Hit da dirt
nezinau kur skaitei, bet sitas variantas man labai patinka
http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ ... r_2002.php
tik kad parduodamas uz labai brungei
http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ ... r_2002.php
tik kad parduodamas uz labai brungei
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
tai karve ar kiaula?Renaz wrote:
XR650R skaitoma karve. Bent jau mikimauzai ja vadina "pig". Suzinokite, kad XR650R turi praktiskai toki pati varikli kaip ir NX650 Dominator!
Sktaitau, totaliai skirtingi varikliai, tarp kuriu bendro tik kubatura ir marke! Liquid kiuld vs air kiuld ir tt.
Citus, Altus, Fortus!
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Duokit pasakyt.
Siandien draskiausi po Pavilnio regionini parka (ten, tarp olandu ir antaklnio, kur sapiegine, paksiaus namas ir tt). Labai grazios vietos ir geri misko keliukai trail riding'ui.
Turiu pasakyt, kad smagiausias momentas man yra kopinejimas i kalnus - hill climbingas, kitaip tariant. Nerealu, kai mini ir pries tave isdygsta stati ir auksta kalno siena ir atrodo, kad no way you gonna make it, bet supranti, kad jei sustosi vidury, tai bus pezda ir ridensies zemyn, kaip backa. Uzlauzi gaza, sokineji per saknis, laviruoji tarp medziu. Jausmas kai uzlipau ant vieno tokio kalnyscios netoli bistricios g. buvo nerealus! Adrenalaizo pliupsnis ochuens.
Isvis nesuprantu, kaip uodas su savo slikais tiek sugeba.
Su krumpliuotom padangom bus da real cracker!
Paskui dar radau grazu baravyka ir parsiveziau ji kisenej.
Gal kas zinot kokiu geru receptu?
Aciu.
Siandien draskiausi po Pavilnio regionini parka (ten, tarp olandu ir antaklnio, kur sapiegine, paksiaus namas ir tt). Labai grazios vietos ir geri misko keliukai trail riding'ui.
Isvis nesuprantu, kaip uodas su savo slikais tiek sugeba.
Paskui dar radau grazu baravyka ir parsiveziau ji kisenej.
Aciu.
Citus, Altus, Fortus!
Hey brotha, ten yra mano vaikystes plotai ir teritorijos!! As kiekviena takeli, kiekviena pravaziavima atmintinai zinojau (zinau?) tenais, nes visa vaikyste pralaksciau su visokiais mopedais ir kitais dviraciais birzgalais po tuos miskus, takelius ir t.t. ir pan. Siautejome mes tuomet tenais ir zinau visokiu geru vieteliu 
Staciausias ir pikciausias uzvaziavimas tai turbut butu prie sporto bazes (nezinau ar ji dar nemirusi) , palei miska toks uzvaziavimas i kalna, tik ten smelio nemazai buna/budavo.
Ir siaip visuose tuose miskuose idomu palakstyti, tik kartais gali buti zmoniu visokiu su vaikais ir pan
Arba siaip sunim.
Staciausias ir pikciausias uzvaziavimas tai turbut butu prie sporto bazes (nezinau ar ji dar nemirusi) , palei miska toks uzvaziavimas i kalna, tik ten smelio nemazai buna/budavo.
Ir siaip visuose tuose miskuose idomu palakstyti, tik kartais gali buti zmoniu visokiu su vaikais ir pan
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Yo yo yo, kaip tik apie ta kalna as ir kalbu!Username wrote: Staciausias ir pikciausias uzvaziavimas tai turbut butu prie sporto bazes (nezinau ar ji dar nemirusi) , palei miska toks uzvaziavimas i kalna, tik ten smelio nemazai buna/budavo.
Ir jo, zmones su vilkais ten biski uzknisa. Viena tokia simpatiulka su vilkshuniu tris kartus sutikau - viena karta leisdamasis nuo kalno, antra karta kopdamas i kita kalna, trecia - dardedamas nuo laipteliu. Paskutini karta ji i mane jau visai kreivai ziurejo ir matyt galvojo, kad as ja persekioju, ba as jai kiekviena karta tik vis
Citus, Altus, Fortus!
A taip, ten toks nedidukas uzkilimas irgi yra, privaziuojant nuo kankliu gatves, nors mes su mopedais atlekdavom saligatviais is kaires pues
Ten dar yra toks neblogs kalniukas priesingoje puseje negu "velnio kalnas" (sitaip mes vadindavom ta smeleta monstra). Beje i ji su krosiniais motais (tais jau rimtais, su rimtom padangom) kazkokie dideli dedes uzlekdavo savu laiku
Nu cia pries metu 12 ir panasiai ;)
Dar garuliu yra takeliu kur pakyli i tavo mineta kalna ir poto nusukimas i desine yra, tiesiai biski pavarai ir poto staigiai zemyn i kaire ir tada nusileidi i ta sleni toki atvira kurio gale (apacioje) yra silo.g.
Taip pat, to pacio mineto slenio paciame virsuje, varant visa laika tiesiai irgi smagiu keliuku pareina
Nu ten vienu zodziu pilna fun keliuku, bet jau su mopedais mes gasdindavom aplinkinius tai su motu turetu buti itempta ;)
Ten dar yra toks neblogs kalniukas priesingoje puseje negu "velnio kalnas" (sitaip mes vadindavom ta smeleta monstra). Beje i ji su krosiniais motais (tais jau rimtais, su rimtom padangom) kazkokie dideli dedes uzlekdavo savu laiku
Dar garuliu yra takeliu kur pakyli i tavo mineta kalna ir poto nusukimas i desine yra, tiesiai biski pavarai ir poto staigiai zemyn i kaire ir tada nusileidi i ta sleni toki atvira kurio gale (apacioje) yra silo.g.
Taip pat, to pacio mineto slenio paciame virsuje, varant visa laika tiesiai irgi smagiu keliuku pareina
BACK-TO-LIFE
Pataisiau ble OŽĮ. PraÅ¡ė didesnio main-jeto. Tas kur pasisiunčiau viena iÅ¡miera didesnį buvo dar kiek per mažas, teko pagręžti papildomai... galvoju dar pora mikronų reiks nurėžti, nes 5 begiu iki dugno atsukus kažkos prasibezdejiams iÅ¡lenda (toks kai buvo seniau žiaurus ir >80 netraukė).
ta proga ir klausimas, ar wurfe 1,4mm grąÅ¾tas bus? bo reik mainjeta iÅ¡ dabartiniu 136 daryti į 140.
Dedu 14' žvaigždę ir į purva! Gaila temsta jau anxti...
Pataisiau ble OŽĮ. PraÅ¡ė didesnio main-jeto. Tas kur pasisiunčiau viena iÅ¡miera didesnį buvo dar kiek per mažas, teko pagręžti papildomai... galvoju dar pora mikronų reiks nurėžti, nes 5 begiu iki dugno atsukus kažkos prasibezdejiams iÅ¡lenda (toks kai buvo seniau žiaurus ir >80 netraukė).
ta proga ir klausimas, ar wurfe 1,4mm grąÅ¾tas bus? bo reik mainjeta iÅ¡ dabartiniu 136 daryti į 140.
Dedu 14' žvaigždę ir į purva! Gaila temsta jau anxti...