Page 17 of 19

Posted: 20 Mar 2007, 11:25
by Vee Crunchy
Nusipikro renaz harda.. :pazors:

Posted: 20 Mar 2007, 11:28
by storms
Renaz wrote:As tai neprisijungsiu, nes neprisijungsiu. Neplanavau! Reik tepalus pasikeist, be to nezinau kaip iki misko su krosinem padugnem vaziuot - Pirelli MT 32! Gaila!
pas mane tokiospacios
neverk cia
viskas te normaliai

Posted: 20 Mar 2007, 11:29
by Renaz
Vee Crunchy wrote:Nusipikro renaz harda.. :pazors:
Dar reik uzregistruot!

Posted: 20 Mar 2007, 11:52
by Rashyd
KURWA, GI SAKIAU, KAD TAIP IR BUS!
Siandien tik antradieni, kokios problemos? Tepalai - 30 min. registravimas - 2 val. Pireli - tai ka, tu veziosi ji kaip lele - :violent1:

Renaz wrote:As tai neprisijungsiu, nes neprisijungsiu. Neplanavau! Reik tepalus pasikeist, be to nezinau kaip iki misko su krosinem padugnem vaziuot - Pirelli MT 32! Gaila!

Posted: 20 Mar 2007, 12:03
by Renaz
Jus cia man bled neaiskinkit, gerai?

Posted: 20 Mar 2007, 12:04
by Renaz
Rashyd wrote:KURWA, GI SAKIAU, KAD TAIP IR BUS!
Nieko man nesakei!

Posted: 20 Mar 2007, 12:33
by Rashyd
O cia kas?

Rashyd wrote:tai savaitgali lekiam su wr ri ttr, tamsta?
Nusipirk avansu tepalo ir filtru, kad nebepareitu zinutes, gavau wr, ka darytiu toliau, nesikuria ir negaliu vaziuoti...
Renaz wrote:Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.

Posted: 20 Mar 2007, 12:36
by Renaz
Rashyd wrote:O cia kas?

Rashyd wrote:tai savaitgali lekiam su wr ri ttr, tamsta?
Nusipirk avansu tepalo ir filtru, kad nebepareitu zinutes, gavau wr, ka darytiu toliau, nesikuria ir negaliu vaziuoti...
Renaz wrote:Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.
Nu nezinau ar spesiu viska pasidaryt nu! Nenoriu zadet, del to sakau, akd nevaziuosiu. Geriau taip, nei sakyt vaziuosiu, o po to paskambyt ir sakyt, kad nevaziuosiu. Seimyninei reikalai, del kuriu esu neprognozuojamas! Navarykit cia, man ir taip stresas, esiu paverkt!

Posted: 20 Mar 2007, 12:37
by Rashyd
Nu as nupirkes noreciau iskart nedelsiant lekt... a ko laukt?

Posted: 20 Mar 2007, 12:43
by Renaz
Rashyd wrote:Nu as nupirkes noreciau iskart nedelsiant lekt... a ko laukt?
Ir as noriu, kas as is kitokio molio? Kai busi vedes, ir turesi nescia zmona, kuri tuoj tuoj pagimdys, tada as taves paklausiu "Kodel nedelsiant nenori lekt? Ko cia laukt?" Gerai? :chain:

Posted: 20 Mar 2007, 12:50
by Rashyd
o tu ir gyvulys, vargse zmona uznestinai ir dar mota v pridaciu pirkai!
uzsimushi - kas seima maitins?

Renaz wrote:
Rashyd wrote:Nu as nupirkes noreciau iskart nedelsiant lekt... a ko laukt?
Ir as noriu, kas as is kitokio molio? Kai busi vedes, ir turesi nescia zmona, kuri tuoj tuoj pagimdys, tada as taves paklausiu "Kodel nedelsiant nenori lekt? Ko cia laukt?" Gerai? :chain:

Posted: 20 Mar 2007, 13:03
by Arvis
Tai i pasauli dar vienas PEHA3 ateis....Oh mein Got...


APOKALIPSE JAU CIA

Posted: 20 Mar 2007, 13:07
by storms
Arvis wrote:Tai i pasauli dar vienas PEHA3 ateis....Oh mein Got...


APOKALIPSE JAU CIA
as labiau buciau uz PEHATA...

Posted: 20 Mar 2007, 20:32
by didzhej
nedrasu rasyti, bet gaunasi ir toks: PEH-ATA!

Posted: 21 Mar 2007, 09:17
by Renaz
Gal jau nebepletokim sitos temos a?