Louis

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

jo, galiu net webparduotuve suprogramint, jei su bankais atsiskaitymo klausima pavyktu teigiamai isspresti :)
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Manyciau webparduotuve butu vienintelis techniskai logiskas sprendimas.

Formuojant sandeli neisvengiamai gresia dideli nuostolei.

www.louis.lt dar laisvas....darom ? :)

Idomu ar jie turi koki interfejsa prekiu katalogui ...reiktu pasidomet
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

reikia sudetint su louisu kaip ten visi interfeisai ir leidimai naudoti ju varda, nu ir tarpusavy suderint kaip ka daryti. Jei viskas tvarkoj galim daryti
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

ezhiukas wrote:reikia sudetint su louisu kaip ten visi interfeisai ir leidimai naudoti ju varda, nu ir tarpusavy suderint kaip ka daryti. Jei viskas tvarkoj galim daryti
Realiai matau problema, kad visas katalogas yr vokiskai. Nebent pas juos yra planas suportint paraleliai angliska versija. Kitaip vel nuostolei
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

_hey wrote:man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
idomu!
o kodel toks klausimas kilo?
ta prasme, kodel privalu pelna dalintis?
notomorrow
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

mindaugasa wrote:
_hey wrote:man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
idomu!
o kodel toks klausimas kilo?
ta prasme, kodel privalu pelna dalintis?
sutinku. pelna reikia ne dalintis, o slpet, blogiausiu atveju rodyt mazesni, fiktyviai didint investicijas, uzsiimti pasalinem veiklom, galu gale remti Nomedos laida!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

renui +1 uz pelna ir kad neshauktu ant manes del balsiu.

hey: klausimas lieka atviras. kodel uzsidirbus pinigu, juos butinai reikia pasidalinti su kitais?

aciu uz nuomones.
notomorrow
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

pirma, cia mano paskutinis postas, nes pereinu i pusiausvyra.

antra, del pelno turejau minty lietuviska modela: kad arvis, eziukas su gera galva ir rankom kurs produkta ir mindaugas truputi prisides finansishkai ir kai pelnai isivaziuos eziukas su arviu liks kaip samdomi darbuotojai .... cia siaip buvo, is gyvenimo istoriju... nereik taip i sirdi imti :P
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

aha! zmones plush, dirbs.. kazka sukurs, o as tik biski prisidesiu ir paskum pretenduosiu i liuto daly?
aha!
taigi cia gaunasi socialistines nuosavybes grobstymas! einame toliau. tokiu budu darbshtus, bet naivus (pvz. kaip arvis) zmones netenka savo rankomis uzdirbtu pinigu!? kur ziuri policija?
galime netgi nevynioti zodziu i vata, o pasakyti tiesiai-shviesiai: shiu dienu vergove! o mindaugas (as) - vergvaldys.
taip nebetoli iki prekybos vaiku organais.
siulau: kai ateis laikas dalintis (tegu tik biski prisideda finasishkai), karta ir visiems laikams pasakyti kas yra kas: mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
arvis su eziuku matai dirbs, o mindaugas pasiims visa pelna! ???
ania, hey?
jeigu hey darys parduotuve, tai mindaugo i daly niekad niekad neprisilieis :-$
notomorrow
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa wrote:mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
beabejo! man vakar ikishai signalizacija be indikacinio LED ir su nusedusia pultelio batareika!

Skusiuos Nemaisto produktu inspekcijon!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:
notomorrow
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa wrote:buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:
siaip tai 1,2 lt :P
padengiau ble tavo "Mokesti uz tarpbankines iplaukas"
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

Suzinokime, kad yra banku, kurie netaisko lupikautoju praktikos ir neima pinigu uz iplaukas...
pvz. nordea... plius geriems zmoniens nemokamas chasinimas is VB, Hansa, Nord lt, Ukio, SIualiu ir aisku Nordejo bankomatu...

Uzskaitykit uz reklama...

Yvl wrote:
mindaugasa wrote:buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:
siaip tai 1,2 lt :P
padengiau ble tavo "Mokesti uz tarpbankines iplaukas"
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Laukiu babkiu :)

Image
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Post Reply