Page 17 of 17
Re: MotoGP 2013
Posted: 15 Jan 2014, 19:56
by RobertasRR
MM 93 +1
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Jan 2014, 00:10
by El Traxo
Diorteris nu
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... NZOWo#t=65" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Jan 2014, 07:21
by Zuzas
Tai buvo Markizo pirmas pasimatymas
@mobile
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Jan 2014, 09:26
by mindaugasa
ai, padare sloumousina lygioj vietoj
pvz. tkdc praskristu kaip pro stovinti, ir ka?
Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Jan 2014, 18:02
by tckd
Tcksd uztenka kad daugkartini prapucia, o tai tetai jei duot kroselka tai markez isvis rukytu

ir isvis kazkokiu rudu asfaltu pravaziavo.. laukiam nelygintose grigiskese po lietaus

Re: MotoGP 2013
Posted: 16 Jan 2014, 18:14
by mindaugasa
+1