Page 18 of 25
Posted: 20 Jul 2009, 19:15
by drzet'as
PO rodeo
reikia naujo gero sportinio ir pigaus vairo .
eBey netinka reiktu greitai

ka galit pasiuliti lietuvos mastu
Posted: 21 Jul 2009, 10:09
by Dzuku_Briedzis
Motoservisas
Suzuki-Moto
Spekuliantai
H_Lileikis
Nusukt nuo ko nors...
Posted: 21 Jul 2009, 10:13
by _heyy
ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota
o lileikis tipo rankom islankstys vietoj?
siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas
Posted: 21 Jul 2009, 14:38
by drzet'as
_heyy wrote:ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota
o lileikis tipo rankom islankstys vietoj?
siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas
Siaip eBay geriausias variantas bet gailo laiko laukti kol atves ...
Norisi smaugti kol lauke ne plius 30 o kartais lyja lietutis ir gali po purvus pasilakstyti
O gerai smaugiant kritimai , kaip sako praktika sunkiai isvengemi
Dar reiks pro brz motokroso erelius prasukti gal ka pasiulys
O kas ten pas tave per vairas ?
Posted: 21 Jul 2009, 15:15
by Arvis
_heyy wrote:ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota
o lileikis tipo rankom islankstys vietoj?
siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas
beja, o kodel islankstymo variantas netink ? Ar durnas klausimas ?
Posted: 21 Jul 2009, 15:19
by zil130
tai kad jis jau turi išlankstytą, dabar nori gero, nuo gero stalo nusiplojus, iš moco tik vairas ir liks.
Posted: 21 Jul 2009, 15:32
by tckd
tai kam te lanksttyt. susilankstys kai nugriusi.
jamk drezetai is ukiniu prekiu vamBzio an penkiolikos, nazofke 5 minutes ir vel sudai kyla!
Posted: 21 Jul 2009, 22:48
by drzet'as
tckd wrote:tai kam te lanksttyt. susilankstys kai nugriusi.
jamk drezetai is ukiniu prekiu vamBzio an penkiolikos, nazofke 5 minutes ir vel sudai kyla!
Viskas jau ismeginta jau atsibodo su kacerga tiesint
Db jau tenka reciau negu seniau , bet kai jau linksta tai linksta

Posted: 27 Aug 2009, 18:38
by drzet'as
Gal kas gali kaika papasakoti apie RMZ 450.
vertas nevertas

Posted: 27 Aug 2009, 18:44
by Dzuku_Briedzis
Agafonovas berods tokiu vazinejo...
Posted: 27 Aug 2009, 19:20
by drzet'as
Kad pucia gerai tai man aisku .
Bet is eksplotacines puses
Posted: 27 Aug 2009, 20:13
by _heyy
reikia bendzina pilt, reikia tepalus keist, reikia filtrus keist, paskui grandine zvaigzdes, padangos. nu eksploatacijos daug.
vienintelis riebus minusas - tik keturios pavaros

nebent kalba eina apie 2009-2010 modelius, kurie jau lyg su 5 pavarom.
Posted: 27 Aug 2009, 23:48
by tckd
_heyy wrote:reikia bendzina pilt, reikia tepalus keist, reikia filtrus keist, paskui grandine zvaigzdes, padangos. nu eksploatacijos daug.
vienintelis riebus minusas - tik keturios pavaros

nebent kalba eina apie 2009-2010 modelius, kurie jau lyg su 5 pavarom.
jei i ralius/asfaltais nepiaut tai gal ir pox tos 4 pavaros.. karjeruose/endurkrosuose vistiek 5 nejungi

Posted: 28 Aug 2009, 11:36
by drzet'as
O kiek motovalandu stumokliuj duoda?
Posted: 28 Aug 2009, 11:37
by _heyy
skaityk service manuala. minusa gauni uz durnus klausimus ir dar gausi, jei nesamones klausinesi.