Page 169 of 194
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 16:06
by zil130
A kur sesės nuotrauka?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 16:23
by Arvis
poklius wrote:..pasimaliau ant stryto, nusibodo, ieškau kažko naujo.
Jei turi plosciu ir basanozkes - gali antradieniais ir ketvirtadieniais su pirmininku i sauleteki varyt.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 16:35
by poklius
zil130 wrote:A kur sesės nuotrauka?
Nežinau ko čia taip visiem idomi mano sesė, na bet tebunie:
Arvis wrote:poklius wrote:..pasimaliau ant stryto, nusibodo, ieškau kažko naujo.
Jei turi plosciu ir basanozkes - gali antradieniais ir ketvirtadieniais su pirmininku i sauleteki varyt.
atsiprašau dar neisivažiavau į forumo dvasią, nesuprantu pizdavojies ar rimtai?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 16:46
by wundis
bet tai klausyk, jeigu ten tavo sese... tai iseina kad cia - tu?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 16:47
by Arvis
taineble..juokaujam cia visa diena.
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 17:00
by poklius
wundis wrote:bet tai klausyk, jeigu ten tavo sese... tai iseina kad cia - tu?
how the fcuk gavai mano foto?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 20:54
by Motowowere
Tai koklius kazkaip silpnai prisistate. Nesuprantu,a ten tikrai jo sese?A kur matocyklo notrauka,ar eiline ci provokacija?

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 22:44
by poklius
Va tokį džiaugsmą/vargą dabar turiu:
Sesės foto tikra!

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 16 Oct 2012, 22:56
by tckd
sese turbut i kadra netilpo? bet perpistas banditas su lempom is agrotiekimo irgi neblogai.

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 07:11
by Dzuku_Briedzis
Ai idesiu dar minusa, kad anketa skurdoka, bet manau pataisoma, ane?
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 08:34
by mindaugasa vol.2
dejau astunta minusa. reikia pailseti? sukaupti jegu, ir, jei vis dar bus noro, gryzti su daugiau ideju
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 11:40
by poklius
dar niekad nebuvau užsirovęs ant tokios nemandagios, pasipūtusių beraščių kompanijos, fui fui kaip smirdit, galit banit iki kito ledynmečio, nepasiilgsiu..
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 11:42
by Username
ooOoooooooK. taip ir darom
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 11:54
by Dzuku_Briedzis
poklius wrote:dar niekad nebuvau užsirovęs ant tokios nemandagios, pasipūtusių beraščių kompanijos, fui fui kaip smirdit, galit banit iki kito ledynmečio, nepasiilgsiu..
Vertinant rastingo rastinguma:
*) sakinys turi buti pradedamas didziaja raide
*)
uzsiroves nera naudotinas lietuviu kalboje
*)
ant nenaudotimas siame kontekste. Turetu buti "susidures su..." ir t.t.
*) jeigu jegu neuzteko "teisingai" uzrasyti anglizmo
banint, tai zinokite, kad zodis
baninti linksniuojamas kaip ir zodis
drocinti. Juk nesakai:
einu drocit
*) neuzbaigtam sakiniui su gilia uzlepta mintim naudotina trys(3) taskeliai gale, o ne du(2)

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Posted: 17 Oct 2012, 12:50
by sai
reikejo dvieju sezonu, kad suprast jog strytai nuobodus? kadangi cia visad buvo geranoriskas formjukas, visad pasiruoses istiest pagalbos rakta ant13 nesusipratusiems motoroleristams, welcome! :vakaregausibanatiekdienukiekpririnksiminusu:
cheers
