Page 17 of 31
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 22:06
by mindaugasa
Visuomet sakiau, kad viskas, kas geriausia yra lenkiska.
Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 22:14
by storms
Taip.
Fliakai
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 22:25
by tomasn
siaip haynes manualai toks somnitelnas reikalas. geriausia matyt visokie enduziastu kampeliai
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 22:48
by mindaugasa
nu haynesas visai patiko. iki siol. imho, popierine knyga valdo.
bet zinoma, ziniomis ir tipsais advrideris ir ukgs apdeda visus oem, haynesus ir kt. matyt lenkiski forumai, nia?
Re: BMW R1200GS
Posted: 03 Jan 2014, 23:57
by tomasn
nu tai puse lenkijos uk sedi, tai matyt
Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 20:18
by mindaugasa
labadiena,
buvau pas drauga garaziuky. ans vis bando uz pinigus nusipirkti smegenu.
kaip matosi - nesekmingai.
lopas ir tiek. nia?
Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 20:58
by Proxas
mindaugasa wrote:labadiena,
buvau pas drauga garaziuky. ans vis bando uz pinigus nusipirkti smegenu.
kaip matosi - nesekmingai.
lopas ir tiek. nia?
Heh krutai, beje ypac patinka kad uzraselyje "Dyno Proven" yra paimtas i kabutes

Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 21:05
by mindaugasa
nu. matyt dabar pasiims map'a "mucho power nur fur das bmv" ir aiskins, kad "jau valyt taip, kad net plaukai nuo pakausio slenka"
Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 21:56
by El Traxo
Draugas bando padaryti RR
Tapatok
Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 22:33
by Username
Kazkur matyta dezute.... ee taigi mano kawoje sitas idetas!
valyt! reik montuot.
Re: BMW R1200GS
Posted: 31 Mar 2015, 23:28
by alias
Siūlau pavairavus bnv
nusiplauti rankas.
Re: BMW R1200GS
Posted: 01 Apr 2015, 07:50
by tomasn
as supratau, kad bus daromas krosas arba, minimum, enduras! pakabos nepavyko perkalibruot, liko tik imt papus ir stalus, kam ir reikalinga galia ir astrumas
Re: BMW R1200GS
Posted: 01 Apr 2015, 08:41
by storms
Re: BMW R1200GS
Posted: 01 Apr 2015, 11:53
by mindaugasa
Hehe. Taip. As jei tureciau x6, tai man nereiketu su ploscium sauletekio miskeliuose kantriai studenciu laukti. Vaziuoju ir visi mato!
mobile
Re: BMW R1200GS
Posted: 15 Apr 2015, 21:42
by mindaugasa
kad bent kazka parasyti, parasau, kad jaros rekomenduotas meistra laurynas (respublikos spaustuves kieme) paliko tikrai gera ispudi. padaro daugiau negu prasytas, kompetencijos tikrai netruksta
pirkit bmv ir vaziuokit pas lauryna