Hit da dirt

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Tamsta matau igyjot zalingu iprociu kol mocas sugadintas garazelyje voliojosi...
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Mano mocas kaliega garazelyje nesivoliojo niekada, ir stovi visas blizgantis ir ledinis daba!!!


:P
Image
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Taip ir maniau, kad paneigsi ne esmini fakta! :nutkick:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Vee Crunchy wrote:Vienintele man zinoma isimtis butu chonda XR650R diortas, katras stock jau yra apie 10 kg lengvesnis nei DRZ. Bet ten kainos nuo 4500.
XR650R skaitoma karve. Bent jau mikimauzai ja vadina "pig". Suzinokite, kad XR650R turi praktiskai toki pati varikli kaip ir NX650 Dominator!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

nezinau kur skaitei, bet sitas variantas man labai patinka
http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ ... r_2002.php

tik kad parduodamas uz labai brungei :(
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Renaz wrote:
XR650R skaitoma karve. Bent jau mikimauzai ja vadina "pig". Suzinokite, kad XR650R turi praktiskai toki pati varikli kaip ir NX650 Dominator!
tai karve ar kiaula?
Sktaitau, totaliai skirtingi varikliai, tarp kuriu bendro tik kubatura ir marke! Liquid kiuld vs air kiuld ir tt.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Tikslei. Susimaisiau. Atsiimu zodi.

edit: kiaula. buvau netikslus.
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Duokit pasakyt.
Siandien draskiausi po Pavilnio regionini parka (ten, tarp olandu ir antaklnio, kur sapiegine, paksiaus namas ir tt). Labai grazios vietos ir geri misko keliukai trail riding'ui. :rock: Turiu pasakyt, kad smagiausias momentas man yra kopinejimas i kalnus - hill climbingas, kitaip tariant. Nerealu, kai mini ir pries tave isdygsta stati ir auksta kalno siena ir atrodo, kad no way you gonna make it, bet supranti, kad jei sustosi vidury, tai bus pezda ir ridensies zemyn, kaip backa. Uzlauzi gaza, sokineji per saknis, laviruoji tarp medziu. Jausmas kai uzlipau ant vieno tokio kalnyscios netoli bistricios g. buvo nerealus! Adrenalaizo pliupsnis ochuens. :thumbright:
Isvis nesuprantu, kaip uodas su savo slikais tiek sugeba. :prayer: Su krumpliuotom padangom bus da real cracker!
Paskui dar radau grazu baravyka ir parsiveziau ji kisenej. :teeth: Gal kas zinot kokiu geru receptu? :-k
Aciu.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Hey brotha, ten yra mano vaikystes plotai ir teritorijos!! As kiekviena takeli, kiekviena pravaziavima atmintinai zinojau (zinau?) tenais, nes visa vaikyste pralaksciau su visokiais mopedais ir kitais dviraciais birzgalais po tuos miskus, takelius ir t.t. ir pan. Siautejome mes tuomet tenais ir zinau visokiu geru vieteliu :)

Staciausias ir pikciausias uzvaziavimas tai turbut butu prie sporto bazes (nezinau ar ji dar nemirusi) , palei miska toks uzvaziavimas i kalna, tik ten smelio nemazai buna/budavo.

Ir siaip visuose tuose miskuose idomu palakstyti, tik kartais gali buti zmoniu visokiu su vaikais ir pan :) Arba siaip sunim.
Image
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

hill clibingas man irgi patinka. pilaites miskuose zinau vieteliu su smeletosm, lapetom, dumbletom ikalnem.
Taip kad teks kolegai greiciau is ebayjaus jamt normalius ratus ir mint miskan kol nevelu ;-)
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Username wrote: Staciausias ir pikciausias uzvaziavimas tai turbut butu prie sporto bazes (nezinau ar ji dar nemirusi) , palei miska toks uzvaziavimas i kalna, tik ten smelio nemazai buna/budavo.
Yo yo yo, kaip tik apie ta kalna as ir kalbu! :) Tik as uzlipau ant jo is kitos puses nei sporto baze, is raudonu plytiniu namu kiemo ar kazka tai. No way as uzkopciau per ta smeli. :(
Ir jo, zmones su vilkais ten biski uzknisa. Viena tokia simpatiulka su vilkshuniu tris kartus sutikau - viena karta leisdamasis nuo kalno, antra karta kopdamas i kita kalna, trecia - dardedamas nuo laipteliu. Paskutini karta ji i mane jau visai kreivai ziurejo ir matyt galvojo, kad as ja persekioju, ba as jai kiekviena karta tik vis ;-) ;-) ;-)
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

A taip, ten toks nedidukas uzkilimas irgi yra, privaziuojant nuo kankliu gatves, nors mes su mopedais atlekdavom saligatviais is kaires pues :)

Ten dar yra toks neblogs kalniukas priesingoje puseje negu "velnio kalnas" (sitaip mes vadindavom ta smeleta monstra). Beje i ji su krosiniais motais (tais jau rimtais, su rimtom padangom) kazkokie dideli dedes uzlekdavo savu laiku :) Nu cia pries metu 12 ir panasiai ;)

Dar garuliu yra takeliu kur pakyli i tavo mineta kalna ir poto nusukimas i desine yra, tiesiai biski pavarai ir poto staigiai zemyn i kaire ir tada nusileidi i ta sleni toki atvira kurio gale (apacioje) yra silo.g.

Taip pat, to pacio mineto slenio paciame virsuje, varant visa laika tiesiai irgi smagiu keliuku pareina :) Nu ten vienu zodziu pilna fun keliuku, bet jau su mopedais mes gasdindavom aplinkinius tai su motu turetu buti itempta ;)
Image
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

BACK-TO-LIFE

Pataisiau ble OŽĮ. PraÅ¡ė didesnio main-jeto. Tas kur pasisiunčiau viena iÅ¡miera didesnį buvo dar kiek per mažas, teko pagręžti papildomai... galvoju dar pora mikronų reiks nurėžti, nes 5 begiu iki dugno atsukus kažkos prasibezdejiams iÅ¡lenda (toks kai buvo seniau žiaurus ir >80 netraukė).

ta proga ir klausimas, ar wurfe 1,4mm grąÅ¾tas bus? bo reik mainjeta iÅ¡ dabartiniu 136 daryti į 140.

Dedu 14' žvaigždę ir į purva! Gaila temsta jau anxti...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

... aha tamsa anksti sux. bet realiai nuo 17.00 (kai baigi darba) ir iki ... kol temsta, galima nemazai nuveikt!

didzhej
Post Reply