Page 17 of 194

Posted: 20 May 2008, 08:56
by mindaugasa vol.2
labai daug skaityti. kas perskaite, reziumuokit plyz.

Posted: 20 May 2008, 09:05
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:labai daug skaityti. kas perskaite, reziumuokit plyz.
taigi tu bolda skaityk!!!

Posted: 20 May 2008, 11:26
by wundis
ple. isliksiu solidarus (nuo lenk. kalb. zodzio- solidarnostjzcjh- aut.past.), ir broliui neduosiu nieko. bo kaip ir prisistate, kaip ir tvarkingai. bet:
a) neturi inventoriaus
b) neturi teisiu
c) svaigsta. o svaigsta cia visokie is visokiu biteplius ir kitokiu darzeliu.
d) jusu variantas
:-k

Posted: 20 May 2008, 11:29
by alias
ta proga mano pirmas minusas šioje erdvėje pareina mielajam braliukui iš rakiškia krašta!

Posted: 20 May 2008, 11:31
by wundis
lopas tu. minusai yra nedalijami be priezasties, o su tikslu pamokyti ir nukreipti nusidejeli teigiama lingkme. =;

Posted: 20 May 2008, 11:35
by alias
prašau nesiginčyti, aš matau, su kokiomis priežastimis čia minusai dalinami. ir iš viso, prašau nerašinėti nesąmonių. einu susipažinti su kitomis dvasingojo skiltimis.

:albino:

Posted: 20 May 2008, 12:37
by efk0nas
Daviau pliusą. Negaila :hello2:

Posted: 20 May 2008, 20:57
by w919
welcome speeder, dar vienas ziedininkas forume! uzdesiu pliusa.

Posted: 27 May 2008, 15:55
by Yvl
kas per bl@ ralistas nicku SUBARRU joinino?
net parasyt teisingai savo kumyro nemoka...

Posted: 27 May 2008, 17:00
by sai
Yvl wrote:kas per bl@...
svarbu, kad zmogus geras butu :)

Posted: 27 May 2008, 17:50
by wundis
svarbu, kad ypatingai originalus butu :-k

Posted: 27 May 2008, 18:31
by El Traxo
wundis wrote:svarbu, kad ypatingai originalus butu :-k
Tai jau taip, originalus - nikas didžiosiom raidėm. Žinau net ką tokiais atvejais sako žurnalas Psikologija jums :154:

Posted: 28 May 2008, 01:08
by chillis
alias wrote:prašau nesiginčyti, aš matau, su kokiomis priežastimis čia minusai dalinami. ir iš viso, prašau nerašinėti nesąmonių. einu susipažinti su kitomis dvasingojo skiltimis.

:albino:
prisistatymas ilgas ir labai poetiskas,nepatiko,sita citata parodo kad jis neperskaite auksines taisykles..kol neperskaitys vis nepamirsdamas kalsiu po minusa..sekmes.. :-$

Posted: 28 May 2008, 13:41
by mindaugasa vol.2
subaru tai cia toks dimonas prisijunge, zinau sita. anoj savaitej sake uzkale ble duko varikli. nenaudelis, kaip po to jaustis?

Posted: 28 May 2008, 19:51
by chillis
kaip jaustis?ogi taip pat kaip uzkalus varikly.. :rock: manau tas jausmas toks kaip supylus moca :-k nieko gero ](*,)