
kadangi varlius periodiskai linkes papurtyti prieki. viena slaperiuka netgi bande suroganizuoti pries pat isvaziuojant i starto/finiso tiesiaja. kur niekada nebudavo problemu.
na sakes tik paleidau zemyn gal 11mm, tipo kompensuodamas aukstesnio profilio priekine padanga (oem aina /65)
beje, wajdas gal pakomentuos savo setingus? bykoz labai ydomus buvo.
aciu.
toliau, tai noriu pastebeti, kad zx10r pauerkomanderis su 0mapu grojo gerai. jokiu duobiu. taciau paciame virsuje jautesi arkliu trukumas. reiks varyti ant stendo.
naurio sponsoruota (Nauri, duok saskaitos numeri, ble >:/) arata reke nevaikiskai. be ausu kamstuku net biski prikurtau.
600uko valdymas atsiskleide visame grozyje: 1 posukyje stabiliai taikydavau isvaziuoti ant zoles, i vidine trasos daly. vadinasi galima vaziuoti 2xgreiciau arba sukti 2xveliau, arba ivaziuoti trasos viduriu, kaip sajmonas.
sjamonai, dabar as tave suprantu.
praslystanti sankaba yra geris: pyst, pyst pora paavaru zemyn ir be rupesciu piesiesi i posuki. kam tie papildomi rupesciai, gyvenimas ir taip sunkus, nia?
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 09 May 2011, 10:37
by sai
pagaliau pirmininkas atidare penkmecio sezona. reik suprast daba jau vaziuos ir vaziuos nonstop, nes ardyt nieko nebereiks. sveikiju!

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 09 May 2011, 10:45
by mindaugasa vol.2
aha. isvaziavimas 200+Lt. vaziuosirvaziuos skaiciais atrodytu taip: 200lt200lt200lt200lt200lt200lt... ania? o jei su padangu pakeitimu tai taip: 200lt200lt200lt800lt200lt200lt200lt800lt200lt...
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 09 May 2011, 22:26
by zil130
Hehadopadatduchom
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 09 May 2011, 22:40
by sai
so? gal jau laikas vaikams prisidet prie tevo sporto? tegu renka antrines zaliavas per vasara basliuose, ziu pora komplektuku ir surinks, o gal koki ciela erviena griovy ras an sono palinkusi, dar labiau susitaupys

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 10 May 2011, 07:21
by mindaugasa vol.2
jo, atzalas statysiu prie ostrabramos. tegu renka zlotus tevui paremti.
dar kazkur buvo kartonas su shukiu will race for food.
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 14 May 2011, 14:00
by w919
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 15 May 2011, 21:55
by mindaugasa vol.2
tai bus komentarai del pakabos setingu?
jei ka, tai zinau kur gyveni!
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 15 May 2011, 23:11
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:tai bus komentarai del pakabos setingu?
jei ka, tai zinau kur gyveni!
tai preleg!
ka pamenu apie nustatymus: sag'as nustatytas mano svoriui, tai nenuostabu kad netiko. paskutini karta vaziavau Poznanej, tai jei Kacergoj lekei isvis nelabai kas bendro.
mano ispudziai buvo tokie: priekis viska dare gerai, bet sakes nesudirbdavo toliau diapazono vidurio (greiciausiai mano svoriui buvo per kietos spyruokles), todel compressiona buvau atleides visiskai (ne pats gudrumas, nes stipriai stabdant priekis nerdavo per staigiai). priekio reboundas kazkiek i kietesne puse nuo standarto (kiek nebeatsimenu, uzrasu knygute nuskendo per garazo potvyni).
galo reboundas labiau hard, idant kompensuoti "banguojancios siknos" jausma kuris kartais apimdavo atsukant gaza. galo compressionas poznanej hard, kacergoj minkstesnis.
tuo paciu isradau, kad reguliavimas labai priklauso nuo greicio, pvz vaziuojant Kacerginej (laikai teoriniai ir neturi rysio su realybe) 1:30 gali viskas atrody kieta ir blogai kaip cereyks, 1:20 bmw troike, o 1:10 plaukia kaip laivas audisimtas.
tiek lyriniu nukrypimu, tikiuosi niekuo nepagelbejau ir neisdaviau greicio paslapties!
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 16 May 2011, 07:41
by mindaugasa vol.2
heh. nuaciu. bandysiu suvirskinti infa.
eidt: prelegt planuoju kazkada, rudeni gal
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 13 Jun 2011, 16:01
by mindaugasa vol.2
ladabiena,
na, kadangi uzvire paruosiamieji poznanei darbai
o ir siaip senokai kampelis beatnaujintas
tai ... pulas!
po vienos kacergines ir vieno aukstadvario, issukus zvakes jau matytsis ar misinys per liesas ar dar reikia vienos kacergines ir vieno aukstadvariaus?
a-matysis
b-nesimatys
c-lochas
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 19 Jul 2011, 08:08
by mindaugasa vol.2
nakagi
kristolinio rutulio klubas tesia posedi:
si karta - speliojimai is zvakiu
zvakes:
dabar su salyga, kad kwakaliukas apdovanotas kn filtru ir pilnu ismetimu, burciau, kad misinys turetu buti waaay per liesas.
vienok, zvake man taip nesako?
?
skayc, biski liesokas ir tiek.
kazkodel zvakemis tikiu net labiau negu liambda zondais.
tai kaip, liesas ar ne?
edit:
http://www.spark-plugs.co.uk/pages/tech ... gnosis.htm" onclick="window.open(this.href);return false; sako: "Normal
Light brown, tan or grey firing end. A good indicator that the plug is functioning correctly and general engine conditions are good. "

Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
Posted: 21 Jul 2011, 09:40
by mindaugasa vol.2
tai blet, kadangi uzvire toks gincas del zvakiu
tai spjoviau sau i barzda ir sumataves elektrodu tarpelius (viena ar du reikejo richtavoti. o ka, manuale leidziama procedura?) susukau atgal
aina resursinis zvakiu testas: kiek sitai gali testis?
bykoz, is markiravimo speju, warliaus zvakigaliai dar bus originalus. oem!
dar radau sausa issipletimo bakeli. bykoz poznanoje realiai isvire vanduo
storms, o jusu vandens trukumas?
dar2: noriu pastebeti, kad ferrodo xtrac kalades nesidulkina. visai. pvz. vesrachaj apdulkindavo visa ratlanki ir puse moco. o pustelejus kompresoriumi i suportus, iskildavo mazas branduolinis grybas. o ferrodo, ne. netrupucio.
tai ka, laukiame gero oro?