Posted: 14 Dec 2007, 13:08
biškį OFF:
kaip su manualais darote? internetas tuščias... ar viskas metodom naučnogo tykanija?
kaip su manualais darote? internetas tuščias... ar viskas metodom naučnogo tykanija?
ne piniguose laimėezhiukas wrote:metodom popierinis manualas. Nusipirkus moca uz 20 gabalu kazkaip nusipirkt dar ir manuala uz 100 lt manau ne problema
Atkreipk demesi kad HD naudoja colinius varztelius, taip kad reikia dar ir irankius nusipirkt
vienareiksmiskai vis tiek jamciau popierini. patogiauTeo wrote:ne piniguose laimė
radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau
nu kodel neskaitysi, Gedeminas pvz. skaito!ezhiukas wrote:garaze pdf neskaitysi. Tie atskirai atspausdinti lapai irgi nera labai patogus daiktas. Isimeto paprastai. Skaitau kad geriausia nusipirkt normalu manuala.
tada reik kooperuotis ir "save as"Teo wrote:radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau
štaiEl Traxo wrote:tada reik kooperuotis ir "save as"Teo wrote:radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau
visgi issiaiskinau. Skiriasi. 2000-2006 softailams aina vienodi stakanai, 2007 fatbojui kitokie, o likusiems softailams dar kitokie...Arvis wrote:2007 flstc turetu but tas pats. Flstf skirias, bo ratas 17".ezhiukas wrote:man tai reikia chromintu sakiu stakanu. Kazin 2007 skiriasi? Nes situ tai pilna, o senesniu nerandu. Dynu tai tikrai zinau kad nuo 2006 ejo storesnes sakes, o kaip su softailais xz
DUODU nusikopijuot RR'o manualąezhiukas wrote:na siaip galima sekmingai paprasyt navaro kad duotu nusikopijuot. Pas ji va toks daigtas yra - http://www.bikebandit.com/product/8345
Manau uz dideli kieki alaus tikrai duos
Na jei po ežio statymo dar kam nors tilps, tada okArvis wrote:Blet tik isvaziuok trumpam is lietuvos ir harlis kanka pasidaro.
Sveikinimai abiem. Ir net negalvokit kad per meeta 21d kasnors kitas be jusu uz alu mokes.