Page 17 of 17
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 25 Dec 2015, 01:54
by sai
Vienu suskiu maziau. Viskas tik i gera
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 26 Dec 2015, 13:13
by storms
Interis pakeitė įvaizdį

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:04
by jara
storms wrote:Rispekc už ryžtą.
Taipogi malonu, kad uostysi dūmus tiesiosiose
kodėl sakai, kad yostys? juk ag tiek par kiek pas Tave? o svoris mažesnis
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:14
by storms
Nuo kada pas rc 8 180 ag? Aš kažką praleidau?
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:24
by jara
taip, kažką praleidai.
Pažiūrėk R modelį, kuris turi tiek pas AG, kiek ir karvė
O anas jamė būtent R modelį
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:26
by storms
A. Nu tada bbz. Guglas sako 175.
Endo rc8 yra končenas dulkių siurblys
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:31
by jara
tai jo, pas šį, kiek suprantu yra 25 ag daugiau.
Bet kaip ir pats Interius sako, revjusai tokie, kad nesijaučia valinimas
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 11:50
by storms
Nu tada bus bėdų. Vis tiek reiks bandyt ant dešros užsitempt
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 12:05
by jara
turint omenyje, kad forlans stabdo vėlai, tai bėdų būt gali

Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 12:11
by storms
Ktm vis tiek yra putuchas. Jamsim ant dešros vis tiek
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 20:13
by tckd
Jetau kokiu reikia but freaku kad ziedui pirkt ktma. Gi zino kiekvienas kas yra brytvaviena, nu jei bi fantazijos ir mergos nesvarbu dar galima nr1 pasaulyje gonda.
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Posted: 27 Dec 2015, 20:37
by mindaugasa
Laukiame kampelio
Sveikinimai
Sent from my MotoG3 using Tapatalk