Page 17 of 23

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 01 Aug 2015, 17:57
by El Traxo
Tučkus čia ant dienų parašė, tai skaitau pavystom temą:
tckd wrote:vaziuot gerai, visa kita detales.

1500x2km avto tuneliais imho praeitas etapas.
isskyrus kad nepastebi furu, vejai, sikna, kuro sanaudos niekas neprideda.
vaziuojant i pietus next butu
-busas/avto su priekaba
-traukinys
-tralas+skrydis
Mano nuomone, busai ir priekabos yra bybytę. Pasvaigimas ir tiek, bo čia formatas nebent į Biržus pamotokrosint. Ar geriausiu atveju iki Karpatų, bet vėl su tuo pačiu mx-gardu. Jei imant kad ir paraidautinimą po alpes su normaliu mocu, niek nebus. Argumentuoju:
- akcijai reikia mažiausiai trijų važiuotojų (ketvirtas tilptų?) Kiek kartų ir kada paskutinį tiek buvo važiuojančių?
- busas priduoda kuro ekonomijos, lyginant savo chodu važiuojančiais mocais, bet dar yra nuomos kaina, kuri nupisa visas ekonomijas
- teoriškai busu greičiau. Pasikeičiant galima važiuoti non stop, bet turin omeny, kad komforto ten minimaliai, po nepatogumo ir nedamiegojimo teks atsiilsėt vietoj, iki prasidės raidautinimas.
- plius dar smulkūs faktoriai kaip buso prastovos kamščiuose, ne-ES pasieniuose ir pan. Dėl ribotos vietos buse, drakonai eina nx (kai kam pliusas).

Reziumuojant, realūs variantai:
- saddle sore. Sėdi ir smaugi
- travel organaizeris. Nuvažiuoji, gauni mocą, grįžti.
- One life-time action. Fūra nuveža ir pan. Logistinė galavalomka.
Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Aug 2015, 01:01
by tckd
sedi ir varai nebent su kruiseriu be vejo ir dideliais greiciais, tokio kiaulio pirkt as artimiausiu metu nezadu.
todel kontraargumentoju.
kodel trys? imho galima ir dviese :gayfight: tam uztenka golpo/dziumpio nenuomuoto su priekaba
tie patys vokieciai ir kiti sutikti taip vaziuoja..
ar ten patogu/pakenciama/zjbys geriau gal stormsikas ir kiti brno/poznankiu lankytojai pasakytu.

su furom prasidet matyt, kad reikalai, plius skrydziai (=bapkes)
bet gal ateis one day ir iki musu kapitalizmas, alles in ordnung, iskart zinai kas kur uz kiek, gal kartui kitam ir sueis.

o siaip tai naxui tie pietus kai dar tiek Lenkijos nematytos.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Aug 2015, 08:44
by tomasn
visi su furom i Magadana! :sponsorius_mindaugasa:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Aug 2015, 09:06
by mindaugasa
:bus_nuolaidos:

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Aug 2015, 21:12
by El Traxo
tckd wrote:ar ten patogu/pakenciama/zjbys geriau gal stormsikas ir kiti brno/poznankiu lankytojai pasakytu.

o siaip tai naxui tie pietus kai dar tiek Lenkijos nematytos.
Kontrkonktr
stormsikai taip važiuoja, nes ne road legal ir not for travel.
Tik iki Lenkijos pietų varyt priekabą, tai jokio pliuso nematau, bo iki ten dienos važiavimas ir mocu kol kas tik pliusas.
Vokiečiai, spėju, važiuoja ar su priekabom ar be, tuo pačiu ritmu-atstumu.

Vis dar skaitau, kad problema mūsyse ir žėk kitą, ar dar kitą sezoną pasimirš tas sadle sore ir vėl norėsis raitam belekur belekaip.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 02 Aug 2015, 21:28
by tckd
pietus tai ispanija, portugalija, graikija, turkija ir pan.
priekaba autobanam 2x2000km

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 04 Aug 2015, 22:15
by tomasn
tolimos keliones vadeliotojos uzpakaliui - nejuokai. sia patirtimi remdamasis, Alpesna dejaus Airhawk 2 sedynes pada. Sedyne pas KTM 950 SE siaura, pirkau pada, skirta antram numeriui. Dydis pats tas. I prieki vaziuojant 750 km per Lenkijos karscius, nieko naujo - nepatogumas uzpakaliui buvo konkretus. pagalvojau, kad veltui ismesti pinigai. Tada seke kelios nepatogios dienos po 200 - 300 km, nusiemus airhawk. Trumpai pagalvojau, kad nepatogumas kur kas astresnis, nei vaziuojant per Lenkija. Na ir tada atejo diena su autobaniniais 930 km. Stovet prie 130 km/h nebesigaudavo, reikejo nuolat uzpakali trint. Na ir ka, diena praejo praktiskai negalvojant apie ikyru nepatoguma.
Todel gi tvirtai sakau savo nuomone - dalykas vertas pinigu. Minusas trumpakojams - toks reikalas paaukstina sedyne kokiu 1 - 1.5 cm.

Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 09:28
by tckd
o kodel nutyleta apie triusiku gumas kuriomis tas airhawk risamas? aha
skaitau uzsidejus patogia aftermarket sedyne (su salyga kad nesi kazkokio neaiskaus ktmo savininkas)
nei ten raisiot ka ir sedyne normaliai acidaro

nu :ruko:

Image

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 09:59
by tomasn
Jo, tvirtinimas siek tiek nepayikimas, viena dirzeli is dvieju teko krapstyt nuo duslintuvo

Tapatok

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 10:22
by Yvl
Paskolink ironbuttui man!

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 12:26
by zil130
Skaitau važiuojant reikia pasiskolint pvz pirminyko kelnes ir į laisvas pants skverus galima sukišti normalią pagalvę. Nei tau raišiot nei ką, raišiot tai tik wundis moka.

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 12:45
by mindaugasa
hemorojininkai, ble
renaz kiaura diena prasedi ant 13cm plocio (matavau) ir plytos minkstumo sedynes ir ka? raso? skundziasi?
gero gyvenimo nuvarginti..

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 13:30
by tomasn
Yvl wrote:Paskolink ironbuttui man!
Daug bezdi? Imk, jei dydis tinka, bet manau bus jokingai per siaura

Tapatok

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 14:10
by Yvl
bezdu konkrečiai. per siaurą galima apsukt gi :)

Re: Tolimu kelioniu ir aplink pasauli tema

Posted: 05 Aug 2015, 19:32
by tomasn
Tai zaprosami

Tapatok