Page 18 of 25

Posted: 20 Jul 2009, 19:15
by drzet'as
PO rodeo
reikia naujo gero sportinio ir pigaus vairo .
eBey netinka reiktu greitai :chain: ka galit pasiuliti lietuvos mastu

Posted: 21 Jul 2009, 10:09
by Dzuku_Briedzis
Motoservisas
Suzuki-Moto
Spekuliantai
H_Lileikis

Nusukt nuo ko nors...

Posted: 21 Jul 2009, 10:13
by _heyy
ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota :D

o lileikis tipo rankom islankstys vietoj? :D

siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas

Posted: 21 Jul 2009, 14:38
by drzet'as
_heyy wrote:ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota :D

o lileikis tipo rankom islankstys vietoj? :D

siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas
Siaip eBay geriausias variantas bet gailo laiko laukti kol atves ...
Norisi smaugti kol lauke ne plius 30 o kartais lyja lietutis ir gali po purvus pasilakstyti :rock:
O gerai smaugiant kritimai , kaip sako praktika sunkiai isvengemi ](*,)

Dar reiks pro brz motokroso erelius prasukti gal ka pasiulys :roll:

O kas ten pas tave per vairas ?

Posted: 21 Jul 2009, 15:15
by Arvis
_heyy wrote:ten pas dr-z'ta kertasi logika, kai nori gero, pigiaus ir greitai. speju pirks du, arba pris i prota :D

o lileikis tipo rankom islankstys vietoj? :D

siaip jei reikia, metos senas kx'o ne fatbarinis vairas
beja, o kodel islankstymo variantas netink ? Ar durnas klausimas ?

Posted: 21 Jul 2009, 15:19
by zil130
tai kad jis jau turi išlankstytą, dabar nori gero, nuo gero stalo nusiplojus, iš moco tik vairas ir liks.

Posted: 21 Jul 2009, 15:32
by tckd
tai kam te lanksttyt. susilankstys kai nugriusi.
jamk drezetai is ukiniu prekiu vamBzio an penkiolikos, nazofke 5 minutes ir vel sudai kyla!

Posted: 21 Jul 2009, 22:48
by drzet'as
tckd wrote:tai kam te lanksttyt. susilankstys kai nugriusi.
jamk drezetai is ukiniu prekiu vamBzio an penkiolikos, nazofke 5 minutes ir vel sudai kyla!
Viskas jau ismeginta jau atsibodo su kacerga tiesint :D
Db jau tenka reciau negu seniau , bet kai jau linksta tai linksta :chain:

Posted: 27 Aug 2009, 18:38
by drzet'as
Gal kas gali kaika papasakoti apie RMZ 450.

vertas nevertas :-k

Posted: 27 Aug 2009, 18:44
by Dzuku_Briedzis
Agafonovas berods tokiu vazinejo...

Posted: 27 Aug 2009, 19:20
by drzet'as
Kad pucia gerai tai man aisku .

Bet is eksplotacines puses

Posted: 27 Aug 2009, 20:13
by _heyy
reikia bendzina pilt, reikia tepalus keist, reikia filtrus keist, paskui grandine zvaigzdes, padangos. nu eksploatacijos daug.

vienintelis riebus minusas - tik keturios pavaros #-o nebent kalba eina apie 2009-2010 modelius, kurie jau lyg su 5 pavarom.

Posted: 27 Aug 2009, 23:48
by tckd
_heyy wrote:reikia bendzina pilt, reikia tepalus keist, reikia filtrus keist, paskui grandine zvaigzdes, padangos. nu eksploatacijos daug.

vienintelis riebus minusas - tik keturios pavaros #-o nebent kalba eina apie 2009-2010 modelius, kurie jau lyg su 5 pavarom.
jei i ralius/asfaltais nepiaut tai gal ir pox tos 4 pavaros.. karjeruose/endurkrosuose vistiek 5 nejungi :)

Posted: 28 Aug 2009, 11:36
by drzet'as
O kiek motovalandu stumokliuj duoda?

Posted: 28 Aug 2009, 11:37
by _heyy
skaityk service manuala. minusa gauni uz durnus klausimus ir dar gausi, jei nesamones klausinesi.