Posted: 20 Mar 2007, 11:25
Nusipikro renaz harda.. 
pas mane tokiospaciosRenaz wrote:As tai neprisijungsiu, nes neprisijungsiu. Neplanavau! Reik tepalus pasikeist, be to nezinau kaip iki misko su krosinem padugnem vaziuot - Pirelli MT 32! Gaila!
Dar reik uzregistruot!Vee Crunchy wrote:Nusipikro renaz harda..
Renaz wrote:As tai neprisijungsiu, nes neprisijungsiu. Neplanavau! Reik tepalus pasikeist, be to nezinau kaip iki misko su krosinem padugnem vaziuot - Pirelli MT 32! Gaila!
Nieko man nesakei!Rashyd wrote:KURWA, GI SAKIAU, KAD TAIP IR BUS!
Rashyd wrote:tai savaitgali lekiam su wr ri ttr, tamsta?
Nusipirk avansu tepalo ir filtru, kad nebepareitu zinutes, gavau wr, ka darytiu toliau, nesikuria ir negaliu vaziuoti...
Renaz wrote:Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.
Nu nezinau ar spesiu viska pasidaryt nu! Nenoriu zadet, del to sakau, akd nevaziuosiu. Geriau taip, nei sakyt vaziuosiu, o po to paskambyt ir sakyt, kad nevaziuosiu. Seimyninei reikalai, del kuriu esu neprognozuojamas! Navarykit cia, man ir taip stresas, esiu paverkt!Rashyd wrote:O cia kas?
Rashyd wrote:tai savaitgali lekiam su wr ri ttr, tamsta?
Nusipirk avansu tepalo ir filtru, kad nebepareitu zinutes, gavau wr, ka darytiu toliau, nesikuria ir negaliu vaziuoti...
Renaz wrote:Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.
Ir as noriu, kas as is kitokio molio? Kai busi vedes, ir turesi nescia zmona, kuri tuoj tuoj pagimdys, tada as taves paklausiu "Kodel nedelsiant nenori lekt? Ko cia laukt?" Gerai?Rashyd wrote:Nu as nupirkes noreciau iskart nedelsiant lekt... a ko laukt?
Renaz wrote:Ir as noriu, kas as is kitokio molio? Kai busi vedes, ir turesi nescia zmona, kuri tuoj tuoj pagimdys, tada as taves paklausiu "Kodel nedelsiant nenori lekt? Ko cia laukt?" Gerai?Rashyd wrote:Nu as nupirkes noreciau iskart nedelsiant lekt... a ko laukt?
as labiau buciau uz PEHATA...Arvis wrote:Tai i pasauli dar vienas PEHA3 ateis....Oh mein Got...
APOKALIPSE JAU CIA