Page 17 of 19
Re: MotoGP 2011
Posted: 19 Aug 2011, 09:11
by Username
Rossi manau jau pencijoje. Jis ar taip ar taip pora meteliu dar pavazines ir baigs visa sita reikala. Su ar be Ducati

Re: MotoGP 2011
Posted: 28 Aug 2011, 09:57
by Username
Panasu kad Ducati po truputi pasiduoda.
"Ducati Building Aluminium Chassis As Parallel Project"
http://motomatters.com/news/2011/08/18/ ... s_par.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 09:43
by mindaugasa vol.2
tai bet stoneris, kaip ten bebutu, moka vaziuoti. ar ne?
spiesas taip pat moka?
simoncelli irgi moketu, bet dabar bijo.
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 09:47
by Username
Manau kad ne tiek Stoneris moka, kiek Honda pagaliau po 7 metu pagamino daikta kuris vaziuoja.
Nes is vakarykscio Rossio pasirodymo galima butu sakyti kad anas nemoka vaziuoti...bet turbut priezastis dukaciovoje o ne vadyloje?
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 10:07
by mindaugasa vol.2
o tai vis vien skaitau, kad faktorius yra stoneris
su duku vaziava, kai daugiau niekas to motorcyklo ivaldyti negalejo. ant hondos adaptavosi akimirksniu.
sestu ant yamahos ir ju yamaha ivaziuotu, nia?
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 11:23
by Wobbler
Sutinku su Mindaugu
Tai, kad net Rossi negali ivaldyt Ducati, parodo kiek talento turi Stoneris
Kas abejoja - ziurekit kaip vaziuoja Stoneris in slo-mo. Breathtaking!!!
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 11:40
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:o tai vis vien skaitau, kad faktorius yra stoneris
su duku vaziava, kai daugiau niekas to motorcyklo ivaldyti negalejo. ant hondos adaptavosi akimirksniu.
sestu ant yamahos ir ju yamaha ivaziuotu, nia?
Nemanau. Jeigu sestu greta lorenzo, nuo pastarojo gautu stoneris. Toks butu mano statymas.
Stoneris tokia svyruojanti zviazda. Kur jis buvo 2008,2009,2010 metais? Vienais metais pakyla, poto vel nusileidzia. Kitais metais gali nuo Pedrosos pasikrauti jeigu anas vel nesusilauzys kaulu

Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 11:41
by Username
Wobbler wrote:Sutinku su Mindaugu
Tai, kad net Rossi negali ivaldyt Ducati, parodo kiek talento turi Stoneris
Kas abejoja - ziurekit kaip vaziuoja Stoneris in slo-mo. Breathtaking!!!
Nifiga. Rossio dukatis nera toks koki vairavo Stoneris. Ir situacija visai kita. Mes jau ta issiaiskinom anksciau.
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 11:46
by mindaugasa vol.2
tai pala, pedrosai kaulai luzta
o tai stoneriui vis tik buvo ten ta liga. kur nuovargis kazkoks vargino. kaip vadinosi? net ducas nenorejo patiketi. o buvo. visi metai nuejo po uodega. prasom tuos metus isbraukti.
paskum, yra iprasta pradzioje daug batonintis. tokia taisykle.
o jei statyti su lorenzo, tai pergale, imho, butu daugiau laimes dalykas: kuris nenusibatonintu, tas ir laimetu.
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 12:43
by Wobbler
Username wrote:Wobbler wrote:Sutinku su Mindaugu
Tai, kad net Rossi negali ivaldyt Ducati, parodo kiek talento turi Stoneris
Kas abejoja - ziurekit kaip vaziuoja Stoneris in slo-mo. Breathtaking!!!
Nifiga. Rossio dukatis nera toks koki vairavo Stoneris. Ir situacija visai kita. Mes jau ta issiaiskinom anksciau.
Neil Spalding: "both ends were bad so stoner balanced the spinning rear Tyre with the sliding front. When Rossi first test rode it he said to ducati don't expect me to ride it like stoner with both ends sliding and spinning "
Stoneris buvo pasirizes spausti iki ir uz motociklo galimybiu ribu, del to 2010'ais nusijobino per 5 gonkes ir laimejo 3. Win it or bin it.
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 19:59
by Username
mindaugasa vol.2 wrote:tai pala, pedrosai kaulai luzta
o tai stoneriui vis tik buvo ten ta liga. kur nuovargis kazkoks vargino. kaip vadinosi? net ducas nenorejo patiketi. o buvo. visi metai nuejo po uodega. prasom tuos metus isbraukti.
paskum, yra iprasta pradzioje daug batonintis. tokia taisykle.
o jei statyti su lorenzo, tai pergale, imho, butu daugiau laimes dalykas: kuris nenusibatonintu, tas ir laimetu.
Lorenzo nedaug batoninasi (per gonkes). Cia stoneris pastoviai vaziavo su ducati rezimu 'no tomorrow', tai jeigu pataikydavo tai pergale bet jeigu ne - tada batonas. Tas visa ducati komanda biski ir uzmigde, nes tipo pergales buvo nu tai viskas normaliai, motas geras, ner jo ko keisti. O poto paaiskejo kad motas nebetobulinamas , praktiskai stovi vietoje, ir turi kruva problemu. O konkurentai 'ushli'.
Dabar jie emesi perdarymo is esmes. Paziuresime ar jiems pavyks. Speju kad bus sunku.
Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 20:12
by sai
[quote="Wobbler"] When Rossi first test rode it he said to ducati don't expect me to ride it like stoner with both ends sliding and spinning "
/quote]
tai turime situacija, kai gali, bet nenori. cia arba labiau prie juzerneimo mineto pencijos fondo. turbut pirmininkas emeilais uzparino, kad imokos brangs

arba prie svolociu

Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 20:41
by Username
Nu zinai, kam virs 30 tie penciniskai mastyti pradeda. Nu bet ir suprasti juos(mus) galima

Re: MotoGP 2011
Posted: 29 Aug 2011, 21:08
by mindaugasa vol.2
taip. rossi oficialiai isbraukiams is niemajutro sarasu.
Re: MotoGP 2011
Posted: 01 Sep 2011, 20:08
by Wobbler
Pencija cia ne prie ko.
Biaggi, Bayliss, Checa turejo/turi noro kapotis del pergaliu budami netoli 40, Rossiui dar tik 32. Jo talentas staiga niekur nepradingo ir jei jis dabar vaziuotu su kompetentinga technika tai kiekviena gonke kovotu del pirmos vietos arba podiumo at least. Gal but champu netaptu, bet ne todel kad paseno, o todel kad stipresniu varzovu atsirado su greitais motociklais.