Page 17 of 194
Posted: 20 May 2008, 08:56
by mindaugasa vol.2
labai daug skaityti. kas perskaite, reziumuokit plyz.
Posted: 20 May 2008, 09:05
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:labai daug skaityti. kas perskaite, reziumuokit plyz.
taigi tu
bolda skaityk!!!
Posted: 20 May 2008, 11:26
by wundis
ple. isliksiu solidarus (nuo lenk. kalb. zodzio- solidarnostjzcjh- aut.past.), ir
broliui neduosiu nieko. bo kaip ir prisistate, kaip ir tvarkingai. bet:
a) neturi inventoriaus
b) neturi teisiu
c) svaigsta. o svaigsta cia visokie is visokiu biteplius ir kitokiu darzeliu.
d) jusu variantas

Posted: 20 May 2008, 11:29
by alias
ta proga mano pirmas minusas šioje erdvėje pareina mielajam braliukui iš rakiškia krašta!
Posted: 20 May 2008, 11:31
by wundis
lopas tu. minusai yra nedalijami be priezasties, o su tikslu pamokyti ir nukreipti nusidejeli teigiama lingkme.

Posted: 20 May 2008, 11:35
by alias
prašau nesiginčyti, aš matau, su kokiomis priežastimis čia minusai dalinami. ir iš viso, prašau nerašinėti nesąmonių. einu susipažinti su kitomis dvasingojo skiltimis.

Posted: 20 May 2008, 12:37
by efk0nas
Daviau pliusą. Negaila

Posted: 20 May 2008, 20:57
by w919
welcome speeder, dar vienas ziedininkas forume! uzdesiu pliusa.
Posted: 27 May 2008, 15:55
by Yvl
kas per bl@ ralistas nicku SUBARRU joinino?
net parasyt teisingai savo kumyro nemoka...
Posted: 27 May 2008, 17:00
by sai
Yvl wrote:kas per bl@...
svarbu, kad zmogus geras butu

Posted: 27 May 2008, 17:50
by wundis
svarbu, kad ypatingai originalus butu

Posted: 27 May 2008, 18:31
by El Traxo
wundis wrote:svarbu, kad ypatingai originalus butu

Tai jau taip, originalus - nikas didžiosiom raidėm. Žinau net ką tokiais atvejais sako žurnalas Psikologija jums

Posted: 28 May 2008, 01:08
by chillis
alias wrote:prašau nesiginčyti, aš matau, su kokiomis priežastimis čia minusai dalinami. ir iš viso, prašau nerašinėti nesąmonių. einu susipažinti su kitomis dvasingojo skiltimis.

prisistatymas ilgas ir labai poetiskas,nepatiko,sita citata parodo kad jis neperskaite auksines taisykles..kol neperskaitys vis nepamirsdamas kalsiu po minusa..sekmes..

Posted: 28 May 2008, 13:41
by mindaugasa vol.2
subaru tai cia toks dimonas prisijunge, zinau sita. anoj savaitej sake uzkale ble duko varikli. nenaudelis, kaip po to jaustis?
Posted: 28 May 2008, 19:51
by chillis
kaip jaustis?ogi taip pat kaip uzkalus varikly..

manau tas jausmas toks kaip supylus moca

nieko gero
](./images/smilies/eusa_wall.gif)