Page 18 of 21

Posted: 14 Dec 2007, 13:08
by Teo
biškį OFF:
kaip su manualais darote? internetas tuščias... ar viskas metodom naučnogo tykanija? :)

Posted: 14 Dec 2007, 13:14
by ezhiukas
metodom popierinis manualas. Nusipirkus moca uz 20 gabalu kazkaip nusipirkt dar ir manuala uz 100 lt manau ne problema :D
Atkreipk demesi kad HD naudoja colinius varztelius, taip kad reikia dar ir irankius nusipirkt

Posted: 14 Dec 2007, 13:20
by Teo
ezhiukas wrote:metodom popierinis manualas. Nusipirkus moca uz 20 gabalu kazkaip nusipirkt dar ir manuala uz 100 lt manau ne problema :D
Atkreipk demesi kad HD naudoja colinius varztelius, taip kad reikia dar ir irankius nusipirkt
ne piniguose laimė :)
radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau :)

Posted: 14 Dec 2007, 13:26
by Yvl
Teo wrote:ne piniguose laimė :)
radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau :)
vienareiksmiskai vis tiek jamciau popierini. patogiau :)
pdf paliubomu reiks printintis kazkuria dali, kai jos prireiks.

Posted: 14 Dec 2007, 13:27
by ezhiukas
garaze pdf neskaitysi. Tie atskirai atspausdinti lapai irgi nera labai patogus daiktas. Isimeto paprastai. Skaitau kad geriausia nusipirkt normalu manuala.

Posted: 14 Dec 2007, 13:27
by w919
ezhiukas wrote:garaze pdf neskaitysi. Tie atskirai atspausdinti lapai irgi nera labai patogus daiktas. Isimeto paprastai. Skaitau kad geriausia nusipirkt normalu manuala.
nu kodel neskaitysi, Gedeminas pvz. skaito!

Posted: 14 Dec 2007, 13:28
by El Traxo
Teo wrote:radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau :)
tada reik kooperuotis ir "save as" :)

Posted: 14 Dec 2007, 13:46
by Teo
El Traxo wrote:
Teo wrote:radau nete kur pdf nusidaunlaudint už 10-15 usd duoda - galvoju kas geriau :)
tada reik kooperuotis ir "save as" :)
štai
http://www.tradebit.com/filedetail.php/ ... nts-eBooks

bet nei reviusu nei pavyzdinių puslapių, tai neaišku, ar tę ką nors duos už- tuos 15 baksų...

Posted: 14 Dec 2007, 14:24
by El Traxo
Kaži kokios reakicijos sulauktum jei užeit į kromelį Savanorių pr. ir paprašyt nusikopijuot? :withstupid:

Posted: 14 Dec 2007, 14:32
by ezhiukas
na siaip galima sekmingai paprasyt navaro kad duotu nusikopijuot. Pas ji va toks daigtas yra - http://www.bikebandit.com/product/8345
Manau uz dideli kieki alaus tikrai duos :D

Posted: 14 Dec 2007, 19:20
by ezhiukas
Arvis wrote:
ezhiukas wrote:man tai reikia chromintu sakiu stakanu. Kazin 2007 skiriasi? Nes situ tai pilna, o senesniu nerandu. Dynu tai tikrai zinau kad nuo 2006 ejo storesnes sakes, o kaip su softailais xz
2007 flstc turetu but tas pats. Flstf skirias, bo ratas 17".
visgi issiaiskinau. Skiriasi. 2000-2006 softailams aina vienodi stakanai, 2007 fatbojui kitokie, o likusiems softailams dar kitokie...

Posted: 14 Dec 2007, 19:32
by Arvis
Blet tik isvaziuok trumpam is lietuvos ir harlis kanka pasidaro.
Sveikinimai abiem. Ir net negalvokit kad per meeta 21d kasnors kitas be jusu uz alu mokes.

Beja...Manuala reik pirkt popierini. Pdf garazhe ne pagalbininkas. Nepagailekit $20 dxja ju internete.

Posted: 15 Dec 2007, 00:23
by efk0nas
ezhiukas wrote:na siaip galima sekmingai paprasyt navaro kad duotu nusikopijuot. Pas ji va toks daigtas yra - http://www.bikebandit.com/product/8345
Manau uz dideli kieki alaus tikrai duos :D
DUODU nusikopijuot RR'o manualą :-$ Pygiai!!! :oops:

Posted: 15 Dec 2007, 01:04
by El Traxo
Arvis wrote:Blet tik isvaziuok trumpam is lietuvos ir harlis kanka pasidaro.
Sveikinimai abiem. Ir net negalvokit kad per meeta 21d kasnors kitas be jusu uz alu mokes.
Na jei po ežio statymo dar kam nors tilps, tada ok :D Jis gi pusę štatų be harlių paliko :) sako, greitai ir coliniai raktai bus išpirkti :roll:
skaitau, kad tik ateikit, alaus bus!

Posted: 15 Dec 2007, 10:53
by Arvis
Ajo. Jau skaiciau statu forumuose kad kazkokia dyglekiaule is rusijos visus statu baikerius priverte isverst kishenes. Renka babkes smogiku buriui.