Page 17 of 32

Re: ieskau

Posted: 11 Dec 2013, 08:42
by tomasn
na but gerai, kad per metala nepersiruotu vibracija

Re: ieskau

Posted: 11 Dec 2013, 08:51
by tckd
as tokius pirkau tanagroj kauno gt. bergo radiatoriam, bet te gal an m5 kokiu buvo, ciuju ir kitu turetu

Re: ieskau

Posted: 11 Dec 2013, 16:50
by zil130
Dagmita Kaunas
Ieškok Rimo jis dažnai Vilniuje trinasi.

Re: ieskau

Posted: 13 Dec 2013, 20:39
by mindaugasa
Labadiena rokeriams, kadangi klubhauze dar vienas projektas, tai ta progal ieskau.
Jei kas turi arba girdejo, arba kaimynas, vienu zodziu metalo tekinimo staklyciu spindelis/ griebtuvas iki 160mm?
Jei dar kokio nors nestambaus kalibro tekinimo chlamo voliojasi a la peiliai, liunetai etc., taip pat domina
Neuzaciu, bet aciu

Image

mobile mindaugasa

Re: ieskau

Posted: 13 Dec 2013, 23:49
by tomasn
tai dabar po liubomu agrotiekimas keiciamas i kalvariju turgeli

Re: ieskau

Posted: 14 Dec 2013, 12:09
by ezhiukas
neparduodu, bet pasigirsiu kad nupirkau visa kibira peiliu ir frezu popigiai :P

Re: ieskau

Posted: 14 Dec 2013, 14:41
by mindaugasa
siandien kalvariju blusturgyje taip pat ismeciau kazkiek litu. labai geras prekybos centras. ir stogas ant galvos neuzgrius.
anyway, spindelio poreikis islieka.
aciu jums

Re: ieskau

Posted: 16 Dec 2013, 10:37
by mindaugasa
labadiena,
prie to paties projekto:
gal pas ka nors metosi neitin reikalingas daznio keitiklis el varikliui valdyti? vienfazis jeigu, ~1,5kW?

Re: ieskau

Posted: 16 Dec 2013, 19:20
by Qu'est ce que c'est
Nesimeto, bet galiu duot kontakta lietuvaiciu, kuriu konstruota trifazi keitikli naudoju siurbliui

Re: ieskau

Posted: 16 Dec 2013, 19:34
by mindaugasa
Ta prasme trifazi perdare vienai fazei? Kokie pinigai mzdaug?

mindaugasa mobile

Re: ieskau

Posted: 16 Dec 2013, 20:00
by Qu'est ce que c'est
Ne, pagamino uz stuke lt nauja keitikli trifaziam siurbliui vietoj Grundfosinio uz 6-7k. Vienfazis ir netoks galings skaitau pigiau teretu kainuot

Re: ieskau

Posted: 16 Dec 2013, 21:27
by mindaugasa
Ti vienfaziu labai reta. Maciau gal pora atveju- oem gamintoju kataloguose. Visi siulo zaist per tris fazes. Idomu kodel?
Atsiusk kontakta, pls

mindaugasa mobile

Re: ieskau

Posted: 27 Dec 2013, 10:00
by El Traxo
Laba

ieškau pasiskolinti smūginio suktuvo, arba, blogiausiu atveju, "karzinos" fiksatoriaus (šakutės). Reikia karzinos varžtą atsukt.

Re: ieskau

Posted: 27 Dec 2013, 10:09
by storms
Skambink cervestui

Re: ieskau

Posted: 27 Dec 2013, 10:26
by El Traxo
O tomasėnas spėjo nusipirkti?