Page 18 of 49

Posted: 19 Jul 2010, 22:28
by rprznt
oO cia gal pasirodys visiskai neteisingas klausimas, bet gal kazkur/kazkaip/kazkada vyksta frakcijos alaus degustacija? :-k

Posted: 19 Jul 2010, 22:52
by storms
taip
artimiausia 7adieni kacergoj

Posted: 19 Jul 2010, 23:07
by rprznt
storms wrote:taip
artimiausia 7adieni kacergoj
Kacerga gerai, nors imho as cainikas dar jauciuos vaziavimo srityje ir maisysuos reiserem trasoj. :roll: :oops:

+vasariniai savaitgaliai daugmaz uzbookinti jau...

aciu uz info ;-)

Posted: 19 Jul 2010, 23:10
by storms
skaitau kad maisymasisi yra px
ir isvis tokios savokos net nera
kam reikia - tas apsilenkia. ar sharas pro kaire ar pro desine, ar grzhesjka pro virsu.
jei aplenkt negali - vadinasi nesimaisai.

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 05 Aug 2010, 10:01
by Yvl
Tai mindaugas siandiej ruko kampe?

Image

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 05 Aug 2010, 17:40
by mindaugasa vol.2
mindaugas siandie, kaip ir kitom dienom, pinpala deda ant masinio zmoniu nuodijimo alkoholio
taip pat uzjaucia tuos, kam nepakanka koses nebuti girdomiems

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 19 Aug 2010, 13:34
by Yvl
[u]T. Kajokas[/u] wrote: Manoma, kad per gyvenimą išgerto alkoholio kiekis yra tiesiogiai proporcingas prarastam smegenų masės kiekiui. Geriantieji paprastai išsaugo gana gražų žodinį fasadą, tad žiūrint iš šalies sunku pamatyti, ko gi jis neteko, prarasdamas dalį smegenų; tačiau neabejotina, kad paprastėja jo priimami sprendimai ir pasaulio supratimas. Po dvidešimties metų gėrimo juodadarbis ir akademikas supanašėja, nes alkoholis sukuria tam tikrą reakcijos į aplinką būdą

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 30 Aug 2010, 16:49
by Abbath
Правда ли, что при комнатной температуре хорошее пиво может продержаться два месяца?
- Мы тут проверили - дня не продержалось.

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 09:27
by Shadow
Galiu pasakyti, kas Svyturio nealkoholinis visai puikus reikalas :cheers:

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 09:45
by storms
nenene
svyturio nekoks
kalnapilio dvaru yra geresnis
Image
nors ir tas yra pakankamai vemalas

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 09:49
by liankas
storms wrote:nenene
svyturio nekoks
kalnapilio dvaru yra geresnis
[img]http://www.alausbroliai.lt/wp-content/u ... 12.jpg/img]
nors ir tas yra pakankamai vemalas
taip iki gumines bobos netoli...
Alus yra alus, jeigu ner 4 % alkogolio, reiskia cia myzalai.
O ar jie geri ar nelabai hu kers. Myzalu nieks negeria

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 09:55
by Shadow
Neuzkliuvo uz akiu tas Kalnapilio. Reiks pabandyt surast ir pradegustuot. Didziai dekui uz pasiulyma :cheers:

Liankas, kad man iki gumines bobos toli toli... Toliau nei peskom iki menulio...

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 10:13
by Darka
praeita pavasari buvo laikas, kai menesi geriau tik nealkoholini alu. isbandziau daug visokio (turbut neisbandytu is vis neliko) ir labiausiai patiko kazkoks vokiskas is maximos, deja nepamenu pavadinimo. buvo mazuose buteliukuose ir kainavo uz pigiai, ~1lt. jo skonis bent jau panasus i alaus, nes daugelis labiau i gira nesa.

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 12:23
by Teo
esu ragaves bealkoholonio balto vyno - skonis tikrai labai keistas. kaip ir bealkoholinio aalsu, ar kavos be kofeino... lauksim kada pagamins bealkoholine degtine, arba aliejų be riebalų... beja, tos guminės bobos, kur ne pripučiamos, o tokios kaip tikros padarytos, tai visai nieko iš šalies atrodo (realdolls ar kažkaip panašiai vadinasi)

Re: Anoniminiu moto blaivininku kampelis

Posted: 01 Sep 2010, 13:06
by Shadow
Norvegijoj labai populiaru raudonasis nealkoholinis vynas. Sakyciau netgi labai skanus jis. Gaila, pas mus tokio akys neuzmate.