Louis
Manyciau webparduotuve butu vienintelis techniskai logiskas sprendimas.
Formuojant sandeli neisvengiamai gresia dideli nuostolei.
www.louis.lt dar laisvas....darom ?
Idomu ar jie turi koki interfejsa prekiu katalogui ...reiktu pasidomet
Formuojant sandeli neisvengiamai gresia dideli nuostolei.
www.louis.lt dar laisvas....darom ?
Idomu ar jie turi koki interfejsa prekiu katalogui ...reiktu pasidomet
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Realiai matau problema, kad visas katalogas yr vokiskai. Nebent pas juos yra planas suportint paraleliai angliska versija. Kitaip vel nuostoleiezhiukas wrote:reikia sudetint su louisu kaip ten visi interfeisai ir leidimai naudoti ju varda, nu ir tarpusavy suderint kaip ka daryti. Jei viskas tvarkoj galim daryti
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
sutinku. pelna reikia ne dalintis, o slpet, blogiausiu atveju rodyt mazesni, fiktyviai didint investicijas, uzsiimti pasalinem veiklom, galu gale remti Nomedos laida!mindaugasa wrote:idomu!_hey wrote:man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
o kodel toks klausimas kilo?
ta prasme, kodel privalu pelna dalintis?
Добро пожаловать нахуй
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
pirma, cia mano paskutinis postas, nes pereinu i pusiausvyra.
antra, del pelno turejau minty lietuviska modela: kad arvis, eziukas su gera galva ir rankom kurs produkta ir mindaugas truputi prisides finansishkai ir kai pelnai isivaziuos eziukas su arviu liks kaip samdomi darbuotojai .... cia siaip buvo, is gyvenimo istoriju... nereik taip i sirdi imti
antra, del pelno turejau minty lietuviska modela: kad arvis, eziukas su gera galva ir rankom kurs produkta ir mindaugas truputi prisides finansishkai ir kai pelnai isivaziuos eziukas su arviu liks kaip samdomi darbuotojai .... cia siaip buvo, is gyvenimo istoriju... nereik taip i sirdi imti
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
aha! zmones plush, dirbs.. kazka sukurs, o as tik biski prisidesiu ir paskum pretenduosiu i liuto daly?
aha!
taigi cia gaunasi socialistines nuosavybes grobstymas! einame toliau. tokiu budu darbshtus, bet naivus (pvz. kaip arvis) zmones netenka savo rankomis uzdirbtu pinigu!? kur ziuri policija?
galime netgi nevynioti zodziu i vata, o pasakyti tiesiai-shviesiai: shiu dienu vergove! o mindaugas (as) - vergvaldys.
taip nebetoli iki prekybos vaiku organais.
siulau: kai ateis laikas dalintis (tegu tik biski prisideda finasishkai), karta ir visiems laikams pasakyti kas yra kas: mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
arvis su eziuku matai dirbs, o mindaugas pasiims visa pelna! ???
ania, hey?
jeigu hey darys parduotuve, tai mindaugo i daly niekad niekad neprisilieis
aha!
taigi cia gaunasi socialistines nuosavybes grobstymas! einame toliau. tokiu budu darbshtus, bet naivus (pvz. kaip arvis) zmones netenka savo rankomis uzdirbtu pinigu!? kur ziuri policija?
galime netgi nevynioti zodziu i vata, o pasakyti tiesiai-shviesiai: shiu dienu vergove! o mindaugas (as) - vergvaldys.
taip nebetoli iki prekybos vaiku organais.
siulau: kai ateis laikas dalintis (tegu tik biski prisideda finasishkai), karta ir visiems laikams pasakyti kas yra kas: mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
arvis su eziuku matai dirbs, o mindaugas pasiims visa pelna! ???
ania, hey?
jeigu hey darys parduotuve, tai mindaugo i daly niekad niekad neprisilieis
notomorrow
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Suzinokime, kad yra banku, kurie netaisko lupikautoju praktikos ir neima pinigu uz iplaukas...
pvz. nordea... plius geriems zmoniens nemokamas chasinimas is VB, Hansa, Nord lt, Ukio, SIualiu ir aisku Nordejo bankomatu...
Uzskaitykit uz reklama...
pvz. nordea... plius geriems zmoniens nemokamas chasinimas is VB, Hansa, Nord lt, Ukio, SIualiu ir aisku Nordejo bankomatu...
Uzskaitykit uz reklama...
Yvl wrote:siaip tai 1,2 ltmindaugasa wrote:buk draugas, nesiskusk![]()
haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
padengiau ble tavo "Mokesti uz tarpbankines iplaukas"
