Page 17 of 48

Posted: 26 Mar 2007, 15:57
by ezhiukas
jo, galiu net webparduotuve suprogramint, jei su bankais atsiskaitymo klausima pavyktu teigiamai isspresti :)

Posted: 26 Mar 2007, 16:02
by Arvis
Manyciau webparduotuve butu vienintelis techniskai logiskas sprendimas.

Formuojant sandeli neisvengiamai gresia dideli nuostolei.

www.louis.lt dar laisvas....darom ? :)

Idomu ar jie turi koki interfejsa prekiu katalogui ...reiktu pasidomet

Posted: 26 Mar 2007, 16:11
by ezhiukas
reikia sudetint su louisu kaip ten visi interfeisai ir leidimai naudoti ju varda, nu ir tarpusavy suderint kaip ka daryti. Jei viskas tvarkoj galim daryti

Posted: 26 Mar 2007, 16:19
by Arvis
ezhiukas wrote:reikia sudetint su louisu kaip ten visi interfeisai ir leidimai naudoti ju varda, nu ir tarpusavy suderint kaip ka daryti. Jei viskas tvarkoj galim daryti
Realiai matau problema, kad visas katalogas yr vokiskai. Nebent pas juos yra planas suportint paraleliai angliska versija. Kitaip vel nuostolei

Posted: 26 Mar 2007, 16:24
by _hey
man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:

Posted: 26 Mar 2007, 17:18
by mindaugasa
_hey wrote:man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
idomu!
o kodel toks klausimas kilo?
ta prasme, kodel privalu pelna dalintis?

Posted: 26 Mar 2007, 18:10
by Renaz
mindaugasa wrote:
_hey wrote:man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
idomu!
o kodel toks klausimas kilo?
ta prasme, kodel privalu pelna dalintis?
sutinku. pelna reikia ne dalintis, o slpet, blogiausiu atveju rodyt mazesni, fiktyviai didint investicijas, uzsiimti pasalinem veiklom, galu gale remti Nomedos laida!

Posted: 26 Mar 2007, 20:15
by mindaugasa
renui +1 uz pelna ir kad neshauktu ant manes del balsiu.

hey: klausimas lieka atviras. kodel uzsidirbus pinigu, juos butinai reikia pasidalinti su kitais?

aciu uz nuomones.

Posted: 26 Mar 2007, 21:00
by _hey
pirma, cia mano paskutinis postas, nes pereinu i pusiausvyra.

antra, del pelno turejau minty lietuviska modela: kad arvis, eziukas su gera galva ir rankom kurs produkta ir mindaugas truputi prisides finansishkai ir kai pelnai isivaziuos eziukas su arviu liks kaip samdomi darbuotojai .... cia siaip buvo, is gyvenimo istoriju... nereik taip i sirdi imti :P

Posted: 26 Mar 2007, 21:18
by mindaugasa
aha! zmones plush, dirbs.. kazka sukurs, o as tik biski prisidesiu ir paskum pretenduosiu i liuto daly?
aha!
taigi cia gaunasi socialistines nuosavybes grobstymas! einame toliau. tokiu budu darbshtus, bet naivus (pvz. kaip arvis) zmones netenka savo rankomis uzdirbtu pinigu!? kur ziuri policija?
galime netgi nevynioti zodziu i vata, o pasakyti tiesiai-shviesiai: shiu dienu vergove! o mindaugas (as) - vergvaldys.
taip nebetoli iki prekybos vaiku organais.
siulau: kai ateis laikas dalintis (tegu tik biski prisideda finasishkai), karta ir visiems laikams pasakyti kas yra kas: mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
arvis su eziuku matai dirbs, o mindaugas pasiims visa pelna! ???
ania, hey?
jeigu hey darys parduotuve, tai mindaugo i daly niekad niekad neprisilieis :-$

Posted: 27 Mar 2007, 08:56
by Yvl
mindaugasa wrote:mindaugas yra sukcius ir zmoniu ishnaudotojas. jo rankos suteptos kitu zmoniu prakaitu ir gal net krauju!
beabejo! man vakar ikishai signalizacija be indikacinio LED ir su nusedusia pultelio batareika!

Skusiuos Nemaisto produktu inspekcijon!

Posted: 27 Mar 2007, 09:29
by mindaugasa
buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:

Posted: 27 Mar 2007, 09:32
by Yvl
mindaugasa wrote:buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:
siaip tai 1,2 lt :P
padengiau ble tavo "Mokesti uz tarpbankines iplaukas"

Posted: 27 Mar 2007, 09:54
by Rashyd
Suzinokime, kad yra banku, kurie netaisko lupikautoju praktikos ir neima pinigu uz iplaukas...
pvz. nordea... plius geriems zmoniens nemokamas chasinimas is VB, Hansa, Nord lt, Ukio, SIualiu ir aisku Nordejo bankomatu...

Uzskaitykit uz reklama...

Yvl wrote:
mindaugasa wrote:buk draugas, nesiskusk :aikju:

haha, o dar 1.5lt. permokejai!!
:pazors:
siaip tai 1,2 lt :P
padengiau ble tavo "Mokesti uz tarpbankines iplaukas"

Posted: 27 Mar 2007, 11:31
by Arvis
Laukiu babkiu :)

Image