Page 18 of 22

Re: Irankiai

Posted: 26 Oct 2015, 13:04
by mindaugasa
teks nusipirkti. lemona turi. o tuomet zinosime, kur galima rasti pasinaudojimui. nu.

Re: Irankiai

Posted: 26 Oct 2015, 13:55
by tckd
Sitie panasu kad turi..

Image

Re: Irankiai

Posted: 26 Oct 2015, 15:19
by El Traxo
Oftopiku - yamanos nelaiko?


Tapatok

Re: Irankiai

Posted: 27 Oct 2015, 22:36
by tckd
Kas nelayko,
issivalyk burna kai su jamamoto san kalbi.

Image

Re: Irankiai

Posted: 28 Oct 2015, 20:32
by El Traxo
Akurat vargonų klavišai nubaladoti :pazors:


Tapatok

Re: Irankiai

Posted: 04 Jan 2016, 17:28
by El Traxo
Ahoy, gal kas šią savaitę darbo valandom suks pro Gariūnus? Reikia iš Vigorus sandėlio (Jočionių g.) paimti kelis šūdniekius.

Re: Irankiai

Posted: 27 Mar 2016, 13:37
by El Traxo
Kur isigyti teisingai rodanti manometra? Rankini, su priejimu i sunkiai pasiekiamus ventilius.



Tapatok

Re: Irankiai

Posted: 27 Mar 2016, 13:39
by storms
http://www.bikeshop.lt/padangu-slegio-m ... cycra.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Irankiai

Posted: 27 Mar 2016, 13:44
by El Traxo
Konseptas teisingas, bet... PSI???


Tapatok

Re: Irankiai

Posted: 27 Mar 2016, 15:00
by storms
Realioj skalėj yra psi ir barai. Tik barų skalė berods yra 0.2

Re: Irankiai

Posted: 27 Mar 2016, 20:37
by tckd
Jei geras daiktas (nu kaip Yuasa) tai nusipirkai ir visam gyvenimui. Nors as asmeniskai noreciau skaitmenos ;2016;

Re: Irankiai

Posted: 28 Mar 2016, 08:02
by storms
Teisingas noras.
Labai mėgčiau Motion Pro Digitalą
http://www.motionpro.com/product/08-0468" onclick="window.open(this.href);return false;
Bet tik vat kad jis 130 €....
Bet gal eurais pigiau?

Re: Irankiai

Posted: 28 Mar 2016, 10:01
by Yvl
Bbžn. Kaip pamatuoju pavasarį kalonkėj, taip ir pamirštu iki kito pavasario :dontknow:

Re: Irankiai

Posted: 28 Mar 2016, 10:11
by storms
Tai lopas. Vien kieme tempai pakitus 10 laipsniu slėgis pas tave pakinta per 0.1 bara

Re: Irankiai

Posted: 28 Mar 2016, 11:30
by mindaugasa
Ti, kai pasikeis 1.5bar gal itars kazka. Kad varztas koks nors atsileido, pvz.
Skaitau harlei deivicon nejautrus slegio kritimui padangose iki 0.8bar.
Nu

Sent from my MotoG3 using Tapatalk