Page 17 of 67

Posted: 22 Oct 2007, 09:52
by El Traxo
Arvis wrote:Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?
A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas? :roll: Ežiukas savo neatsargiais pasisakymais užkėlė markę iki rkingo, dabar dėl to skundžiuosi nemiga, dažnai pagaunu save landžiojantį po copartus bei mintyse beskaičiuojantį piniginius vienetus. Jaučiu reiks už sveikatos sutrikdymą ežiui pisti minusą arba daryti kažką :-k

Posted: 22 Oct 2007, 09:53
by ezhiukas
siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.

Posted: 22 Oct 2007, 09:55
by ezhiukas
El Traxo wrote:
Arvis wrote:Sukau galva savaitgali. Ibo tiek mazhai tu fatboju aukcionuose, tai gal heritage paimt...ar deluxa. Siandie ryte sugalvojau HD saite paziuret ar tikrai visakas ti taipat. Nu ir akurat - deluxas zhemesnis nei kiti du ir tik pas fatboju gale 200 ratukas. wtf ? kas cia ble per nestandartas ?
A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas? :roll: Ežiukas savo neatsargiais pasisakymais užkėlė markę iki rkingo, dabar dėl to skundžiuosi nemiga, dažnai pagaunu save landžiojantį po copartus bei mintyse beskaičiuojantį piniginius vienetus. Jaučiu reiks už sveikatos sutrikdymą ežiui pisti minusą arba daryti kažką :-k
abalys :) Perki gi kas patinka. Jei patinka softailai, tai ir pirk. As irgi nezinau ar road kinga pirkciau. Softailai man kazkaip grazesni ir valdymas labiau prie sirdies. Tik va stabdziu noretusi geresniu :)

Posted: 22 Oct 2007, 09:59
by Arvis
ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.

Posted: 22 Oct 2007, 10:02
by Arvis
El Traxo wrote: A kam jumi dar vienas fatbojus? Ar tuomi ruošiamas upgreidas?
Skaitau, kad noriu per ziema pagerint pagaminimo metus. tuo paciu pagerindamas variklio darbini turi, padidindamas pavaru skaiciu beigi praplesdamas galini rata.

Posted: 22 Oct 2007, 10:03
by ezhiukas
kadangi stipinai vistiek nechromuoti, tai gali nevalyt, graziau vistiek neatrodys :)

Posted: 22 Oct 2007, 10:03
by storms
ble
paskaiaciau sita skyreli
paskutiniai postai - amebyno irshtvos motininis shukis!
visiems po minusa, + moderatoriai turi keist temos pavadinima i Baikeriai-Sissybarai

Posted: 22 Oct 2007, 10:08
by ezhiukas
storms wrote:ble
paskaiaciau sita skyreli
paskutiniai postai - amebyno irshtvos motininis shukis!
visiems po minusa, + moderatoriai turi keist temos pavadinima i Baikeriai-Sissybarai
abalys. Tau kiek kartu reiks sakyti kad negalima visokiems panasoniku myletojams skaityt sito skyrelio. Ir isvis, aik berga geriau rinkt cia neaiskines.

Posted: 22 Oct 2007, 10:49
by Shadow
Arvis wrote:
ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.
Gal kas gali paaiskinti, kodel stipinuotais ratais sunkesnis valdymas? Rimtai nezinau, prasau placiau paaiskinti :)

Posted: 22 Oct 2007, 10:53
by ezhiukas
Shadow wrote:
Arvis wrote:
ezhiukas wrote:siaip tas 200 ratukas vaziavimui visi nereikalingas, viskas tik del grozio. Su siauresniu ratu kuro sanaudos biski mazesnes, geriau vaziuoja per posukius ir balas.
o kas harliuose ne del grozhio ? Siaip man nepatinka stipinuoti ratai, labai sunku valyt.
Gal kas gali paaiskinti, kodel stipinuotais ratais sunkesnis valdymas? Rimtai nezinau, prasau placiau paaiskinti :)
varona. Skaityt mokykis. Valymas, ne valdymas

Posted: 22 Oct 2007, 11:08
by Shadow
Vo ble. Reiks atidziau skaityt ](*,)

Posted: 22 Oct 2007, 19:58
by ezhiukas
Arvi, siandien 14036617 isejo uz 7.9 Misle - kiek kainuotu pasikeist priekini sparna, visus posukius ir ratus kad is jo padaryt fatboju? Ar manai verta moket 10 gabalu uz fatboju? Originalias dalis turbut dar parduotum taip kad pa nuliam viskas gautusi :D

Posted: 23 Oct 2007, 08:05
by Arvis
Buvau prases kaminsko statyt 9.5 uz sita. Bet poto persigalvojau ir pasakiau nx. Noriu nestipinuoto 200 rato gale. Pas 07 flstf kitoks remas nei pas flstc. Nesigauna ten tik ratu pasikeist.

Posted: 23 Oct 2007, 08:10
by ezhiukas
nesamone. Remas manau tas pats. HD butu per sudetinga daryt kitoki rema del vieno modelio :D Skiriasi turbut tik swingarmas, idetas siauresnis dirzas su puley ir galbut dar koks spaceris prie pirmines pavaros

Posted: 23 Oct 2007, 08:27
by Arvis
ezhiukas wrote:nesamone. Remas manau tas pats. HD butu per sudetinga daryt kitoki rema del vieno modelio :D Skiriasi turbut tik swingarmas, idetas siauresnis dirzas su puley ir galbut dar koks spaceris prie pirmines pavaros
Ne.. Skiriasi galinis sparnas. tai reiskia skiriasi vidiniai sparno tvirtinimai, kurie yra remo dalis.